Телк и детска градина

  • 1 543
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте! Извинявам се,ако темата ми не е за тук , но търсих из целия форум и не открих отговор на въпроса ми,ще се радвам да получа такъв тук.
Детенцето ми е с ТЕЛК 92% втора група , за щастие вече успяхме да проходим и да бъдем по самостоятелни , аз съм му личен асистент и се интересувам при пускане на детето на детска градина спират ли му се помощите , които получава в момента от ТЕЛК? Благодаря ви!

# 1
# 2
  • Мнения: 936
Браво, че ходи мъника🙂
Не се спират, не

# 3
  • Мнения: 4 701
Браво на малкото човече. Неговите не се спират, но не знам как стои въпроса с тези за личния асистент. Ако е по- голямо детето и посещава курсове, уроци и т.н. може да представиш фактура и социалните осребряват сума за социална интеграция.

# 4
  • Мнения: 69
Много ви благодаря за бързите отговори!

# 5
  • Мнения: 36
Честита Нова година на всички! Искам да попитам детето ми с 85% ТЕЛК, кандидатствах за чужда помощ, някакви пари отдържат ли се от телка или сумата която се изплаща е отделно?

# 6
  • Мнения: 69
Честита Нова година на всички! Искам да попитам детето ми с 85% ТЕЛК, кандидатствах за чужда помощ, някакви пари отдържат ли се от телка или сумата която се изплаща е отделно?
Здравейте.
В нашия случай се подържат - да.

Попринцип вземаме 930лв , но когато започнахме да използваме услугата Л.А. ни издържат по 380лв от сумата. Реално детето взима само 550лв. Останалите отиват за общината и личния асистент.

# 7
  • Мнения: 36
Честита Нова година на всички! Искам да попитам детето ми с 85% ТЕЛК, кандидатствах за чужда помощ, някакви пари отдържат ли се от телка или сумата която се изплаща е отделно?
Здравейте.
В нашия случай се подържат - да.

Попринцип вземаме 930лв , но когато започнахме да използваме услугата Л.А. ни издържат по 380лв от сумата. Реално детето взима само 550лв. Останалите отиват за общината и личния асистент.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт