Атрофия при млад човек

  • 1 135
  • 2
  •   1
Отговори
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте имам нужда от мнение на 34 години съм от лятото ми се появи едно главоболие обикалях по невролози и накрая сама си назначих скенер:резултата е следния: Мозънчна атрофия двустранно фронтално, Супратенториално и субтенториално не се видяха актуални съдови и огнищни изменения и дислокации.Симетрична вентрикулна система без вътрешна хидроцефалия.Мозъчен череп,околоносни кухини и пирамиди без патологични изменения.
Интересува ме дали някой млад е бил с такава диагноза

# 1
  • Мнения: 2 379
Лекарите на базата на резултатите се насочват към диагноза, а атрофията е състояние и се среща често при определени групи хора( дори и млади),  има различни видове, степени, съответно различни терапии. Намерете специалист, който на базата на резултатите предприеме лечение. Най-добре минете през личния лекар , защото това е първата стъпка, консултирайте се, той да ви насочи. Дори и тук някой да има това състояние едва ли ще ви е от особена полза.

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 825
Лекарите на базата на резултатите се насочват към диагноза, а атрофията е състояние и се среща често при определени групи хора( дори и млади),  има различни видове, степени, съответно различни терапии. Намерете специалист, който на базата на резултатите предприеме лечение. Най-добре минете през личния лекар , защото това е първата стъпка, консултирайте се, той да ви насочи. Дори и тук някой да има това състояние едва ли ще ви е от особена полза.
Благодаря ви вече направих консултация и с личният лекар и с невролог.Изписа ми както добавки така и за кръвопотока към мозъка.Каза че не е нещо стряскащо,но определено от това което прочетох в интернет доста се по изплаших

Общи условия

Активация на акаунт