страхът от раждането!

  • 1 537
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 891
Мен ме гонеше ужасяващ страх почти през цялата бременност  Embarassed, изпитвам ужас от мисълта за болка, въпреки че бях изтърпяла доста интервенции преди бременността, а и напоследък също. Като родих, първата ми мисъл беше "това ли беше, че аз мога да родя още 5 деца". Спокойно, всичко ще е наред, така или иначе трябва да си мине и този момент  Peace
При мен бе същото  Laughing , а за това, че никой не знае, че ще ходиш - предполагам, че имаш предвид, че не си си направила договорка с лекар. По принципни причини, аз реших да не плащам на никой за раждането! Все пак се осигурявам  Naughty .По време на раждането ми се смени смяната на лекарите, 3 пъти се губиха тоновете на бебо и не мисля, че получих по-малко внимание от тези, които са платили. Карай по-спокойно и леко раждане!   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 104
Не мисли за раждането. Всичко ще е наред. Важното е че скоро ще се срещнете ти и бебето.

# 32
  • Мнения: 1 910
Мен ме беше страх още преди да забременея, за това отлагахме. Беше ме ужасно страх цялата бременност от раждането. Като започнаха контракциите всичкия страх се изпари.
А с бебето ще се справиш - бъди сигурна!  bouquet

# 33
  • Мнения: 224
Като започнаха контракциите всичкия страх се изпари.
А с бебето ще се справиш - бъди сигурна!  bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт