Обичам я. И ?

  • 3 093
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Явно Котанчо е женен и след това е открил голямата си любов. А жена му сигурно не го разбира.

# 16
  • Мнения: 252
Котане newsm78яко си хлътнал

# 17
  • Мнения: 4 053
И аз не разбрах много как стоят нещата....  newsm78


 wavey дай по-подробно

# 18
  • Мнения: 116
Де бре Котане - при толкова бира и шоколад ти на психоанализа го удари.
Виж там какво пишат хората за котките  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 268
Отдавна съм си направила извода,че Котан е женен не за тази,която обича.Говори за жена и деца ,а в същото време е влюбен и жив от 5 месеца.Тя работата е ясна,ама не знам какво да го посъветвам.Котане,изчакай още поне 5 месеца и тогава реши дали "да теглиш майната на всичко".Ама под всички нали не разбираш и децата?Тях трябва да си ги гледаш и обичаш..и осигуряваш.

# 20
  • Мнения: 3 164
Хубаво е да си влюбен, дори чудесно.....но до обичаш някой едва ли ще са достатъчни само 5-6 месеца Wink сега си подвластен на емоцията, на гребена на вълната си Grinning но като тупнеш долу-е, тогава вече можеш да се попиташ "а сега на къде"??
не съм запозната с живота ти, но щом ти сам незнаеш на къде да поемеш, то ние ли да ти кажем ooooh!
желая ти успех!!

# 21
  • Мнения: 2 327
Мии седнете с ... и се разберете...
Първо си помисли какво толквоа ти липсва наистина, пък после помисли дали ще го получиш наистина и дали ще те направи щастлив.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 09:54 от Stun

# 22
  • Мнения: 1 680

За тази стъпка се изисква трезв ум, който в момента ти липсва, я поизчакай!

# 23
  • Мнения: 220
Отдавна съм си направила извода,че Котан е женен не за тази,която обича.Говори за жена и деца ,а в същото време е влюбен и жив от 5 месеца.Тя работата е ясна,ама не знам какво да го посъветвам.Котане,изчакай още поне 5 месеца и тогава реши дали "да теглиш майната на всичко".Ама под всички нали не разбираш и децата?Тях трябва да си ги гледаш и обичаш..и осигуряваш.

Ще почакам,колкото трябва ще чакам.
А що се отнася до децата - точно те са основната,даже
единствената причина все още да не съм теглил майната на всичко.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще почакам,колкото трябва ще чакам.
А що се отнася до децата - точно те са основната,даже
единствената причина все още да не съм теглил майната на всичко.

Добре те разбирам. Ако това между вас е истинско, рано или късно ще бъдете заедно. Просто е нужно търпение...
Ти така или иначе, щом толкова си изстинал към жена си, един ден ще си тръгнеш. Дори заради детето не съм сигурна, че ще издържиш. Пък и не е сигурно дали то трябва да расте в среда, в която никаква обич не е останала...

# 25
  • Мнения: 494
Ако върпоса е дали да избереш разум или чувства - аз лично избирам чувства Whistling

И аз тях бих избрала Peace

# 26
  • Мнения: 10 758
Ще почакам,колкото трябва ще чакам.
А що се отнася до децата - точно те са основната,даже
единствената причина все още да не съм теглил майната на всичко.

Добре те разбирам. Ако това между вас е истинско, рано или късно ще бъдете заедно. Просто е нужно търпение...
Ти така или иначе, щом толкова си изстинал към жена си, един ден ще си тръгнеш. Дори заради детето не съм сигурна, че ще издържиш. Пък и не е сигурно дали то трябва да расте в среда, в която никаква обич не е останала...
Е те точно това си мисля и аз Peace

# 27
  • Мнения: 620
Цитат
Kрасива е като икона,
нежна е като коприна,
всеотдайна е като ангел хранител,

.....идеализираш.....

# 28
  • Мнения: 98
ясно е - обичаш друга жена , а не съпругата ти / винаги ли е било така  или преди си я обичал /.А какво мисли любимата ти по въпроса , ако и тя е семейна и не иска да се раздели със съпруга си ..... , но ако решите че искате да бъдете заедно въпреки трудностите и сътресенията - ще се борите за любовта си.

# 29
  • Мнения: 328
Просто я обичай!

Общи условия

Активация на акаунт