Топ 10 на най-желаните жени за 2006 г.

  • 4 849
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 381
Според мен Ева Лонгория трябва да е по-напред от Натали Портман.  Thinking

# 61
  • Мнения: 2 897
Не, не сме съгласни..
Адриана,Анджелина и Джесика само са в моя топ 10..


Коя Джесика -Алба или Бийл?

За тези трите съм съгласна с теб(ако става въпрос за Дж. Алба) ,добавям и Шарлиз Терон-аз си я харесвам нея Simple Smile

# 62
  • Мнения: 15 588
Определено класацията трябва да се оглавява от Анджелина Джоли-езва ли има по-секси жена на света от нея. То на мен ми идва да я изнасиля пък какво ли остава за мъжете

# 63
  • Мнения: 1 483
Анджелина Джоли newsm81

# 64
  • Мнения: 2 936
Не бих ги подредила така. За мен Адриана Лима и Анджелина са на челните места. Адриана изглежда все едно е полу-момиченце, полу-жена, много секси комбинация според мен.

 Peace Peace Peace



Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 01:11 от Ekcnpec

# 65
Бе, преди време в CNN се завъртя една говорителка с къса, руса коса и бая мъжествени скули, само дето не й запомних името. И аз дето не си падам толкова по руси, бях поонемял леко. Ама, сигурно само аз съм бил.

# 66
Определено класацията трябва да се оглавява от Анджелина Джоли-езва ли има по-секси жена на света от нея. То на мен ми идва да я изнасиля пък какво ли остава за мъжете

Вчера си говорих с една приятелка точно за Анджелина,едва ли не че съм влюбена в нея. Просто е перфектна .Тя е моята фаворитка. Peace

# 67
  • Мнения: 32
Жена ми е моята фаворитка ама за съжаление не попада в топ 10-ката, надявам се поне в топ 100 - да е !!

# 68
  • Мнения: 3 886
Определено излъчва много голям сексапил и красота

Общи условия

Активация на акаунт