Топ 10 на най-желаните жени за 2006 г.

  • 4 845
  • 68
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 474
Аз споделям , всичките са хубави, млади и известни  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 495
А бе не съм мъж, ама да споделя LaughingНе одобрявам! NaughtyНа първо място трябваше да е Скарлет Йохансон Crossing Arms Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
Не, аз бих ги подредила така:
1. Charlize Theron
2. Angelina Jolie
3. Eva Longoria
4. Adriana Lima
5. Sienna Miller
И до тук другите 5 мацки не ги харесвам определено има много по-красиви от тях!!!

# 4
  • Мнения: 6 164
Тази Maria Menounos (не я знам коя е) адски много ми прилича на Британи Мърфи! Shocked

Amerie - коя е тази?! newsm78

Natalie Portman - не знам защо, но ми е адски противна! Sick В "Леон" с Жан Рено, като 'лапе беше страшно сладка, ама порасна и според мен погрозня. Confused

Виждам доста мацки изпаднали от топ 10! А Ана Курникова как се озова на 99-то място! #Crazy

# 5
  • Мнения: 6 164
Ох, аз съм потресена от приликата! Rolling Eyes
Ето ги двете:


и

# 6
  • Мнения: 677
Не, не сме съгласни..
Адриана,Анджелина и Джесика само са в моя топ 10..

# 7
  • Мнения: 13 512
Не, не сме съгласни..
Адриана,Анджелина и Джесика само са в моя топ 10..

Ами дай и останалите,де:-)

# 8
  • Мнения: 677
За друга тема е..Не е за тази..
Повечето от тези са мегаизвестни и май за това са и в тази категория..
Нещо като фолкзвездата Мария,която спечели всички конкурси за най-секси БГ жена..
Шок и ужас!

# 9
# 10
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Тази класация е по-скоро 10-те най-нашумели през годината млади дами.

# 11
  • Мнения: 1 517
Само не вдянах защо са най-желани: млади са, ИЗВЕСТНИ са, но чак толкоз убави  newsm78 Сори, ама по улиците има повече хубост, че и по-естествена

Тази класация е по-скоро 10-те най-нашумели през годината млади дами.
май, май...

# 12
  • Мнения: 1 451
Шарлийз Терон е жената от тази класация  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 10 758
От всички Джесика най ме кефи.Бих обърнала резбата заради нея Mr. Green

# 14
  • Мнения: 97
За друга тема е..Не е за тази..
Повечето от тези са мегаизвестни и май за това са и в тази категория..
Нещо като фолкзвездата Мария,която спечели всички конкурси за най-секси БГ жена..
Шок и ужас!



100% Аналогия !

# 15
  • Мнения: 5 362
Шарлийз Терон е жената от тази класация  Sunglasses
Peace

# 16
  • Мнения: 2 849
С малки изключения  , става . Повечето ми харесват . Wink

# 17
  • Мнения: 2 891
Адриана Лима! Има излъчване на 18г.

# 18
  • Мнения: 1 475
Най-красивата жена на всички времена за мен е и ще си остане Кристи Търлингтън  http://turlington.free.fr/frame.htm , вярно че е на 36г. сега но няма коя да и се стъпи на малкия пръст! Днешните красавици са много еднотипни, и точно това че са прекалено еднакви не ги прави толкова интересни- поне за мен! На второ място поставям Анджелина Джоли! И моята класация приключва до тук!

# 19
  • Мнения: 510
Не бих ги подредила така. За мен Адриана Лима и Анджелина са на челните места. Адриана изглежда все едно е полу-момиченце, полу-жена, много секси комбинация според мен.

# 20
  • Мнения: 534
Според мен Анджелина Джоли и Ева Лонгория трябва да си поделят 1-вото място  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 155
Не, не споделям Naughty

От тези 10 ми харесват само Adriana Lima /2/, Jessica Biel /4/, Natalie Portman/3/ и Eva Longoria /1/ Peace

# 22
  • Мнения: 902
Джесика Алба я виждам беz грим по едно предаване ... ужааааас.. А на Анджелинка не я харесвам именно zаради уж прочутата и уста... някак си ми е гнусна.А колкото до това коя според мене печели класациите, аz си харесвам открай време кака ни КАтрин Зита Джоунс.. Още в Зоро си я харесах..
А Ева е хубавка, само zахапката й не харесвам.Таzи дето е на treto място, по ми харесваот Алба..

# 23
  • Мнения: 614
С малки изключения  , става . Повечето ми харесват . Wink

И аз така! И разместване в местата, не може кака Ева Лонгория да е на 10 позиция  smile3555

# 24
  • Мнения: 1 092
аз съм пристрастена-
на първо място-Анджелина Джоли!!!......боже,какви устни...  love001

# 25
  • Мнения: 2 229
Ева Лонгория наистина трябваше да е по напред. PeaceА Адриана Лима не ми харесва толкова  newsm78 в тяло си е перфектна, но нещо в лицето й ме дразни...  Thinking

# 26
  • Мнения: 11 607
Тази класация е по-скоро 10-те най-нашумели през годината млади дами.

Поддържам мнението!!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 4 555
Харесва ми Charlize Theron. Не бях виждала до сега тази Maria Menounos, но доста ми допада.
Jessica Biel изглежда що-годе добре, Анджелина е класика. Останалите.... Към Адриана Лима съм направо алергична, изобщо не мога да я гледам.
Общо-взето нито една не е за топ 10.

# 28
  • Мнения: 112
Все пак да отбележим, че това е Топ 99 http://www.askmen.com/specials/2006_top_99/ и че след въпросните 10 има още 89  #Crazy И тъй като сборния мъжки типаж се заключва между гърди  bombs, крака, дупе  и големи устни Simple Smile да видим какво ще кажете по повод Топ 49 на мъжете http://www.askmen.com/specials/2006_top_49/ тук в първата петица са Джордж Клуни, Джей-Зи, Ричърд Брансън, Ланс Армстронг и Том Форд......... Да не забравяме, че организатор на гласуването все пак е мъжки сайт ..... Може пък за справка да разгледаме и www.max.rcs.it с разни моми като Сара Томази, Елена Саннтарели, Джорджиа Палмас и други... 

# 29
  • Мнения: 1 451
Като гледам мъжката класация се люшка между преуспели и известни мъже. Всъщност известните в известен смисъл и те са преуспели.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 12:51 от svil

# 30
  • Мнения: 1 284
Ева Лонгория наистина трябваше да е по напред. PeaceА Адриана Лима не ми харесва толкова  newsm78 в тяло си е перфектна, но нещо в лицето й ме дразни...  Thinking
Peace

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

# 32
  • Мнения: 1 451
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

 Shocked Shocked Shocked
Явно на Борето мустаките не са свършили работа...

# 33
  • Мнения: 1 517
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

da bo , да не смениш резбата, ей...мъжо те чака, няма да ми разочароваш момчето  Naughty

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

da bo , да не смениш резбата, ей...мъжо те чака, няма да ми разочароваш момчето  Naughty

Не бре,ама кат гледам цялото мъжко съсловие тук и налита Joy Joy Joy


Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

 Shocked Shocked Shocked
Явно на Борето мустаките не са свършили работа...



Ооооо,страхотна работа вършат Wink,бива си го Борето Laughing

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 19:31 от da_bo

# 35
  • Мнения: 221
аз не бих ги подредила точно така.. бих сложила и Катри-Зита Джоунс  Hug тя ми е голяма любимка  Crazy
особено Натали Портман.. не че не е хубава, но  Thinking

# 36
  • Мнения: 3 478
Тази Maria Menounos (не я знам коя е) адски много ми прилича на Британи Мърфи! Shocked

Amerie - коя е тази?! newsm78



Misty (ei toz kredor pak zabegna), Maria Menounos e tukashna TV vodeshta. Puk tazi Amerie i az ne ia znam koia e.

Inache po temata, hmm, truden izbor, mai bih slojila Adriana na purvo miasto. Ima strahotno tialo.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
ОТ изброените фаворитки са ми Адриана Лима и Чарлийз Терон .

Ева Лонгория хич не ми харесва. Някак безлична физиономия и леко циганска.  Rolling Eyes

# 38
# 39
  • Мнения: 1 517
Моите любимки са Сандра Бълок, Катрин-Зита Джоунс и Николет Шеридан. Ииии...Цомба Гърдева  Hug

# 40
  • Мнения: 10 758
Бе стига бе хора Embarassed

# 41
  • Мнения: 4 473
Сандра Бълок, Катрин-Зита Джоунс

Анкетата не вАжи без тези двете! Crossing Arms Иначе Адриана Лима най-бива. Анджи е класика, всички след нея.

# 42
Eva Longoria, Angelina Jolie. Drugite ne vajat #2gunfire

# 43
  • Мнения: 332
Фаворитките ми са Адриана Лима и Джесика Алба.Жалко че я няма в 10-ката Скарлет Йохансон.

# 44
Много са наистина красивите жени в света. Те продължават да стават все повече. като: Анджелина Джоли,Ева Лонгория,Санда Бълок и мн други.Не бива обаче да пренебрегваме секс-иконите от 60 - 70 години като Мерелин Монро, Одри Хепбърн, доказали се много повече от сегашните жени.Наскоро четох в един вестник класация направена от американско всепризнато списание за най-красивите жени на света от началото на човечеството до сегашния 21 век, в който живеем. Мога да ви кажа, че на първите места не беше нито Катрин Зита Джоунс, нито Памела Андерсън или пък Линдзи Лоън.Напротив-на първо място беше ОДРИ ХЕПБЪРН. Някои от вас ще потърсят нейни снимки в интернет,чернобели предимно и ще си кажат- ,,Абе тая обитачка гледай на кво прилича с тея черните шалвари". Но това далеч не е така. ЛЪЖАТ СЕ И ТО МНОГО! По времето на великата Одри Хепбърн и Мерилин Монро,ако щете и Елизабет Тейлър толкова тонове грим колкото носят сегашните актриси по онова време са били нещо противно и неестествено.На снимките актрисите от 60-те са с красиви лица,изчистени. Те са естесвени, такива каквито можете да ги видите като станат от сън.На филмите и снимките те са със своята естествена красота за разлика от сегашните актриси, които прикриват толкова много недостатъци с разни пудри и тонове грим. Напълно съм убедена, че Одри Хепбърн със право е на първо място. Една естествена и истинска жена!  newsm10

# 45
  • Мнения: 830
Бих им променила номерацията и бих вмъкнала и някои други,иначе всички са страхотни жени.

# 46
  • Мнения: 221
аз не бих ги подредила така.. да не говорим че половината изобщо не съм чувала  Shocked
Адриана Лима наистина е много готина НО само с грим.. видях и някакви снимки БЕЗ грим и е крокодил..

Натали Портман също не бих я сложила..
на мен фаворитката ми от тази класация е Чарлийз Терон, а иначе по принцип е Катрин-Зита Джоунс  Peace страхотна жена от всякъде погледната..

не разбирам какво толкова всички се прехласват по Анджелина Джоли  newsm78

пък и ако класацията се правеше сред повечето българки - само 10 нямаше как да се изберат..
да не говорим, че ако ни се сложи толкова много грим ще сме 100 пъти по-красиви от тях  Crazy Embarassed

# 47
  • Мнения: 87
1. цомба гърдева
2."лейди леопард"
3."ваджайна лъскава"
4."мимито 8..."
5."касиди"
6."блондинката"
7."котан" Simple Smile (т'ва е щот' му завидях за жената Wink )
8.Параскева (от съседната махала)
9. Сашка Васева
10. съседката ми Диляна

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 19:32 от тонколона басова

# 48
Фаворитките са ми  Ева Лонгория и Адриана Лима...страшни са!

# 49
  • Мнения: 220
1. цомба гърдева
2."лейди леопард"
3."ваджайна лъскава"
4."мимито 8..."
5."касиди"
6."блондинката"
7."котан" Simple Smile (т'ва е щот' му завидях за жената Wink )
8.Параскева (от съседната махала)
9. Сашка Васева
10. съседката ми Диляна

Ей голям образ си - признах те пич.Къртиш паветата от всякъде  Peace

# 50
  • Мнения: 87
Къртиш паветата от всякъде  Peace
ай ше почерпя , ама лятото като дойдете на море...и ако обещаеш да не пиеш много , шото не моем плати сметката после! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 220
Къртиш паветата от всякъде  Peace
ай ше почерпя , ама лятото като дойдете на море...и ако обещаеш да не пиеш много , шото не моем плати сметката после! Simple Smile

Ще си взема Котката с мене ако не възразяваш - да ми дърпа спирачката на пиенето,
а сметката ще я измислим  Laughing

# 52
  • Мнения: 87
Ще си взема Котката с мене ако не възразяваш - да ми дърпа спирачката на пиенето,
а сметката ще я измислим  Laughing
ако не стигат кинтите - ше оставим булките да ги заработят  Laughing Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 220
ако не стигат кинтите - ше оставим булките да ги заработят  Laughing Laughing Laughing

...ако не ни пребият преди това,или поне мене ще ме дернат със сигурност при такава оферта  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 87
ако не стигат кинтите - ше оставим булките да ги заработят  Laughing Laughing Laughing

...ако не ни пребият преди това,или поне мене ще ме дернат със сигурност при такава оферта  Rolling Eyes
как ше ни пребият бе...?!сакън! ше кажем , че са от "топ 10" - това ше ги впечатли(биячите де) и ше се измъкнем невредими! Simple Smile че мое да ни почерпят даже!  Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 220
ако не стигат кинтите - ше оставим булките да ги заработят  Laughing Laughing Laughing

...ако не ни пребият преди това,или поне мене ще ме дернат със сигурност при такава оферта  Rolling Eyes
как ше ни пребият бе...?!сакън! ше кажем , че са от "топ 10" - това ше ги впечатли(биячите де) и ше се измъкнем невредими! Simple Smile че мое да ни почерпят даже!  Laughing Laughing Laughing

Жените ще ни пребият като ги офертираме да ни изкарат кинти за сметката бе  Joy

# 56
  • Мнения: 87
уахахех , не се бях сетил за това..., ама аз мисля , че ако им обясним човешки , че всъщност им правим комплимент по тоя начин и ше ни се размине! А всъщност и те ше са на кяр! Wink

# 57
  • Мнения: 830
що ми се струва че ще ядете бой и двамата Laughing,а някои ще спят и на двора Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 1 481
Много блудкави бе...донякъде ми харесва само Натали Портман, макар че порастна и част от чара й се изгуби. Чарлийз Терон никога не ми е допадала, има правилни черти, но е толкова безцветна, че прилича на удавник.

# 59
  • Мнения: 220
що ми се струва че ще ядете бой и двамата Laughing,а някои ще спят и на двора Laughing

Абе то ако само с боя се разминеме ще е добре,и двора ще преживеем някак.
Само да не ни напъдят в странство че тогава  Cry

# 60
  • София
  • Мнения: 2 381
Според мен Ева Лонгория трябва да е по-напред от Натали Портман.  Thinking

# 61
  • Мнения: 2 897
Не, не сме съгласни..
Адриана,Анджелина и Джесика само са в моя топ 10..


Коя Джесика -Алба или Бийл?

За тези трите съм съгласна с теб(ако става въпрос за Дж. Алба) ,добавям и Шарлиз Терон-аз си я харесвам нея Simple Smile

# 62
  • Мнения: 15 555
Определено класацията трябва да се оглавява от Анджелина Джоли-езва ли има по-секси жена на света от нея. То на мен ми идва да я изнасиля пък какво ли остава за мъжете

# 63
  • Мнения: 1 483
Анджелина Джоли newsm81

# 64
  • Мнения: 2 936
Не бих ги подредила така. За мен Адриана Лима и Анджелина са на челните места. Адриана изглежда все едно е полу-момиченце, полу-жена, много секси комбинация според мен.

 Peace Peace Peace



Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 01:11 от Ekcnpec

# 65
Бе, преди време в CNN се завъртя една говорителка с къса, руса коса и бая мъжествени скули, само дето не й запомних името. И аз дето не си падам толкова по руси, бях поонемял леко. Ама, сигурно само аз съм бил.

# 66
Определено класацията трябва да се оглавява от Анджелина Джоли-езва ли има по-секси жена на света от нея. То на мен ми идва да я изнасиля пък какво ли остава за мъжете

Вчера си говорих с една приятелка точно за Анджелина,едва ли не че съм влюбена в нея. Просто е перфектна .Тя е моята фаворитка. Peace

# 67
  • Мнения: 32
Жена ми е моята фаворитка ама за съжаление не попада в топ 10-ката, надявам се поне в топ 100 - да е !!

# 68
  • Мнения: 3 886
Определено излъчва много голям сексапил и красота

Общи условия

Активация на акаунт