търся си фризьор

  • 5 878
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 430
Досега посещавах един,но е понадул цените и ми се иска да го сменя
приемам всякакви предложения,но предпочитам да се в района на красно село,Борово
Нищо специално,малко кичури и подстригване от време на време,но да не ми съдира кожата всеки път
За справка досега съм оставяла по 60,80 лв за кичури и прическа,а ми се иска цялата тая процедура да е не повече от 50лв
Благодаря ви!

И аз това правя. Плащам 30 лв., с къса коса съм. Последно постригване и прическа - 18 лв. Салона е след пазара Ив. Вазов, в Стрелбище, Мая - тел. 8581691, ул. Орехова гора 6. Салона е на моята козметичка, която е страхотна.
Успех в избора

# 16
  • Мнения: 122
И аз си търся нов фризьор. Вече 2 години ходех в салона на Капанов в Борово, който Juleto препоръча, но съм безкрайно недоволна и разочарована от тях. Основната причина е, че там имат много кофти стил на подстригване. Много обичат да изтъняват косата, да филират, да правят асиметрични кичури, да филират корени, да боядисват екстравагантно. Резултатът е пънкарски вид, а мисля, че когато клиентът дойде и си покаже към каква прическа се стреми и каже в какви среди движи, каква е професията му - трябва да се съобразят,  а не да съсипват имиджа на хората. Малко да се разсееш там и да не ги гледаш внимателно в ножицата и можеш да си тръгнеш с доста проскубана прическа. Проскубването не проличава на момента, защото ти правят сушуар, но щом се изкъпеш вкъщи - разочарованието е голямо. В началото, първите 3-4 пъти като ходех, ми правеха хубава прическа. Но после нещата започнаха прогресивно да се влошават. Ходех при една и съща фризьорка. Причината е в начина на подстригване - от това филиране и модерните акценти косата ми ставаше все по-къса и по-проскубана, висеше на фитили и беше трагедия. Добре, че не се навих да ме боядисат, а те много настояваха - но не казваха какъв цвят - щяла съм много да се харесам.
Другото е, че на касата са някакви супер антипатични търгаши. Това са всъщност самите управители на салона. Оттам и отношенията между самите фризьори са егати змийските.
Да не говорим, че всеки път ми взимат различна сума за измиване, подстригване и сушуар с тенденция да ми излиза все по-скъпо.
Изводът е - ПРЕПОРЪЧАИТЕ САЛОН, КОЙТО ДА Е КОРЕННО РАЗЛИЧЕН ОТ ОПИСАНИЯ НА КАПАНОВ!

аз преди няколко години отсвирих капанов - просташкото му поведение ми беше неприятно, нон стоп крещеше и обиждаше чираците му, дори и към клиентите си позволяваше подобно поведение и то заради глупости, от обслужването горе- долу бях доволна, но за цената , която беше много висока тогава , качеството беше ниско- а и всеки път ми казваха различна сума за една и съща услуга
да напиша и две думи за Тино, виждам ,че ти го препоръчват- правеше ми косата няколко пъти докато работеше в кало, верно ,че по- ниски цени .но ме нервеше ,че винаги закръгляше сумата на ..и един, два лва и никога нямаше ресто да ми върне, все пак аз решавам колко бакшиш да оставя и да оствя ли изобщо, другото което не ми хареса е начина му на боядисване , той слагаше боя само в корените  и после на мивката по един час  с масажи от корените ми разнасяше боята към края, резултата не беше добър, цвета винаги ми седеше като промит, все едно не съм се боядисвала   , естествено крайната  цена  беше за боядисване на цяла коса ,а не само на корени!!! ако не си много капризна  и терикатлъците на дребно не те дразнят ства  !

аз ти препоръчвам фетиш- намира се до руски паметник, ако те интересува ще ти дам телефона

# 17
  • Мнения: 324
Аз препоръчвам горещо "Кало" и по-специално салона зад Мин.на земеделието. Имат си сайт, така че можеш да видиш точен адрес. Много съм доволна там от Бисер, уникален фризьор, само предварително питай за цената, защото кичури не съм си правила.

# 18
  • Мнения: 1 356

Това е много близо до нас и за късмет и аз от 2 месеца нямам фризьор и се оглеждам. Заприличала съм на бустанско плашило вече. Моля те пусни по-точни координати, че е крайно време да "вържа доматите"  Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 559
На Нишава съвсем в началото до България(Бели Брези)салон Вили до една банка ама не знам коя е точно не съм обръщала внимание - по едни вити стъпала нагоре. И въпросната Вили е  страхотна фризьорка, наистина си харесва работата и си личи, а е и една омайница, много приказлива, приятен екип са.Аз ходих последно но на два пъти ми прави кичури, в смисъл два цвята и ме подстригва и прическа за 65лв мисля беше, което е добре май.И най-важното работи добре защото ако мога да се направя някъде за половината от това,
а не приличам на нищо, смисълът да ходиш на "фризьор"се губи май.
тел 9581903, 0888374286

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На Нишава съвсем в началото до България(Бели Брези)салон Вили до една банка ама не знам коя е точно не съм обръщала внимание - по едни вити стъпала нагоре.

Моя приятелка ходи само там да се подстригва и е супер доволна.

# 21
  • Мнения: 66
az davam edin glas za Muro&staff,namirat se na sv.ivan rilski33-35(blizo do pirogov)izmivane+podstrigvane i seshoar vzimat 22lv  az si pravia i ki4yri(samo koreni)i v komplekt  s postrigvane i seshoar mi izliza 50lv.osatviam ti i tel.ako se zainteresyvash 0878122203

# 22
  • София
  • Мнения: 2 061
И аз съм за Мъро&staff,т.е. за Стела. Много е добра и внимателна. Ходих при нея дълго време в един друг салон, след това я загубих от поглед и сега разбрах, че работи в този салон. Много е внимателна и е отличен професионалист.

# 23
  • Мнения: 1 007
това не е ли салона в който работи мъро от биг брадър 2?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 061
това не е ли салона в който работи мъро от биг брадър 2?

Салона е негов, но той не работи там. Аз лично препоръчвам Стела, а не Мъро. При него не съм ходила никога, така че нищо не мога да кажа.

# 25
  • Мнения: 645
Аз горещо препоръчвам ЛюАн в Лозенец. Андрей наистина е страхотен фризьор Peace

# 26
  • Мнения: 286
и аз да се отчета...аз ходя в еин салон в силвър център-а в  Люлин...страхотна е мацката... Laughing

# 27
  • Мнения: 239
а някой да е посещавал фризьора във фитнес центъра на славия спортес? цените изглейдат много прилични (кичури с фолио на дълга коса са 30лв според брошурата им). там много им харесва тае-бото, а е и евтино. мисля, че поддържат такива цени, защото постоянно има посетители и не е нужно да ги вдигат като на много други места, където съм ходила. та въпроса ми е дали някоя от вас е ходила при фризьиора там? не ми се иска да рискувам много много Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
някой посещавам ли е фризьорския салон в Света Троица в блок 309.Казва се Вера,но вътре освен нея работи съна и Данчо и Таня.

# 29
  • Мнения: 47
Аз ти препоръчвам горещо салона на Мърфи!! Работят с продукти на Лореал, супер сладки са всички и страхотни професионалисти. Водят и рубрика за фризьорство и грижа за косата в списание Бела. Цените са нормални.
Адресът е:
София 1421, ул. Константин Иречек 11 (близо е до Пирогов)
Телефони: 029531182; 0888419775
Успех!

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 16:57 от buggy

Общи условия

Активация на акаунт