Движение на българските майки -ВИДИН тема 3

  • 10 519
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 653
Добредошла на Биляна!
После да ми кажете кога ще го дават филма и по коя т, да кажа да го гледат у нас.

# 271
  • Мнения: 2 657
Добредошла на Биляна!
После да ми кажете кога ще го дават филма и по коя т, да кажа да го гледат у нас.

аз 4ак сега сколасвам да се прибера от ходене по лекари #Crazy

Коя е Биляна?

Филм4ето/рекламата/ ще се върти по Видинската телевизия Peace

# 272
  • Мнения: 7 106
Моят мъж сега ме сюрпризира, че в понеделник трябва да ходим до Белоградчик, за да подписваме някакви документи, та мисълта ми е, че ще скокна до някоя горичка, ако имам възможност, да събера малко шишарки, ако има.

А вие разбрахте ли се, че аз изпуснах края, кога ще са готови с материала, и кога ще го излъчват?

# 273
  • Мнения: 2 910
Аз също не разбрах кога ще се излъчва материала Thinking

Зори, тъй като ти днес поиска да ти направят ДВД, дали ще е нахално направо 2 да направят, и за мен едно Praynig

# 274
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
мОМИЧЕТА, ХУБАВА НОВИНКА- ОТ "вЕЛА пИСКОВА" ИЗЯВИХА ЖЕЛАНИЕ ДА РИСУВАТ ЗА НАС НА СТЪКЛО - ЩЕ ИЗНЕНАДАМЕ МИЛЕНЧЕТО, ЗАЩОТО В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ МИ КАЖАТ КОГА СА ЧАСОВЕТЕ, ЗА ДА Я ЗАВЕДА ПРИ ТЯХ. ВРЪЗКАТА МИ Е ТЯХНАТА ПСИХОЛОЖКА И ТЯ ГИ Е ЗАПАЛИЛА ДОСТА. КАЗА, ЧЕ ЕДНО ОТ МОМИЧЕТАТА РИСУВА ГРАФИКА И ИКОНИ.  КАЧВАЙТЕ ОТ НАШИТЕ СНИМКИ. СТИГА БЪРЗАХТЕ С ФИЛМА, ЧЕ СМЕ ИЗЛЕЗЛИ СИГУРНО МНОГО УПЛАШЕНИ. ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ЗА ПОНЕДЕЛНИК- ТАНЦЬОРКИТЕ- 19 ЧАСА В МЛАДЕЖКИЯ ДОМ

# 275
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
ХХХ

# 276
  • Мнения: 484
привет от мен!
като първо искам да благодаря на Диди,че ни предостави "поле за изява" ,съгласи се в тях да се съберем и да снима ТВ-то,да благодаря на всички Вас и пишещите и четящите,че се съгласихте да застанете пред камерата и да кажете  по някоя и друга блага дума,вярвам ще стане страхотен филм силно се надявам,че когато го излъчат ще даде голям отзвук сред обществеността на малкия ни град!
стига клишета направо: много сте печени   bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 2 657
Милички,чакам с нетърпение  да ви скивам по телевизията Hug
Зори,да ми презапишеш и на мен едно ДВД Peace

# 278
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз ли отново изпуснах нещо? Снощи хванах видинските късни новини към 10.40 май и видях част от моя милост и нащо от Зори?... Анна говореше, но просто за секунди... Дали са пуснали аносн за филма ?...

# 279
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
"аносн" значи анонс, а по-нагоре трите х-а са опит да си кача снимка, но не стана .Как да го направя?

# 280
  • Мнения: 2 657
даваш десен бутон върху снимката и на пропартис,копваш там дето пише/вси4ко/адрес http///нещо такова.И като по4неш да пишеш отговор под одебеляването има една иконка с картинка,даваш на нея и ти излизат едни букви в скоби и ти си поставяш курсора между тях,като при смяна на цвят и ...и копваш този адрес дето си го копирала от пропартиса Wink

дано си ме разбрала Grinning

# 281
  • Мнения: 7 106
Снощи е било анонс, а нашето първо филмче ще се излъчи в понеделник, но незнам от колко часа  newsm44.

# 282
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
На Мими баща й ни осветли-вторник сутрин в сутрешния блок ще ни дават, но за всеки случай ще гледаме и в понеделник, щото не се знае. Йо, мерси за инфото , ще пробвам да сложа снимка.Хайде казвайте моля, коя ще прави чанти-може като торби. Извадила съм чудесни велури , бяло едро кадихе, едно блестящо райе... велура позволява да се изрязва, без да се брида и може да се изрязват фигурки. ХАЙДЕ!!!!!!

# 283
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Забравих- Професорката от Пловдив отново ще ми праща списания!!! Направо е супер! Имаме вече продадени!

# 284
  • Мнения: 2 657
А от колко е сутрешния блок във вторник?някой ще го записва ли?За такива като мен,дето може да не са тук да гледат Cry

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт