губя кураж за моето болно бебе

  • 8 944
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 710
Луси, не губи кураж и вдъхни от твоята сила на детенце. Виж на какъв хубав празник ще ви оперират - вярвам, че цялата сила на всички майки тогава ще бъде с вас.

# 61
  • Мнения: 380
Луси , аз също ти желая от сърце всичко да мине много добре, И дано на този така хубав празник получиш най-прекрасния подарък- здраво и жизнерадостно детенце. Не губи кураж,знам притесненията ти и напълно те разбирам но се опитай да бъдеш силна за да вдъхнеш кураж и сила и на твоето слънчице. Стискам палци и при първа възможност пиши как са се развили нещата, знай че всички очакват новини от вас и дано бъдат само добри.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 62
  • София
  • Мнения: 213
Луси, аз също ти пожелавам и вярвам , че всичко ще бъде наред.
Мила, повярвай в лекарите и медицината и се поуспокой. Казвам ти го като майка преживяла три операции / различни от вашата/ на децата си. Всичко минава и се оправя . На осми ще се моля за Ния и теб.   baby_neutral  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 288
миличка, кураж! пожелавам ти този 8-ми март да е най-светлия в живота ти, да ти донесе успокоение и надежда. всички мислено ще сме с теб и ще стискаме палци.  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 6 633
luci77  ще се моля за вас  !!!

# 65
  • Мнения: 74
luci77 Имай сили и кураж....мисли си позитивно, нашите лекари са най добрите , не си първата, а няма да си и последната...децата със сърдечни заболявания са страшно много.Някои са с по лека но има и с много тежки диагнози...вие слава богу сте от по леките...мисли си положително...опитай се да отблъснеш негативните мисли!!!!! Кажи си......че всичко ще се нареди така както господ е рекъл....знай че не си сама в мислите си...ние всички сме с теб...всяка една от нас страда по своемо...всяка една е потулила някъде дълбоко негативните си мисли и продължава  напред, защото такъв е живота ..така е отредила съдбата!!! PraynigЩе стискам палци и ще се опитвам да те държа в течение!!! Желая ти от все сърце да получиш най хубавия подарък за маиката....ЗДРАВОТО СЪРЧИЦЕ НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА! Hug

# 66
  • Мнения: 3 743
 luci77, стискам палци е се моля за малката Ния Praynig Вярвам, че всичко ще мине добре и ще чакам с нетърпение да пишеш Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 2 262
qneka толкова хубаво го е написала, мога само да добавя, че Ния е едно силно дете и аз вярвам, че ще се справи! Лиде, тук съм да знаеш, за кой път ти го пиша! Оптимисти трябва да бъдем, за да се случи доброто!

# 68
  • Мнения: 966
 Hugпрегръдки за теб и малкото слънчице!

# 69
  • Мнения: 881
Миличка,късмет и от мен.Прегръдки на теб и малката Ния.Пожелавам ти най-прекрасния подарък за деня на майката-едно здраво сърчице на малкото съкровище.Бог да е с вас.

# 70
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
           Здравей, мила майчице! Нашата операция е на седми март, пожелавам на теб и мен, и на всички семейства, които очакват такова събитие, да мине леко всичко и, както беше казала една мама, след време да си спомняме само за него. Бъди силна, заради детенцето!  spoko

# 71
  • Мнения: 4 053

ще се моля и за вас,
всичко ще е наред Hug

# 72
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
luci77,pozor. HugСилно вярвам,че операциите ще са успешни и всичко ще мине добре.Вярвайте и вие. Ще стискаме палци и ще си мислим за вас.
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 73
  • Мнения: 816
И аз ви желая успех, мили майчета и дечица. Нека Св. Богородица бъде с вас  Praynig

# 74
  • Мнения: 2 327
Надявам се на този ден да получиш най-добрата новина и да си най-щастливата мама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт