Изхвърляте ли храна ?

  • 6 643
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 416
Изхвърляме постоянно. Не ме е яд...  Peace

# 151
  • Мнения: 94
Аз съм много против изхвърлянето на храна. Ако ми остане сготвено - в кутия и във фризера след една седмица скъпия си го хапва. изобщо - всичко замразявам и плодове и сладкиши. А за стария хляб знам поне 10 рецепти, които се харесват и на голямата и на таткото  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 891
Рядко се случва да изхвърляме храна.  Peace
Пазарувам по 1 до 2 пъти седмично, като предварително решавам какво ще се готви, за да купя необходимите продукти.
Готвя почти всеки ден и то в неголеми количества - тоест толкова, колкото можем да изядем. Само хляб изхвърлям честичко.

# 153
  • Мнения: 4 668
По повод на батериите - ние сме решили проблема , като сме си купили батерии , които се зареждат  Peace Имаме зарядно и така - не изхвърляме .

# 154
  • Мнения: 442
Изхвърляме постоянно. Не ме е яд...  Peace

също изхвърляме храна. и не ме е яд... но ми е много гузно. знам, че е грехота.
не прочетох цялата тема, може някой да го е казал, но ще напиша това, което прочетох в една ведическа кулинарна книга: `колкото храна изхвърляме в дни на охолство, толкова няма да ни стига в дни на бедност`

# 155
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Ако,нещо не се изяде отива при кучетата,които си отглеждаме пред блока Peace.

# 156
  • София
  • Мнения: 2 040
По повод на батериите - ние сме решили проблема , като сме си купили батерии , които се зареждат  Peace Имаме зарядно и така - не изхвърляме .
И тези батерии имат "живот" и те свършват някой ден. Peace

# 157
  • Мнения: 1 288
аз се старая да готвя само за момента. никога не приготвям по много, защото обичаме само току-що сготвена храна. най-мразя да дояждаме. но винаги остава много хляб. но съм намерила решението на проблема- аз живея в къща и около нас съседите имат кучета колкото искаш. гощавам ги поред  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 397
Яд ме е понякога, ама често ми се налага да изхвърлям останала храна.

# 159
  • Мнения: 133
не, случвало ми се е,  но много рядко. по-често ми се случва да намеря стар хляб в кутията за хляб и тогава го слагам в плик до вратата на съседите, те имат куче и го хранят с остатъците.

# 160
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Рядко Wink

# 161
  • Мнения: 678
Много рядко се случва,готвя малко и често.Дояжда се всичко от хладилника.

Общи условия

Активация на акаунт