Въпрос за цитрусите?

  • 1 660
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 288
не съм чувала такова нещо. струва ми се глупаво  Confused докато кърмех обаче, не съм яла цитруси.

# 31
  • Мнения: 2 952
Глупости

# 32
  • Мнения: 1 947
   Не е така... Витамин С само може да помага, не вреди. Wink А и сега има прекрасни портокали!

# 33
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Мисля че са пълни глупости и то да такава степен, че мога да ти кажа че през цялата бременност съм яла мандарини и портокали, а бебка се роди с много малка фонтанелка и ми казаха че съм преклила с калция.Пиех по половин литър айрян на ден т.е. калция от млякото се е усвоил дори повече отколкото е трябвало.Така че не го вярвам това твърдение.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами не мисля, че е така! Откакто разбрах, че съм бременна започнах всеки ден да пия по 2 чаши сок от портокал, една от лимон и една от грейпфрут, почти не съм пропускала. И всички лекари, при които съм била на преглед казваха, че това е супер! Успешно раждане и приятно бременеене Hug

# 35
  • Мнения: 907
И аз чух, че цитрусите са алергенни и с тях не бива да се прекалява, но това, че пречат за усвояването на калция, мисля, че не е вярно. Освен всичко друго днес видях в една аптека да продават разтворими таблетки калций + витамин С Simple Smile Ако си пречеха взаимно никой не би пуснал такова нещо на пазара, така си мисля.

# 36
  • Мнения: 574
Първите 3 месеца карах почти на плодове,за първи път чувам че могат да навредят по някакъв начин! Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 2 044
Яла съм през цялото време  цитрусови плодове,пила съм постоянно фрешове,а сега като седна с мандарини и не мога да се спра,ям докато не ми стане лошо LaughingХапвай си спокойно

Общи условия

Активация на акаунт