Синът ми боледува много често

  • 2 388
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
Определено е период - Йоана като тръгна на градина (на 3г.) се скъса да боледува - в началото по-безобидни вирусчета, след това направи бронхопневмония, след това - ходеше по 3-4 дена максимум на градина след което неизменно правило беше, че ще е в къщи 1-2 седмици. Та значи периода 3-4 години беше кошмарен. От 4-5 години - доста по-добре, разредиха се доста боледуванията, без да изчезнат съвсем. Сега е 3-та група, спирала съм я веднъж досега - и то без температура, което не съм много сигурна че пак ще го направя. С две думи - търпение, болнични ако можеш да ползваш е добре, и силна храна, мултивитамини, пресни сокчета... Успех!!!  Peace

# 16
  • Мнения: 755
Имоят син сега е така т.е. сега е в този период на адаптация към вирусите и болестите. ooooh! От септември месец е тръгнал на градина , но е бил само 12 дни на градина ...три дни там и после 2 седмици в къщи. Tired Да не говоря за прослувутата градинска хрема и кашлица ... #Cussing out тя въобще не минава лесно ... влачи я вече един месец. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт