Голяма възрастова разлика. Аз хлапе ,а той голям мъж

  • 7 099
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте,преди да споделя проблема си, искам да пожелая на всички много успешна и изпълнена с хубави емоции година!

Той на 33, аз на 17 и една пропаст по между ни. Хората правилно са казали,че не е хубаво  да има голяма възрастова разлика между партньорите ,защото в повечето случай са на различни етапи от живота си.Така стана и с нас ,заедно сме от 4 месеца , а не общуваме или ако общуваме аз си говоря за моите неща,които той не разбира,или той говори за неговите,които  аз не мога да си обясня. Смятам нещата ,които той ми говори за небивалици и не ги разбирам ,защото постоянно говори за пари и разни схемички как да изкара пари.Аз говоря за училище и за мечтите ми.....охх нямаме нищо общо.Той смята училището за почти безполезна институция,а аз смятам,че образованието е едно от основните стъпала по пътя към успеха и към личностното, и интелектуално развитие на човек, подобен тип дискусии между нас прерастват в пасивно-агресивен спор и накрая винаги някой излиза сърдит(по-често аз).Аз съм докачлива и обичам да дискутирам на различни теми,но как е възможно да не съм съгласна с нито едно нещо,което той е казал??? Друго нещо ,което ме притеснява е ,че когато говоря с него било то по телефона,било то на живо,винаги съм се чувствала некомфортно,някак винаги под напрежение,но едно леко напрежение,пиперливо и едва доловимо. Комуникацията не върви естествено,а някак принудено. Това ми тежеше и реших,че въпреки силните чувства,които имам към него,трябва да се разделим и всеки да поеме по пътя си. Казах му каквото мисля,съответно той ми отговори ,че му е мъчно ,че ме обича,но щом така съм решила той е съгласен с решението ми и изтрих директно акаунта си,деактивирах го и после деинсталирах приложението.И в мен започнаха да се пораждат куп въпроси от всякакво естество. Защо след като твърди,че ме обича не ми звънне да ме пита как съм ,да ме пита какво правя? Вече 3ти ден не ме е потърсил,освен да ми честити Нова година. Може би не искам да се разделяме,а може би просто не знам какво искам.Объркана съм.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 410
Вземи си сладолед или нещо друго и си пусни някой филм. Човек, който смята образованието за безполезна институция… не ти трябва. Мъже има бол Simple Smile такива сметкаджии са едни от най-неприятните. Дет се вика, оттървала си се. Тепърва ще се влюбваш/разлюбваш.

# 2
  • Мнения: 855
Януари е страхотен месец за зарязване на педофили.

# 3
  • Мнения: 2 147
Чакам романтиците от предишната тема на авторката да дойдат да обяснят пак за великата любов, която ѝ предрекоха. Без значение от възрастта нали. Grin

# 4
  • Мнения: 7 690

Защо след като твърди,че ме обича не ми звънне да ме пита как съм ,да ме пита какво правя? Вече 3ти ден не ме е потърсил,освен да ми честити Нова година. Може би не искам да се разделяме,а може би просто не знам какво искам.Объркана съм.

Защото си му казала, че искаш раздяла и всеки да поеме пътя си. Обикновено хората когато вземат решение да приключат взаимоотношенията си нямат очаквания един от друг да се търсят и интересуват какво правят.

То това е смисъла на раздялата.

Ти явно си очаквала той да ти се моли, да покаже разкаяние, да стане изведнъж мъжът когото искаш, но нещата не се случват така в живота.

Ако имаш афинитет към безделници и схемаджии, то поне гледай да са на твоята възраст.

# 5
  • Мнения: 40 924
На тази възраст и на него му е ясно, че нямате бъдеще. В същото време сигурно ти се е наситил и му е писнало от връзката и изведнъж като по поръчка ти прекратяваш. И супер за него, това значи да си получи желаното без сцени и неприятни изпълнения. И при това прекрасно подреждане на нещата ( за него) ти чакаш да ти се обажда??? Ми нали рискува нещата да се обърнат и пак да започнете? Нормално е да не те търси, щом вече сте скъсали и това го устройва. Пък и за зрели хора не е подходящо да си играят на "иди ми дойди ми".
А това, че те обича и му е мъчно, но е съгласен заради теб, е просто куртоазия, начин нещата да минат леко и безболезнено. Нещо на което една по-опитна жена не би повярвала.
Намери си гадже на твоя акъл и твоите години.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 990
Авторке, коя поред тема за тоя педофил е? Не ти ли стана ясно, че няма какво да общува с теб, прекалено осезателна е разликата в този момент? Стига си се занимавала с глупости, а се хвани за учебниците.

# 7
  • Мнения: 2 039
Почерпете,че сте се отървали.През новата година помислете за образование и личностно развитие,а не как да угаждата на чичковци.
И като кажете на някой,че се разделяте,това значи че се разделяте!

# 8
  • Мнения: 634
Авторке, липсва ти сега, но ще мине. Не си струва да удължаваш агонията. По-добре сега един месец да си поплачеш, отколкото незнайно дълго време да живееш и да общуваш с напрежение. Добре се получава, че не се връща да ти мъти водите и да те разколебава допълнително. Освен трудната комуникация, по описание човекът и без това не изглежда много свестен и едва ли ще живеете добре. Отървала си се доста леко, ще го оцениш след време.

# 9
  • Мнения: 4 208
Майко мила!
Ако беше моя дъщеря щях да ти наместя чакрите много бързо.
А за 33 год. няма да казвам, че ще ме баннат.

# 10
  • Мнения: 25
Мило момиче, нека и ти да имаш успешна година!

Ще кажа някои неща, които могат да прозвучат грубо, но са с голям процент вероятност да са истина.
Първо от тях е, че не те обича. Приказки, приказки... Второто е, че щом мисли за "схемички" постоянно, означава, че няма сериозна работа или е т.н. "бизнесмен". Аз ги наричам тарикати, със съмнителна дейност.
Трето, права си, че разликата в годините има значение особено в интелектуален смисъл, но този път явно е в твоя полза. И ако искаш да си с него, бих казал, че до година може да има тема във форума "бременна и сама", дано да не стане така. Предпочитам да видя тема "бременна и с топ татко - ето моята рецепта за успех" Grinning.

И за да не продължавам с неща, които останалити дами във форума със сигурност ще ти споделят, ще завърша с няколко въпроса, защото понякога сами можем да стигнем до отговора ако си зададем правилните въпроси. (Това са въпроси за самата теб, не очаквам отговори на тях.)

Защо съм с него?
Защо жените на неговите години не искат да са с него?
Искам ли с човека до мен да се чувствам постоянно нервна и несигурна?

# 11
  • Мнения: 164
Мило момиче, нека и ти да имаш успешна година!

Ще кажа някои неща, които могат да прозвучат грубо, но са с голям процент вероятност да са истина.
Първо от тях е, че не те обича. Приказки, приказки... Второто е, че щом мисли за "схемички" постоянно, означава, че няма сериозна работа или е т.н. "бизнесмен". Аз ги наричам тарикати, със съмнителна дейност.
Трето, права си, че разликата в годините има значение особено в интелектуален смисъл, но този път явно е в твоя полза. И ако искаш да си с него, бих казал, че до година може да има тема във форума "бременна и сама", дано да не стане така. Предпочитам да видя тема "бременна и с топ татко - ето моята рецепта за успех" Grinning.

И за да не продължавам с неща, които останалити дами във форума със сигурност ще ти споделят, ще завърша с няколко въпроса, защото понякога сами можем да стигнем до отговора ако си зададем правилните въпроси. (Това са въпроси за самата теб, не очаквам отговори на тях.)

Защо съм с него?
Защо жените на неговите години не искат да са с него?
Искам ли с човека до мен да се чувствам постоянно нервна и несигурна?

Доста пъти съм си задавала тези въпроси,а втория дори на него съм задавала ,
отговорът му е ,че просто така се е случило и в този момент е харесал мен.....какво ли друго да отговори хах. В никакъв случай не казвам и ,че е лош човек или пък ,че е някакъв невероятен боклук,просто както му казах и на него не намираме път един към друг,защото една връзка е именно това,комуникация,разбирателство,хармония.






А относно за това,че не ме търси явно аз живея още на планетата "Фантазия" и очаквам като в любовен роман да ме гони,да се опитва да ме спечели(не че не се е опитвал преди,просто този път бях твърда).

# 12
  • Мнения: 354
По стила на писане звучиш като някоя 30+ годишна хитруша.

# 13
  • Мнения: 164
По стила на писане звучиш като някоя 30+ годишна хитруша.

Ти пък хаха.Защо?

# 14
  • Мнения: 354
Е не знам, така ми звучиш. Може да си с по-зряло мислене просто. И щом те влекат по големи какъв е проблема всъщност.

По стила на писане звучиш като някоя 30+ годишна хитруша.

Ти пък хаха.Защо?

Общи условия

Активация на акаунт