Годишни антиноминации ЗЛАТНА МА(С)ЛИНКА 2006

  • 5 111
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 674
Како Сийке, няма кво да суча, мен лично Еди ме кефи(поне до първото предупреждение Mr. Green). Интелигентен човек, който си дава от времето за поддръжката на този форум и изтрещява понякога, в границите на нормалното. Достатъчно възпитан е да обяснява  на всеки нещо си, което търпение аз лично не притежавам.
Мюриель, за Еди нищо не съм казала!  Peace
Освен, ако не е тийнейджър?  ooooh!
Викам да спреш да ни плашиш с този и онзи, а?  Wink Не вярвам админи и модове да приемат сравнението им с бостански плашила като комплимент, не мислиш ли?  Mr. Green

Ха сега и аз да се подмажа дебело:
Честит празник на всички Архангел-Модератори!    bouquet  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 533
Номинации на мама Кенга:
................
Най-голямо перде - гьон сурат - Вечерница


Аууу, как забравих за лицето Вечерница! "Уникално" явление!

# 77
  • Мнения: 5 877
Еди ме кефи. Ай номинирайте ме и мен за подмазвачка, ако не ми се отвори парашутът с печения чай.
Виждала съм го да дава мнение веднъж и то ми беше адски полезно.

# 78
  • Мнения: 1 517
Еди ме кефи. Ай номинирайте ме и мен за подмазвачка, ако не ми се отвори парашутът с печения чай.
Виждала съм го да дава мнение веднъж и то ми беше адски полезно.
Номинирам та Анде  Laughing
1. Най-печената подмазвачка
2. Най-подмазаната   newsm78 печена чайка (ж.р. на печен чай  Mr. Green ).
                      Кое си избираш?

# 79
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Номинация Чукча не читател, чукча писател (заимствана от самоопределение на Лиска, ако може  Embarassed ):

- Всички пускащи теми в "Майките" от сорта "Секцио или нормално да родя", "Чували ли сте, че в някои страни не давали водичка на бебетата" и подобни, започващи с "Нямам време да пускам търсачка, но имам време да пусна тема"

- Всички отговарящи на тези теми с цитат и  Peace


# 80
  • Мнения: 2 959
Кейси, благодаря Ти за трансмитването на мислите на Мама Кенга.   bouquet /Тя е човек който винага трезво е преценявала нещата от страни, странно как ме е забелязала! Thinking  Аз моята хар-ка си я приемам, защото ми е дадена от Жени/ тити, Мама Кенга, и от Теб, макар че Твоята много не я разбрах, но.../, на чието мнение държа и който уважавам, но се чудя защо се номинират Момичета заради настроението или пък промяната в Тях? newsm78 Това са си лични моменти, и едва ли ако се поставим на Тяхното място бихме могли да реагираме по- добре от тях/ просто си размишлявам/.  Peace

# 81
  • Мнения: 7 837
Калида, миличка, не очаквам, а и не желая да ме разбереш  Grinning
Имам право на мнение, изказвам го по темата.
Други също...

Като не ви харесва, направете си някакви собствени угодни номинации, където всички ще бъдат двулично доволни. Толкоз, да не се разводняваме  Grinning

# 82
  • Мнения: 3 042
Искам и категория " Най-нагъл продавач на годината " - няма да обяснявам, просто ще дам линк пък вие решете дали си заслужава:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137520.0;all

 Shocked Shocked Shocked Майко мила ...  Cry

 Shocked Shocked Shocked ooooh!

# 83
  • Мнения: 5 299
Номинация Чукча не читател, чукча писател (заимствана от самоопределение на Лиска, ако може  Embarassed ):

- Всички пускащи теми в "Майките" от сорта "Секцио или нормално да родя", "Чували ли сте, че в някои страни не давали водичка на бебетата" и подобни, започващи с "Нямам време да пускам търсачка, но имам време да пусна тема"

- Всички отговарящи на тези теми с цитат и  Peace



Много сладко Peace Joy Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 4 027
Искам и категория " Най-нагъл продавач на годината " - няма да обяснявам, просто ще дам линк пък вие решете дали си заслужава:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137520.0;all

 Shocked Shocked Shocked Майко мила ...  Cry

 Shocked Shocked Shocked ooooh!

 Shocked Shocked ShockedНе само на годината , ами и на петилетката.

Общи условия

Активация на акаунт