Остави ме навънка

  • 4 554
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 998
Ами не, не е излишно. За благото на емоционалното здраве на авторката, е добре да приключи с него, казвайки му защо прекратява тези извратени взаимоотношения.
Всяка секунда, която отдели да се обяснява с този индивид, е прахосано време. Случката е достатъчно ясна, за да има нужда от допълнително тълкуване за провинилия се.

# 31
  • Мнения: 2 585
Какви неща търпят хората, сякаш сто живота ще живеят…

# 32
  • Мнения: 771
Тази връзка е безсмислена. От мъж, който Ви оставя да спите от вън, защото “не е чул”, как искате да бъде в бъдеще отговорен съпруг и евентуално баща. А ако не е това идеята, какъв е смисълът от тази връзка?

Съвет няма да дам. Вие сама виждате каква е ситуацията. Въпрос на време е да се приключи тази връзка. Колкото по-рано, толкова по-добре.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
И двете ми се струват някак си сюрреалистични...

# 34
  • Мнения: 2 039
И двете истории са безумни.Наистина парад на женската глупост.

# 35
  • Мнения: 21 573
Първият казус е ясен, сама знаеш, че трябва да приключиш тази връзка и то най-добре без много приказки и обяснения. Даже случката с колата не е най-лошото, а това, че те обижда, не ти позволява да имаш приятели и те подтиска по всякакъв начин. Според мен и ти е посягал, ама не казваш.

За втората, още съм в потрес. Не мога да застана безрезервно на страната на младата майка, защото е знаела къде отива и описанието на държанието и там не ми харесва особено.

# 36
  • Мнения: 5 300
Лелееее, останах без думи от втората история, то изказ, то чудо. Надявам се да не е истина, но за първи път съм на страната на свекървата. Дано не срещам хора като Newmomy, пък камо ли да трябва да живея с тях. А пък някой посегне ли ми на котката, го оставям сакат без да се замисля.

# 37
  • Мнения: 41 323
Има една поговорка - докато има овце, ще има и вълци. Това може да важи и за други двойки - мазохисти-насилници, глупаци-използвачи и каквото си избереш. просто не ми увира главата защо си писала всичко това??? Смисъл няма, дано ти е олекнало, ама аз нямах нерв да изчета всичко.

# 38
  • Мнения: 14 942
Какво им има на историите? Две аграрки, които си търсят сгоден мъж. Първата германче сигурно се опитва да хване. Ми то не става да се нагъзиш и после да охкаш.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 200
Ако е от турски произход, да не се надява на ключ и брак.

# 40
  • София
  • Мнения: 13 460
В първата история ясно личи, че младежът отдавна иска да разкара авторката, но не му стиска да е директен и постоянно прави демонстрации, но тя се е заинатила като магаре на мост и драпа не само да остане с него, но и да заеме ролята на малката му сестра.
Във втората история - убедена съм, че произходът си казва думата. Отишла СИ на село у неговите родители. Решила, че е нейно селото и давай с претенции, пък после хората виновни, че не стъпват на пръсти и не се съобразяват в дома си, а и скандали дистанционно провокира между син и родители.
Едната е глупава само и досадна, а другата хем неграмотна, хем невъзпитана. Предлагам двете да си обменят контактите.

# 41
  • Мнения: 14 942
Втората даже не я прочетох. Минах по диагонал и мярнах някакви косми, биберони и настъпана ръчичка. Мерси.
Не знам какво очакват някои хора.

# 42
  • Мнения: 41 323
Абсолютно непонятни за мен истории, явно или партенки, или писани от хора от тотално различна среда, образование, възпитание...
И в двата случая са си виновни те, никой не им е виновен.

# 43
  • Мнения: 39 463
Не вярвам, че и двете истории са партенки. Първата даже я преживях. Един младеж с когото живеех и с който си казахме две думи накриво ме остави извън дома защото ме наказваше. Върнах се на другия ден. Защо, нямам обяснение. Сигурно от глупостта на младостта.
И двете истории са истории на маргинали, на липса на емпатия, на ниска самооценка.

# 44
  • Мнения: 32 009
Какъв е този новогодишен парад на женската глупост?
Не си права. Парада на женската глупост е целогодишен.

Авторке, на  такъв идиот даже не заслужава да му кажеш, че го зарязваш.
Блокираш му номера, изтриваш го от всички социални мрежи. И не се виждаш с него.
И да се научиш, че по-добре след теб да търчат и за теб да правят разни неща, а не само  ти.
Освен новогодишното изпълнение, останалото му отношение е доста показателно.
Показателно е и за твоята тъпота. Без да се обиждаш. Той достатъчно те е обидил. Би трябвало да си свикнала.
Нормална жена би го разкарала не след тази случка, а заради останалите неща.

Общи условия

Активация на акаунт