Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 626 466
  • 7 459
  •   3
Отговори
# 7 335
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
А, не! Остават да пазят къщата! Пък и мисля да им изневерявам с мамината котка!

# 7 336
  • под тепетата
  • Мнения: 9 455
Ммм, ще трябва голям подарък за омилостивяване като се  върнеш!

# 7 337
  • Мнения: 2 155
Малиии tunata, не те е срам😂. ГоУем подарък на всяка трябва да им купиш, и да се пожертваш за тяхната милосърдност😂😂😘

# 7 338
  • Мнения: 3 202
Благодаря много, ама аз съм отдавна членка - големият внук  ще стане на 7 наесен. Пък и аз хич не съм млада, на 57 съм.

   Млада си! И мен много ме плашеха петдесетте, а се оказа, че си е все същото, каквото и преди.
   Честито внуче! Късметлийче да е! Ето, досега щъркел не бяхме виждали в темата, а сега се отбил при Алечка, да ни го снима и покаже тук по случай твоето внуче Simple Smile.

# 7 339
  • Мнения: 6 850
Няма нищо случайно..... та и този щъркел не се е отбил случайно при Алечка.

# 7 340
  • Мнения: 39 579
Пожавам и от сърце тоя щъркел да е с мисия 😍

# 7 341
  • Мнения: 14 374
С мисия е, на есен, живот и здраве, ще ставам пак леля 🥰

Иначе щъркелът е всяка сутрин у нас и си чока из двора. С тези дъждове в тревата има много буболечки и тук закусва 🤩 Хвърлям и гранули котешка храна, като си внушавам, че са за него и за таралежа. Като косим минава да си събира неща за гнездото. Не съм се сещала да го снимам до сега, защото все излизам без телефон, а той като ме види отлита.

# 7 342
  • Мнения: 39 579
Днес кастрираме момичето.

# 7 343
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Аууу, бързо възстановяване и желая - много здраве и усмивки Simple Smile

# 7 344
  • Мнения: 3 505
Може ли пчеличка да покажа? Зълва ми намерила в двора си пчеличка с едно крило и ѝ създала оазис. Пчеличката, съвсем резонно, е кръстена Би-атрис.



И едно Попи за разнообразие

# 7 345
  • UK
  • Мнения: 2 866
Много мило, това с пчеличката.



Моята Уоли, вчера я водихме на вет за втората инжекция за артрита. Взеха и и кръв, оказа се че малко показателите на щитовидната жлеза не са ок и може заради това отслабна толкова много. ММ обаче е командировка на далече и не можем да обсъдим това което предложи вета. Ще почака до неделя.

Бързо възстановяване на момичето на Сигма !

Забравих да благодаря на Туната, която ми каза за инжекциите.Flowers Hibiscus

# 7 346
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
GreenP, как й действат инжекциите? Надявам се да е по-добре котанката! При Мелвин имаше пълен ефект след 3-тата инжекция, сега се катери и скача навсякъде

# 7 347
  • Мнения: 5 338
Аз съм пропуснала и сега моля да кажете какви са инжекциите?

# 7 348
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
cardhu, инжекции за артрит за котки, Solensia се казват, на Сина му е раничко за такива проблеми

# 7 349
  • Мнения: 5 338
Не за Сина. Кучо ни е старичък и задните лапи са проблем вече.

Общи условия

Активация на акаунт