Може ли да се добавят бисквити в Адаптирано мляко?

  • 1 400
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами! Извинявам се ако вече има такава тема,пиша за пръв път тук. Искам да ви попитам може ли да сложа в АМ бисквитки? Само да отбележа че съм в германия и търсех АМ на Plasmon но не намирам никаде.Моето бебче е на кърма но ми се иска да започна да му давам АМ пробвах с няколко марки един два  пъти го прие и сега пак  не иска да го приема. И си мисля ако добавям бисквитка да промени вкуса дали няма да му хареса повече? Трябва да спра с кърменето поради здравословни причини но ми се иска да си приема мляко АМ  за кисело мляко не ми се дава все още като заместител на кърма.Бебчо е на 8 месеца.

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не, не и не. Никакви бисквити в млякото.
Бисквитите са за ядене, не са за пиене.
Бъдете упорита в предлагането на мляко, все ще свикне. Но в никакъв случай не добавяте каквото и да било.

# 2
  • Мнения: 4 660
Направи на бебето каша с бисквити защо ще го тъпчеш със АМ и бисквити.
Бебето ви е голяма хранете го с лъжичка каши пюрета парчета. АМ + бисквити е отврат пробвали ли сте го така?

# 3
  • Мнения: 10 601
Толкова много каши и десертни пюрета има с бисквита. И аз не разбирам защо бисквита в АМ. Аптамил 3 няма ли в Германия? То има ванилия, с което напомня на бисквита. Хумана на Нестле не харесва ли?

Общи условия

Активация на акаунт