Боли ли?

  • 17 546
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 428
Не боли чак толкова много Party Трябва си кураж обаче, особено ако имаш страх от игли Laughing

Аз по този повод не усетих нищо, като ми слагаха пиърсинга на пъпа  Mr. Green Понеже се УЖАСЯВАМ от игли и само, като видях шилото, с които искаха да ми дупчат пъпа и просто усетих, че отлитам. А дори не ме беше боцнал с иглата  Mr. Green Мъжът ми ми разказа какво е станало след това. Била съм в несвяст 10 мин и понеже момчето от студиото много се е панирало и мъжа ми му е казал да ме боде сега, че после да не взема да се гътна  Mr. Green Та аз НИЩО не усетих от цялата манипулация.

# 31
# 32
iskam samo da ti kaja 4e vuob6te ne e neturpimo,ima bolka no e mn leka..az si napravih to4no predi 2 sedmici na krusta i ne sujalqvam!taka 4e ako ima6 tolkova golqmo jelanie si napravi,poprincip i az sum malko strahliva no...naistina ne boli tolkova!!prosto nqkoi hora obi4at da se vkarvat v nqkvi filmi i samo te spla6vat!men li4no ne me bolq mn     nadqvam se ti pomognah Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
е как нема да пуска кръв след като се рисува по кожата с ИГЛА...моля ви се...имам познати хора които рисуват тауировки и приятелки които имат...и съм била докато ги рисуват...абсолютно нормално е да има кръв...са не е казано че тече като водопад...но кърви хич да не е...
включих се за да отговоря за временните рисувани татуировки...питала съм...трайност 10 дена максимум и пак зависи от честотата на къпанията...та боята се измива постепенно и така и изчезва татуировката...само като си предтавя колко е грозна картинката накрая и ми се отщява...а иначе момичето е право че хората се променят и си променят и вкуса...нормално е да не си я харесваш и да съжаляваш за нея след време...ти си решаваш...аз само споделих наблюдения...

# 34
  • Мнения: 2 386
jorjeta,бъркаш се нещо...
Тези татуировки,за които ти говориш,се правят от хена-индийска къна, и се рисуват с клечица по кожата.Безвредни са и са широкоразпространени по морето лятото-аз с това се занимавах преди..
Та тези татуировчици нямат нищо общо с временните,правени в някое тату студио.
А що се отнася до кръвта-не би трябвало да има.Допустимо е най-много да се образува 'ръбче'.Не повече.Не че не може,но не е хубаво.

# 35
Първата ми татуировка беше на кръста - очаквах болката да е по-голяма, а се оказа, че почти не ме боля. Даже не мога да опиша усещането като болка; да, странно е, но не бих казала, че е неприятно. Може би голяма роля играе това, че имах огромно желание да си направя татуировка и това желание беше по-голямо от всички евентуални страхове. Целият процес продължи около час и някъде по средата (ако искайте ми вярвайте), така се бях отпуснала на стола, че имах чувството, че ще задремя Laughing
Веднъж свикнеш ли с усещането, после всичко е песен.  Hug
То4но това исках да кажа и аз...не е точно болка ами си е боцкащо едно такова...аз го оприличавам на скубането с епилатор почти същото беше усещането(поне за мен). Аз до момента в който отидох да се татуирам не изпитвах страх, като седнах на стола се позамислих но като усетих за какво става въпрос и аз като KissTheRain се отпуснах и дори ми се додрема. Колкото до това че се чудиш дали няма да си промениш мнението за татуто след време, ако наистина смяташ че е възможно по-добре не се татуирай изобщо. На мнение съм че когато се прави едно такова нещо трябва да знаеш че е за цял живот(освен ако не ти се дава един куп пари да я махаш) и че щом си се решил няма как да ти омръзне.Пък и винаги можеш да я освежиш с някой нов елемент Wink

# 36
  • Мнения: 2 936
аз смятам че си боли и още как, мен пък най- много ме е страх от кръвта Sick

Каква кръв!? Няма кръв.
При мен на едно място малко по-напластено стана и само имах усещането, като от одраскано

неможе да няма кръв,все пак си е убождане с игли...но е малко!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 289
А аз искам да попитам някой да си е правил татус от вътрешната страна на китката точно където се виждат вените? Много искам там да си направя нещо малко  Rolling Eyes
Гледам че доста пъти питаш ама май никой не се е татосвал там Laughing,що не отидеш в някое студио направо да видиш за кво става въпрос newsm78.Но все пак като се замисля сигурно боли доста там,кожата е доста тънка,вени разни тва онова,незнам Thinking..
По темата,имам татос на кръстта-не боли много споко,просто си приготви повече цигарки ако пушиш. Mr. Green

# 38
Skapa za visi ot teb kolko ti samata izdarja6 na bolka. Az si napravix ot  vrata na dolo po grabnaka do polovinata na garba i ne moga da kaja 4e me e bolqlo,za6toto 6te te izlaja. I tova sam go napravila kato sam bila vbremenna i to bez da znam. A maja mi si napravi 2 dni sled men i kaza 4e sajelqva 4e me e poslu6al. Az bix si napravila o6te edna dori. Prestra6i se! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт