Термин Август 2022 (Тема 3)

  • 22 488
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 793
Преди да забременея, пиех кафе- по една, понякога две чаши на ден.
Сега.. не че не искам да пия, но не успявам да изпия цялата чаша- и се отказах. Не изпитвам нужда. Единствено като ММ си направи сутрин и надуша аромата, ми се допива много 😁
За пресъхнали устни- моите по цял ден са такива, напукани.. много неприятно. Освен това започнаха да ми се появяват пъпки на лицето (тук може да си внушавам).
Относно водата- пия често, защото напоследък съм много жадна, изпитвам нужда.

Смених ги АГ-то и сега се очаква да родя в Селена с термин 28/07.
Всичко засега е наред, направиха ми БХС и не можах да повярвам какво оформено хубаво бебе имам! 😊
Леко бременеене, мами. Дано всичко ни е наред!

# 721
  • Мнения: 3 326
Момичета днес бях на преглед, всичко е наред с бебчо, расте си и маха с ръчички и крачета. Но докторката ми препоръча да си направя пренатален тест на vision, защото мъжът ми е на 39 години. Все съм си мислила, че се гледат годините на майката, но явно не само, та преди някои от момичетата писаха за по-евтини варианти на тест, може ли пак да ми кажете име, цена и какви аномалии се откриват? Малко не мога да преценя дали просто докторката работи с тази фирма и взима процент и затова ме кара да си го правя или наистина е добре да се направи.
Аз днес правих този тест, но е във Варна:


Това имам на телефона си като снимки за него. Бях ги запазила да ги показвам на докторката ми, но тя каза че знае за него и е същия като другите.

# 722
  • Мнения: 164
Момичета днес бях на преглед, всичко е наред с бебчо, расте си и маха с ръчички и крачета. Но докторката ми препоръча да си направя пренатален тест на vision, защото мъжът ми е на 39 години. Все съм си мислила, че се гледат годините на майката, но явно не само, та преди някои от момичетата писаха за по-евтини варианти на тест, може ли пак да ми кажете име, цена и какви аномалии се откриват? Малко не мога да преценя дали просто докторката работи с тази фирма и взима процент и затова ме кара да си го правя или наистина е добре да се направи.
Аз днес правих този тест, но е във Варна:


Това имам на телефона си като снимки за него. Бях ги запазила да ги показвам на докторката ми, но тя каза че знае за него и е същия като другите.
Имате ли представа до коя г.с може да се направи този тест? Аз чакам резултатите от БХС в петък, но тогава вече ще съм 13+3 и докато стигна до Варна може би ще стана 14седмица.

# 723
  • Мнения: 771
Наистина ли имат  значение годините на мъжа? Понеже моят мъж е доста по-възрастен от мен.  За първи път чувам.

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 22:11 от Королева

# 724
  • Мнения: 3 326
Скрит текст:
Момичета днес бях на преглед, всичко е наред с бебчо, расте си и маха с ръчички и крачета. Но докторката ми препоръча да си направя пренатален тест на vision, защото мъжът ми е на 39 години. Все съм си мислила, че се гледат годините на майката, но явно не само, та преди някои от момичетата писаха за по-евтини варианти на тест, може ли пак да ми кажете име, цена и какви аномалии се откриват? Малко не мога да преценя дали просто докторката работи с тази фирма и взима процент и затова ме кара да си го правя или наистина е добре да се направи.
Аз днес правих този тест, но е във Варна:


Това имам на телефона си като снимки за него. Бях ги запазила да ги показвам на докторката ми, но тя каза че знае за него и е същия като другите.
Имате ли представа до коя г.с може да се направи този тест? Аз чакам резултатите от БХС в петък, но тогава вече ще съм 13+3 и докато стигна до Варна може би ще стана 14седмица.
Не знам. Аз питах само за началната седмица. Има телефон може да се обадите да питате.
Наистина ли имах значение годините на мъжа? Понеже моят мъж е доста по-възрастен от мен.  За първи път чувам.
Никога никой не ме е питал за годините на таткото. Те принципно мойте не са малко, но нито на БХС преди, нито днес докторката ме пита нещо за бащата.

# 725
  • Мнения: 771
И мен не са ме питали. А докторът ми го е виждал, но не е споменал да има нужда от някакви допълнителни изследвания или притеснения.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Доктора като каза за Вижъна ме пита на колко години съм аз, за мм не е питал.Понеже съм на долната граница (35), каза аз да реша.ММ април става на 43 и заради двама ни се решихме.
Иначе за над 36 ги задължава все едно.Една дружка 79 набор не я е питал иска ли, не иска ли.Направо час да записва й казал.
Хубаво е, парите са доста, но спокойствието, което дава резултата е някак по-ценно.

# 727
  • Мнения: 2 797
И мен доктора ме пита само мен на колко съм. Ще правя 34 тази година а мъжа ми е по-малък 31. Като попълвахме анкетната карта за Вижъна въпросите те са няколко бяха свързани с мен.

# 728
  • Мнения: 328
Има ли желание и възможност някоя да направи нова тема?

# 729
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Момичета, и аз днес бях на БХС и всичко е наред с бебето, доста е порастнало и се развива нормално, не спря да се гърчи като червейче, едвам чухме пулса, лекарката каза: “Просто бебето ви е много диво.”😂😁  Сега след седмица чакаме и кръвните резултати да излязат, но засега всичко е наред. Казаха ми и предположение за пола, но като разбера със сигурност ще ви кажа. 😁
Само спомена че околоплодните води са малко по-малко отколкото трябва да са, но все пак са ок, но ми изписа хапчета и след две седмици съм пак на преглед да видим как се развиват нещата, хем и да обсъдим резултата от кръвните изследвания.
Само забравих да я попитам дали да продължавам с дуфастона и циклогеста, лекото отлепяне каза че се е оправило и вече го няма и всичко е наред. Предполагам трябва да ги спра, но днес не ми вдигна за да я питам, утре ще звънна пак.

# 730
  • Мнения: 771
Има ли желание и възможност някоя да направи нова тема?

Нова тема:

https://m.bg-mamma.com/?topic=1405706.new#new

Общи условия

Активация на акаунт