Майка смаза от бой 2-годишния си син-докога органите ще спят?

  • 15 007
  • 400
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 22
Господи Все още не мога да повярвам ! Просто не знам какво да пиша  Sad Аз съм на 27 г и все още нямам дете и не защото не искам, а защото не съм сигурна, че когато това дете каже , мамо искам това аз няма да мога да му го дам и ще се побъркам Cry Cry Cry
А тези същества правят децата само с цел после да им изкарват пари докато те си седят в къщи, защото не мислете, че нямат пари или не могат да си намерят работа просто ги мързи и така е по-лесно  #2gunfire #2gunfire #2gunfireпросто не знам  но според мен на такива родители склонни към  малтретиране или просто неспособни по каквато и да е причина да гледат децата си да не им се позволява да раждат след първото да ги кастрират!!!!!
 Rage Rage

# 331
  • София
  • Мнения: 2 623
Държавата като институция е под всякаква критика. Мога да я нарека с всички обидни думи, които знам и пак ще бъде малко, а да не говорим за тези дебилни олигофрени в Парламента. Ако чакаме нещо да се случи благодарение на тях ще има да почакаме дооооооста. Визирам законите, които се гласуват от малоумниците там. Една година затвор  #Crazy как ви се струва това наказание за погубването на цял един живот в случая 4 детски живота ? И как ви се струва преди време променения закон пак от тези дебелогъзи пърделници благодарение на който Ванко 1 вече е на свобода ?
Айде пак да скочат защитничките на "прекрасната ни ДЪРЖАВА"

# 332
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Чета, плача и не вярвам. Дори снимката на детенцето сама по себе си е потресаваща.

# 333
  • Мнения: 3 089
счита се, че майка, която посяга на децата се, има психически отклонения. затова присъдата е такава, предполагам. а че не е нормално такова поведение - всички сме съгласни, че не е нормално. има и други такива случаи. уви. такъв е животът. винги ги е имало и ще продължава д аги има. което само може да ни накара да сме по-добри към света и да се надяваме, че по този начин и светът ще стане по-добър.

# 334
  • Мнения: 2 292
Аz от вчера още не мога да се свестя. Все ми е плаче, като гледам хората около мен ми е кофти... Нищо не ме радва и впечатлява  . Толкова ми е гадно. Не раzбирам как се оправят със съвестта си теzи, от които zависи поне малко живота на подобни дечица и те не са направили нищо. Като политици, соц. и детски служби , блиzки и роднини, съседи ...
Надявам се детенчицата да се бъдат осиновени от любящи и свестни хора и да получат нежност и радост в живота си.
НЯкой zане ли ксде може да се иzпратят средства zа лечението на теzи 2 дечица и zа дрехи, храна и принадлежности? Искам да иzпратя именно zа теzи дечица, не да се прераzпределят.

# 335
  • Мнения: 497
Не мога да разбере защо не им наложат вето на тези мръсни циганки #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Те се котят всяка година, само за да вземат помощни, МРЪСНИ СЪЩЕСТВА , не мога да ги нарека дори хора!!!!!!!!!
Направо не се събирам в кожата си от мъка и гняв! Това момченце, явно не е черно като тях и с това е заслужило това зверско отношение.
Цигани гадни, мръсни............все повече започвам да ги мразя и да разбирам, че те не са хора, а ...., незнам какво, защото нито едно животно не би наранило рожбата си #2gunfire. Ох не мога даже да се изразя смислено от яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Много жалко за Даниел, дано все пак се оправи и може да води нормален начин на живот един ден! Praynig

# 336
  • Мнения: 416
Божичко, как  е възможно това!

Повече не искама да ги гледам тези новини, нямам сили да ги видя тези малките още веднъж, защото сърцето ми се къса!

Ако ми падне майката, честно ви казано, ми идва да я смажа от бой!  #Cussing out




# 337
  • Мнения: 1 080
Още една причина да ненавиждам гадните цигани .Вместо тъпунгелите да измислят дискриминацинна политика за второ дете на което се полагат по - малко пари да престанат да дават детски за повече от едно дете при ромските семейства .Ако причина е Европейския съюз да не би могла да се провежда подобна политика да си ги вземе всичките и да си ги отглежда .Друг начин е всяка циганка постъпила да ражда да се оперира и да и бъде отнета възможността да има повече деца . #Cussing out

# 338
  • Мнения: 2 891
А знаете ли, кое е най ГАДНОТО: ДОРИ ДА И ВЗЕМАТ ВСИЧКИ ДЕЦА, СЛЕД ДЕВЕТ МЕСЕЦА БАК ЩЕ ИМА НОВО БЕБЕ И ИСТОРИЯТА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СЕ ПОВТОРИ!!! В другата тема, една от майките спомена кастрация, почвам да се замислям, дали наистина не е нужна #Cussing out

# 339
  • Мнения: 126
Може би има психични отклонения.Не е възможно иначе да го направи.

# 340
  • Мнения: 891
Господи  Weary Каква е тази майка ?

# 341
  • Мнения: 1 052
Пиша в темата, защото именно тя, стана причина за нещо, което освен, че е неетично, е и много грозно.
Написах писмо, което публикувах в тази тема, за да провокира дискусия, и за да може, ако на някого от сдружението на бъдещите и настоящи майки му хареса, да използва. Също така, както и преди казах, писмото трябваше да бъде написано и допълнено от хора, които се занимават с тази област.
разбрах, че някой го е изпратил. Този някой не съм аз. Нека човека, имал несъобразителността, да не кажа друга дума, да си се извини по каналния ред на сдружението, и да обясни причините, поради които е решил, че може да изпраща писма от името му.
Силно се надявам, че цялата случка е продиктувана от незнание и несъобразителност.

# 342
  • Мнения: 2 292
Пиша в темата, защото именно тя, стана причина за нещо, което освен, че е неетично, е и много грозно.
Написах писмо, което публикувах в тази тема, за да провокира дискусия, и за да може, ако на някого от сдружението на бъдещите и настоящи майки му хареса, да използва. Също така, както и преди казах, писмото трябваше да бъде написано и допълнено от хора, които се занимават с тази област.
разбрах, че някой го е изпратил. Този някой не съм аз. Нека човека, имал несъобразителността, да не кажа друга дума, да си се извини по каналния ред на сдружението, и да обясни причините, поради които е решил, че може да изпраща писма от името му.
Силно се надявам, че цялата случка е продиктувана от незнание и несъобразителност.


freak_man , не се ядосвай. според мен никой тук не е направил нещо неетично нарочно. Всеки иска да помогне, а не да навреди и попречи. Ако някой е сбъркал , случва се, нека не се нападаме zа глупости.
От друга страна форума е публичен, името и координатите на сдружението също. Всеки, който има интерес да всява по някакъв повод дряzги и интриги и да вреди по някакъв начин може да го направи. Затова съм против анонимните порребители .
Един годен комп. специалист може да сутанови от къде е пратено писмото.
Нека не се нападаме на фона на таzи трагедия  Hug

# 343
  • България-София
  • Мнения: 573
Дайте ми я тази нещастница..../за "майката" говоря/......
Не обичам аз да съдя хората, но за такива случаи си позволявам,....това просто няма оправдание, никакво!
А тази дето се яви вчера по БТВ да обяснява, че проблема е в недобрата социална политика - и нея ми идеше да гръмна. Беше ни в клин, ни в ръкав....Въпроса се измести от това, че няма адекватно законодателство да се защити детето, в жалко празнодумство, че видите ли щото пари няма, затова хората си пребиват децата. Познавам семейства с добри финансови възможности и малтретират и психически и физически детето си, и майка, която успя да възпита сама две деца, работейки две рабти в ония "купонни" години /90-те/ - единия фармацефт, другия - лекар изучи.
Вярно е, че безпаричието руши ценностната ни система, ама трагедии като тази първо законово да решат/отнемане на децата и затвор за "родителя", кастрация и прочие/, а после да си оправяме социалната политика... Аз поне мисля така.

# 344
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тук има други два случая по- рано тази година.....егати хората:

http://dnes.dir.bg/2006/07/08/news397758.html

http://dnes.dir.bg/2006/08/07/news516798.html

Общи условия

Активация на акаунт