Чувствате ли се грозна

  • 9 420
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, чак грозна никога не съм се чувствала. Непривлекателна в даден момент - да, но грозна - не.

Не мисля, че има грозна жена в буквалния смисъл на думата, една усмивка, един чар променят нещата. Пък и не може всички да са красавици  Wink
Ами
Не, чак грозна никога не съм се чувствала. Непривлекателна в даден момент - да, но грозна - не.

Не мисля, че има грозна жена в буквалния смисъл на думата, една усмивка, един чар променят нещата. Пък и не може всички да са красавици  Wink
Ами така си е! Подкрепям!

# 61
  • Мнения: 412
Чувствам се всякак,по-добре от колкото-никак Simple Smile
много хубаво казано Simple Smile...и аз малко така  Rolling Eyes
Особено грозна се чувствам, когато не се оцени някоя красивост, която съм изрекла  Twisted Evil
Чувствам се грозна до Натали Портман или хм даже Джей Ло (за тези се сетих без да се замисля, а замисляйки се бих се чувствала грозна до още много жени...)
Чувствам се грозна, когато се натъкна без предупреждение на огледало, на което не му е там мястото  Wink...тогава се чувствам и ниска  Grinning
Чувствам се грозна, когато към мен е насочена камера /фотоапарат.
И съм в мир със себе си  Flutter

...а до Пенелопе Крус как се чувствам  Joy

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 13:52 от chandra

# 62
  • София
  • Мнения: 1 621
Чак грозна - не. Има моменти, в които не се харесвам достатъчно, но бързо ми минава. Flutter

# 63
  • Мнения: 3 268
Грозна -никога! Naughty

# 64
# 65
  • Мнения: 2 596
Понякога, всъщност, доста често.

# 66
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
чувствам, че има какво още да се желае

# 67
Не, грозна не се чувствам. Чуствам се, обаче уморена, и това влияе на външния вид, за съжаление. Кремчета за това не помагат.

# 68
  • Мнения: 8 917
Не винаги съм се чувствала красива, но никог несъм се чувствала грозна. Според мен грозен човек не съществува - всеки има хубави черти и е достатъчно тяхното подчертаване и грижа за тях Peace

# 69
  • Мнения: 242
Не, никога не съм се чувствала грозна във физическия смисъл на думата.
Но отговорих на анкетата с "понякога" защото се чувствам грозна, когато постъпя грозно  - примерно разкрещя се на някой или обидя някой без човека да има вина,или пък когато си изкарам яда на най-близките ми хора и на тези които най-много ме обичат.
Е, тогава не мога да се понасям.

# 70
  • Мнения: 636
Грозна никога не съм се чувствала- даже си падам малко нарцис hahaha
Намирам си кусури, но то е някакъв маниакален стремеж към съвършенство по-скоро.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Последната опция... Rolling Eyes Тогава не се чувствах грозна, ама сега като си гледам снимките, май не съм била първа убавица... Sad

# 72
  • Мнения: 2 910
Понякога изобщо не се харесвам.

# 73
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да. С 20 кг отгоре съм и ако облека тесни дрехи ми изпъкват месата а ако облека широки съм като гардероб. Освен това косата ми окапа и се изправи след раждането и виси като метла на раменете ми. Най-гадното е че се гледам постоянно като вървя по коридора защото вратата на банята ми е огледало от външната страна.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
рядко, но се е случвало  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт