Да защитим малтретираните дечица!

  • 3 529
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Аз също съм ЗА

# 106
  • Мнения: 295
имате пълната ми подкрепа!

# 107
  • Мнения: 61
Силно  "ЗА" и от мене - такива "майки" са за бесило /да ме прощавате , обаче наистина го мисля.

# 108
  • Мнения: 2 242
Вече може да се включите в електронната подписка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142477.0

обръщам внимание, че се изисква валиден и правилен мейл за потвърждение на вота! Гласуването ви е валидно само след като потвърдите от полученият на мейла ви линк!

# 109
  • Мнения: 326
Тази жена никога няма да остави в подходящ дом нито едно от децата си по една проста причина - те за нея са ДОХОД и то сигурен. Затова и често такива жени не сключват брак, а се водят "самотни майки"... Омъжи ли се или пък реши ли някой да отнеме помощта за дечицата й тя ще умре от глад... Госпожата не е никаква майка и отдавна е трябвало да й отнемат родителските права. Процедурата е изцяло по граждански ред, в нея участва обаче прокурор и съдебни заседатели и Агенцията естествено /които кой знае защо много се страхуват да инициират такива процедури/. Отделно от това госпожата носи и наказателна отговорност за побоя над малолетните й деца.... Абе, има закони, ама кой да се занимава..... Странното в случая е, че нито педиатър /все пак някой е слагал ваксини на децата/, нито някой от съседите е сигнализирал съответните органи. В САЩ ако удариш шамар на детето си на улицата и всеки минувач до 5 минути е повикал полиция...

Общи условия

Активация на акаунт