Вие ще го купите ли? Аз се чудя....

  • 4 656
  • 90
  •   2
Отговори
# 45
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Отдавна спрях да купувам такива неща,тук във форума намирам повече информация.Сега купуваме детски,занимателни списания Peace

# 46
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
лелИИ, добре, че се появи Мама Цоцолнка, че направо си мислех, че само аз съм куку на тема хартия, списания и т.н. Embarassed
ами значи остват 8 дни и да видим какво ще бъде поднесено на Образованата и Платежоспособна публика newsm78 сиурно ще е нещо изключително, по описанието за рекламодателите, но бъдете сигурно, че пак ще се включа да си изкажа мнението, защото страшно, ама страшнo се подразних от написаното в т.н. сайт на Луксозното издание.

# 47
  • Мнения: 11 607
лелИИ, добре, че се появи Мама Цоцолнка, че направо си мислех, че само аз съм куку на тема хартия, списания и т.н. Embarassed

 smile3525 smile3525

# 48
  • Мнения: 967
като ви чета сега, на мен малко ми трябва Crazy, май и аз ще го купя май по-скоро от любопитсво.
може май наистина да е повече страници ще видим.
наистина в крайна сметка любопитсвото ми ще ме накара да го взема.

силно се надявам да е интересно и да не е основно реклами, ясно , че без тях не може, ама дано е с мярка


на последния етаж на МОЛа (а сигурно и не само там) има книжарница, където списанията могат да се разглеждат истински.
та отиваш там, взимаш едно, преглеждаш го изоснови и си решаваш. Щом си такъв фен на списанията, кой може да те спре Sunglasses

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
днес някой случайно да го е намерил списанието Laughing

# 50
  • Мнения: 1 114
И аз това щях да питам...
Никой не се е похвалил още  Rolling Eyes.
Алооо, сдобилите се с това безценно издание, дайте малко инфо.  Laughing

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Подтикната от вас ходих да питам на будката за вестници, ама у наше село го нЕма. Продавачката даже не знаеше, че има/ще има такова списание. Вярно няма да го продават в градове под 100 хиляди. Ама няма да се завлека до Пловдив да го купвам, обаче ще си умра от любопитство какво пише в него Mr. Green

# 52
  • Мнения: 11 607
Е, чакайте де - на 22.11. май трябваше да излезе - сряда ..... Ще пишем тук за него - аз и  Liorena! Не се притеснявайте!

# 53
  • Мнения: 203
Бе на 20-ти пишеше... и аз питах , но го нямаше на няколко будки. Не го намерих.

# 54
  • Мнения: 11 607
Вярно пише 20  newsm78 разгледах им сайта...... Май няма да ми хареса .... Утре отново е ден и пак ще питаме.... По принцип може да закъснее с 1 ден... Да проверим първо дали имаме 100 000 жители и тогава да го търсим  Grinning Grinning Grinning

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
На 20.11 с огромни букви пише, че ще излезе, но в София списанито го няма на 20.
Добро начало Mr. Green

справка тук за датата 20.11

http://www.bg-mamma.com/site/

тук

http://kangaroo.roditeli.info/ (сайтът е пообновен) - сега ще го гледам

и тук

http://www.roditeli.info/

Навсякъде Датата е 20 Ноември.

# 56
  • Мнения: 11 607
Liorena ще го дочакаме, няма страшно.... Може да чакат да станем още по-платежоспособни ...  Laughing Laughing Laughing

# 57
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Liorena ще го дочакаме, няма страшно.... Може да чакат да станем още по-платежоспособни ...  Laughing Laughing Laughing

и утре е ден Mr. Green

# 58
  • Мнения: 21
Незная дали ще го купя. Статията която са публикували на сайта ми хареса, само да не се окаже че това е единственната такава  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 364
Ще си купя първия брой....щом има статии за по големи деца.

Общи условия

Активация на акаунт