Вие ще го купите ли? Аз се чудя....

  • 4 648
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 430
Заради "платежоспособната аудитория" и разпространението в "градове на 100 хил" не бих го купила!
Дразнещо, снобско, а с правописната грешка .... о.....ха пейзажа тотално. Смешни са!

# 61
  • Мнения: 11 607
Liorena ще го дочакаме, няма страшно.... Може да чакат да станем още по-платежоспособни ...  Laughing Laughing Laughing

и утре е ден Mr. Green

Лио - кога е това утре????? Сряда вече стана, но тук при нас - под 100 000 още не е дошло?????

А за интересуващите се - печелим награда от другото ново - Моето дете от днешния брой! Има ни в смешните истории - тази за бабата!

# 62
Уважаеми родители,
Моля всички обидени от публикуваното на сайта на списание "Кенгуру", да приемат нашите извинения.
Не сме желали по никакъв начин да ви засегнем.

С уважение,
Списание "Кенгуру".
п.п. Списанието ще бъде на пазара в петък /24.11.2006/

# 63
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
п.п. Списанието ще бъде на пазара в петък /24.11.2006/

Благодарим за разяснението, защото от 2 дни, тоест от 20 ноември станах банална по РП-овете да питам.
Поне може да сте сигурно, че в идеален Център на София - бул.Витоша, пл.Славейков, Ректората, Кристал, ул.Раковски, Съдебна Палата, Шератон, вече всички знаят тематиката на списанието, след като съм обяснила поне 100 пъти за какво ще става въпрос, защото всички ме питат на каква тематика ще е списанието.
В петък ще са наясно.

И един въпрос, при положение, че излиза седмица преди месец Декември, Брой 1 остава ли на Ноември? и в такъв случай кога ще излезе Брой 2 за Декември?

Благодаря предварително за отговоря

# 64
  • Мнения: 11 607
п.п. Списанието ще бъде на пазара в петък /24.11.2006/

Благодарим за разяснението, защото от 2 дни, тоест от 20 ноември станах банална по РП-овете да питам.
Поне може да сте сигурно, че в идеален Център на София - бул.Витоша, пл.Славейков, Ректората, Кристал, ул.Раковски, Съдебна Палата, Шератон, вече всички знаят тематиката на списанието, след като съм обяснила поне 100 пъти за какво ще става въпрос, защото всички ме питат на каква тематика ще е списанието.
В петък ще са наясно.

И един въпрос, при положение, че излиза седмица преди месец Декември, Брой 1 остава ли на Ноември? и в такъв случай кога ще излезе Брой 2 за Декември?

Благодаря предварително за отговоря

Лио, отговориха ни!!!!! Благодарим! Аз също станах банална и човекът,който е на будката още като ме види  казва - Не, не е излязло!!!! Толкова чахаме, толкова писахме - сега 1 ден ли ще ни се опре....

# 65
  • Мнения: 2 821
Уважаеми родители,
Моля всички обидени от публикуваното на сайта на списание "Кенгуру", да приемат нашите извинения.
Не сме желали по никакъв начин да ви засегнем.

С уважение,
Списание "Кенгуру".
п.п. Списанието ще бъде на пазара в петък /24.11.2006/

щом са потребители на форума сещайте се статиите откъде ще са измайсторени Laughing

# 66
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
п.п. Списанието ще бъде на пазара в петък /24.11.2006/

Благодарим за разяснението, защото от 2 дни, тоест от 20 ноември станах банална по РП-овете да питам.
Поне може да сте сигурно, че в идеален Център на София - бул.Витоша, пл.Славейков, Ректората, Кристал, ул.Раковски, Съдебна Палата, Шератон, вече всички знаят тематиката на списанието, след като съм обяснила поне 100 пъти за какво ще става въпрос, защото всички ме питат на каква тематика ще е списанието.
В петък ще са наясно.

И един въпрос, при положение, че излиза седмица преди месец Декември, Брой 1 остава ли на Ноември? и в такъв случай кога ще излезе Брой 2 за Декември?

Благодаря предварително за отговоря

Лио, отговориха ни!!!!! Благодарим! Аз също станах банална и човекът,който е на будката още като ме види  казва - Не, не е излязло!!!! Толкова чахаме, толкова писахме - сега 1 ден ли ще ни се опре....

радвам се, че имам съмишленик Hug Heart Eyesв лудостта ми Wink Wink Simple Smile

# 67
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
щом са потребители на форума сещайте се статиите откъде ще са измайсторени Laughing

аз мисля, че регистрацията е направена специално да ни бъде отговорено.
нека изчакаме, да не избързваме все пак Grinning
ще видим в петък Grinning Grinning Grinning

# 68
  • Мнения: 532
Много се забавлявах докато четях темата Simple Smile
Аз обаче няма да си го купя заради "чудесната "му реклама. Не обичам сноби и въпреки ,че се считам за платежоспособна,образована и отговорна ще си дам парите за други развлекателни книжки.

# 69
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Момичета, сега пак влизах в сайта на сп.
Нещата са променени, в смисъл, че го няма това за платежоспособните, за градовете също е махнато това за 100 000 души, и за образованите също го няма.
думата гЕнеколог е поправена също в съдържанието.....

аз лично се радвам, че пуснах темата, ето, че са ни прочели и нещата са поправени.

# 70
  • Мнения: 11 607
Момичета, сега пак влизах в сайта на сп.
Нещата са променени, в смисъл, че го няма това за платежоспособните, за градовете също е махнато това за 100 000 души, и за образованите също го няма.
думата гЕнеколог е поправена също в съдържанието.....

аз лично се радвам, че пуснах темата, ето, че са ни прочели и нещата са поправени.

И все пак има полза от нашето недоволство!!!!!   smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 за Лиорена!!!! В петък ще се състезаваме ли коя ще си го купи първа - аз или ти??????

# 71
  • Мнения: 1 114
Момичета, сега пак влизах в сайта на сп.
Нещата са променени, в смисъл, че го няма това за платежоспособните, за градовете също е махнато това за 100 000 души, и за образованите също го няма.
думата гЕнеколог е поправена също в съдържанието.....

аз лично се радвам, че пуснах темата, ето, че са ни прочели и нещата са поправени.

Лио, прочете ли статията озаглавена "Светското дете"?

# 72
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Лио, прочете ли статията озаглавена "Светското дете"?

 Embarassedоще не съм Embarassed, че съм в плен на един велик педиатър в момента, но ще я прочета, разбира се.

я кажи защо? има ли нещо? newsm78

# 73
  • Мнения: 1 114
Бисери от статията в сайта:

"Малкият принц, останал без вниманието на родителя по време на вечеринка, искайки да сподели впечатленията си за нещо удивително, просто започва с всичка сила да дърпа надолу вечерната рокля на мама, зачерквайки всички правила на етикета. "

"Родителите разговарят по важни за възрастните теми, а детето все едно има вода в устата. Пълна идилия. Така може да си мислите вие, но не и вашето дете. Голяма работа, грипната епидемия, проблемите в Ирак или новата колекция на Gucci, затова пък то може да разкаже за Вера от съседната група в детската градина. Или в краен случай невежливо да захленчи: „Мамо, хайде да си ходим!“.

"Някои предмети, обладаващи отвратителната особеност да се чупят, представляват за някои хората особена ценност. "

"За да не се превръща храненето в кошмар, намерете златната среда между покривката с фламандски бродерии и обикновената никому неинтересна мушама.

Това е цялата статия, която според мен е не чак толкова добър превод  http://kangaroo.roditeli.info/no1/social-child/

# 74
  • Мнения: 2 897
Много се забавлявах докато четях темата Simple Smile
Аз обаче няма да си го купя заради "чудесната "му реклама. Не обичам сноби и въпреки ,че се считам за платежоспособна,образована и отговорна ще си дам парите за други развлекателни книжки.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт