Добър очен специалист в София

  • 5 064
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте търся добър очен специалист или клиника в София със добър потребителски отзив.  Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: X
Д-р Барахарска в Токуда и д-р Наралиева в Александра Хелф.

И двете са много внимателни и добри. Обясняват и преглеждат щателно. Д-р Барахарска ми откри астигматизъм около 15 години след като сложих очила за първи път и направо прогледнах. Не знам какво са гледали другите.

# 2
  • Мнения: 3
Добре, а мога ли да постъпя при тези специалисти със направление от личен лекар чрез НОЗОК или се плаща за преглед?

# 3
  • Мнения: X
Добре, а мога ли да постъпя при тези специалисти със направление от личен лекар чрез НОЗОК или се плаща за преглед?

Нямам представа, не съм ползвала чрез касата. Потърсете в супердок за д-р Наралиева или се обадете в Токуда за информация за д-р Барахарска.

# 4
  • Мнения: 4 175
Мога да препоръчам д-р Златка Ямболиева, може да се запише час през супердок. Много е мила и преглежда обстойно. Също и д-р Топов, Токуда, може през сайта им. И при двамата е платено обаче.

# 5
  • Мнения: 746
Добра клиника ,с модерна апаратура е Ресбиомед. Доволна съм от д-р Паскалева.

# 6
  • Мнения: 2 480
Доц. Наталия Петкова-0898466856, 987-37-59-дом.

# 7
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте, аз ви препоръчвам клиника Резбиомед и по специално д-р Самсонова! Simple Smile Посещавам от от вече три години и не съм срещала по-добър специалис.

Общи условия

Активация на акаунт