Кашлица при новородено

  • 1 046
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравеите родих преди 13 дена детето ми кашляше още в родилното но не много сега взе да кашля по често обадих са на лекарката и тя ми каза немога да изпиша сироп за малко бебе изписани витамин ц на анпули и глюконат но много мее страх🥺 много се притеснявам на някои от вас случвало ли сее и как се справяхте Благодаря предварително за отговорите ви и извинявам се за неграмотното писане

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
Заведи детето при педиатър.

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
В родилното не ги ли пита?

# 3
  • Мнения: 8 585
Здравеите родих преди 13 дена детето ми кашляше още в родилното но не много сега взе да кашля по често обадих са на лекарката и тя ми каза немога да изпиша сироп за малко бебе изписани витамин ц на анпули и глюконат но много мее страх🥺 много се притеснявам на някои от вас случвало ли сее и как се справяхте Благодаря предварително за отговорите ви и извинявам се за неграмотното писане
Детето има нужда от спешна оценка- това може да е комуникация на хранопровода с трахеята.
Освен всички други възможности.
Простете, но въпросът е спешен...

Цитат
да изпиша сироп за малко бебе изписа ни витамин ц на анпули и глюконат но много мее страх
Абсолютно забранено е даването на калциев глюконат на бебета и, изобщо, на деца- риск от сърдечни проблеми (аритмия).
От Вит.Ц? полза никаква.

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 21:45 от Birdie

# 4
  • Мнения: 1 281
Намерете педиатър, трябва да имате такъв, който ви е посетил при изписването. Обадете се на него, ако нямате, поискайте на лл да ви прати. Ако нещо ви притеснява не го оставяйте, а поискайте друго мнение ако смятате, че нещо неглижират в състоянието му.

# 5
  • Мнения: 6 938
Заведете детето на преглед.По телефона ли ги изписа....????Новородено, а кашля 🙁
Ако трябва и на частно някъде.

# 6
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ох, с тоя калциев глюконат като почнат...
И по телефона, новородено.
Сигурна ли си, че е кашлица?
Бебето трябва да бъде прегледано, никога не се съгласявай на лечение по телефона, що се отнася до дете.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 100
Да стои/спи в столче за кола, Вит С да, малка ампулка, физиологичен разтор и спешна консултация, откъде сте?

Общи условия

Активация на акаунт