НОВ ШАНС ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ

  • 5 767
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Цитат на: Sunshine
Ясно е, че трябва да се лекува жената, но ако успее да разреши проблемите, тя ще си зачене и без да следи луната в каква фаза е...


Колкото и на вас да ви е ясно, че е задължително да зачене жената (щом на вас ви е ясно), кой знае защо при много жени това не става. Защо ли?

"Nqmam nikakvi zdravoslovni prechki, a  niakak si vse ne se poluchava... i tova veche dve godini"

Това горе е действителен отговор-илюстрация (не от мен, разбира се).

# 31
  • Мнения: 3 154
Така, има случаи на т. нар. "неизяснен стерилитет". Когато уж всичко е наред, но все пак не се получава!
Не съм против всяка жена да опита и това с лунните фази. Както magdalinka каза, какво ли не сме опитали та това ли няма. Ама айде да дам пример моите резултати: моите дни са все такива, че са направо на светлинни години от овулацията ми. И как ще стане забременяване тогава?  Rolling Eyes
Както и да е... не искам да превръщам темата в някаква дискусия... Всичко най-добро!
Много ще се радвам, ако този метод помогне на жените!

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Цитат на: BG TATKO
Цитат на: Sunshine
Ясно е, че трябва да се лекува жената, но ако успее да разреши проблемите, тя ще си зачене и без да следи луната в каква фаза е...


Колкото и на вас да ви е ясно, че е задължително да зачене жената (щом на вас ви е ясно), кой знае защо при много жени това не става. Защо ли?

"Nqmam nikakvi zdravoslovni prechki, a  niakak si vse ne se poluchava... i tova veche dve godini"

Това горе е действителен отговор-илюстрация (не от мен, разбира се).


Ами има 10% неизяснен стерилитет- ето една причина, мъжът/приятелят да не си е направил спермограма ето втора.

Понеже лично мен ме дразни тази дефиниция за проблеми, не е ли по-добре да говорите за жени, които искат бебе?

# 33
Някога, когато хората живеели близо до Природата, когато ставали и лягали заедно със слънцето, когато целия растителен, животински и минерален свят бил тяхна същност и ежедневие, менструационният цикъл при всички жени бил абсолютно съответен на космобиологичния цикъл на рождената лунна фаза. То оттук си и носи името този женски цикъл.  И колкото хората се отдалечавали - физически, емоционално и всякак - от природата, толкова повече двата цикъла започнали да се разминават. И фактът, че при тебе така драстично се разминават двата цикъла означава, че твърде силно си се отдалечила от природата вън от тебе и вътре в тебе. И най-първото и най-важно нещо, което следва да направиш сега е да извървиш обратния път - към Нея.

Цитат на: Sunshine
Така, има случаи на т. нар. "неизяснен стерилитет". Когато уж всичко е наред, но все пак не се получава!
Не съм против всяка жена да опита и това с лунните фази. Както magdalinka каза, какво ли не сме опитали та това ли няма. Ама айде да дам пример моите резултати: моите дни са все такива, че са направо на светлинни години от овулацията ми. И как ще стане забременяване тогава?  Rolling Eyes
Както и да е... не искам да превръщам темата в някаква дискусия... Всичко най-добро!
Много ще се радвам, ако този метод помогне на жените!

# 34
  • Мнения: 3 154
Цитат на: BG TATKO
И фактът, че при тебе така драстично се разминават двата цикъла означава, че твърде силно си се отдалечила от природата вън от тебе и вътре в тебе. И най-първото и най-важно нещо, което следва да направиш сега е да извървиш обратния път - към Нея.


#Shocked  ooooh!  Sick  И започна просвещението... Не смятам да коментирам повече темата.
Всеки живее живота си така както иска и го разбира...

# 35
Цитат
Ами има 10% неизяснен стерилитет- ето една причина, мъжът/приятелят да не си е направил спермограма ето втора.

Понеже лично мен ме дразни тази дефиниция за проблеми, не е ли по-добре да говорите за жени, които искат бебе?


Да така е, освен че посочените тук проценти са много повече.
ОК - такава да е дефиницията!

# 36
  • Мнения: 171
Здравейте , досега не съм имала удоволствието да ви се представя, защото едва вчера се регистрирах, но отдавна чета форумите в бг-мама. Получих дните си и часовете за зачеване от БГ ТАТКО, за което благодаря. Те съвпадат с дните ми с овулация (ако се появи въобще, защото нещо не ме удостоява с присъствие Cry ). И разбира се, че ще ви държа в течение  Wink
До нови срещи

Общи условия

Активация на акаунт