Когато пътувате за 3-4 дни каква козметика носите

  • 2 828
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Вземам всичко, което ползвам.

# 16
  • Мнения: 4 076
Задължително:тоал.мляко,памук,дневен и нощен крем,пинсета,пила(постоянно ми се чупят ноктите),най-малкия шампоан,с който разполагам,крем с фактор 100,неутрален цвят червило,стик против изпотяване,самобръсначка,паста и четка за зъби.
Не задължително: очна линия,бял молив за нокти

# 17
  • Мнения: 12 821
Ох, наистина мнооого болна тема. Тръгна ли нанякъде, щом няма да се връщам същия ден, се почва едно нареждане по чантите: измиващ гел за лице, тоник, памук, шампоан, балсам, кремове - за лице, за ръце, околоочен, кремче за пъпки, балсам за устни, душ гел (или течен сапун), самобръсначка, интимен гел, паста за зъби, мокри кърпички за лице за през деня... отделно от всичко това гримове, от които слава Богу използвам само спирала, червило и моливи за очи, четка за коса... ако съм за повече от един-два дни - лакочистител и поне един лак за нокти, ама често вземам повече, че не се знае с кой цвят ще реша да се лакирам Rolling Eyes Естествено - дезодорант и парфюм... абе ако помисля още, сигурно ще добавя и нещо друго, но то и това не е малко  Embarassed Май наистина половината ми багаж е на тази тема. И естествено половинката ме гледа с насмешка, а понякога и понамръщен, защото нали той носи багажа  Wink

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Кремове за лице; измиващ гел; може маска някаква; грим - какъвто ползвам в момента, той си ми седи в дамската чанта тъй или иначе. Може: лосион за тяло, шампоан, балсам. Горе-долу това е. 2-3 торби, няма и толкова Mr. Green

# 19
  • Мнения: 992
Не ми говори, че за мен това е болна тема. Взимам ВСИЧКО, което принципно ползвам и ми стои на тоалетката... Половин сак с парцали и половин с шишенца, тубички и кво ли не... ooooh!

И аз така.
Един тон неща мъкна, все нещо ще ми потрябва, знам ли.

# 20
  • Мнения: 3 743
И за 3-4 и за 30-40 си нося едни и същи неща Rolling Eyes....измиващ гел, ФДТ, пудра, коректор, крем, червило, молив, спирала...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Взимам всичко, което си ползвам по принцип. Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Много. По-скоро бих се отказала от декоративна козметика, отколкото от тази за коса, включително сешоар и преса.

# 23
  • Мнения: 6 039
нося си абсолютно всичко
3-те стъпки на клиник, дневен, нощен, oколоочен, течност zа разгримиране, всичко което си ползвам ежедневно, но в малки опаковки Travel Set.

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Цялата бяла козметика, ако може в малки опаковки, червило, балсам за усти, спирала. Това е минимума. После крем за тяло, за ръце, за крака, маска за коса....
Разликата между 3 и 30 дни е в боичките само - кремове, почистване и разгримиране - винаги с мен.

# 25
  • Мнения: 3 932
Абсолютно същото, както и ако пътувам за един месец : имам една мини палитра с червилца, спирала, крем, почистващ продукт, тампони за сваляне на грим, запаси с мини шампоанчета и  гел-душчета, вземам задължително продукт за коса, най-често вакса...и каквото ми се набие на очи преди да тръгна.

# 26
  • Мнения: 619
Ами, взимам си всичко необходимо,
това което си ползвам всеки ден.

# 27
  • Мнения: 6 618
всичко с изключение на маските за лице

# 28
  • София
  • Мнения: 35 957
Ами, взимам си всичко необходимо,
това което си ползвам всеки ден.
Peace и аз

# 29
  • Мнения: 338
Взимам си всичко,не мога иначе.Дори и за 2 дена да е.

Общи условия

Активация на акаунт