Мами в Италия - Част 28

  • 13 094
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
Мами в Италия! Най-добрата ми колежка за мое съжаление и радост тази седмица,която идва, заминава за Италия! Да учи! В Парма! За 1 година! Не е семейна! И тъй като я запалих по форума на мамите - тя ме помоли да питам - има ли мами в Парма и евентуално да се запознаете????? Моята колежка е страхотно момиче, все учи, учи , учи и то все в Италия!

Може ли някой да ми помогне по така изложените въпроси???? Благодаря!    bouquet

# 31
  • Мнения: 2 379
Мами в Италия! Най-добрата ми колежка за мое съжаление и радост тази седмица,която идва, заминава за Италия! Да учи! В Парма! За 1 година! Не е семейна! И тъй като я запалих по форума на мамите - тя ме помоли да питам - има ли мами в Парма и евентуално да се запознаете????? Моята колежка е страхотно момиче, все учи, учи , учи и то все в Италия!

Може ли някой да ми помогне по така изложените въпроси???? Благодаря!    bouquet
Цоцоланке, точно в Парма за сега нямаме представителка Rolling Eyes
Обаче това не е повод за отчаяние Wink Парма е на доста стратегическо място.
Да кажем, че е по средата на пътя между солидната Миланска групичка и Форли, където е Лени.
На първата страница имаме карта. Ако искаш погледни и ще се ориентираш.
Ама тя твоята колежка що не намине да ни драсне някой ред Grinning Ние тук сме гостоприемни и се радваме на нови попълнения.
И много акъл даваме Laughing Ако иска да пита нещо, тук е мястото.

# 32
  • Мнения: 2 379
Мдааа, и ние редовно играем супереналотто, и на швейцарското лотто играем, ама до сега не ни е огряло Tired
Но не се отказваме! Ей го на Лени съседа как чукна 61 милиончета това лято Party

Дами, вие забелязахте ли как генерално се справих с Миланската агитка и разчистих картата Twisted Evil
Morgause (да бе, как се чете това newsm78), вече можеш да се видиш на първа страница Peace  bouquet

Лени, прибави Morgause и в писмения списък Peace

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 20:10 от piccolina

# 33
  • Мнения: 3 425
Ани,супер...организира ги  Peace

Одеве подслушвах Бг-реч  #Crazy За какви работи си говорят хората  Blush

Лени,къв тоз съсед ..аз пак съм пропуснала нещо  Crazy

А тук печалбите спокойно ли се взимат и харчат???А в Бг...преди като имаше групировки се знаеше плащаш и си ок,ами сега????

Обещавам и аз почвам да играя  Peace





# 34
  • Мнения: 6 167
Оф, нещо натиснах, исках да добавя Morgause в картата.
Благодаря, Лейди !

# 35
  • Мнения: 154
Здравейте Мами !

Лени и аз се отчетох с глас  Peace добре че го написа тук - че по другите форуми не гледам много  Sunglasses Laughing Хайдее Стискам ти палци, малко остана и после да почерпиш за Победата  Mr. Green Grinning

# 36
  • Мнения: 6 167
Ани, незнам как работиш върху първото съобщение, но понеже са изтекли 24ч от постването вече не ми дава опция РЕдактирай, за да поставя моргаусе в списъка  Sad
Надявам се, тя да не се разсъди, в 29та част ще се появи.
Ако държи сега да влезе в списъка мога да говоря с Дивиана да го редактира тя... newsm78

# 37
  • Мнения: 3 425
Мами в Италия! Най-добрата ми колежка за мое съжаление и радост тази седмица,която идва, заминава за Италия! Да учи! В Парма! За 1 година! Не е семейна! И тъй като я запалих по форума на мамите - тя ме помоли да питам - има ли мами в Парма и евентуално да се запознаете????? Моята колежка е страхотно момиче, все учи, учи , учи и то все в Италия!

Може ли някой да ми помогне по така изложените въпроси???? Благодаря!    bouquet
Цоцоланке, точно в Парма за сега нямаме представителка Rolling Eyes
Обаче това не е повод за отчаяние Wink Парма е на доста стратегическо място.
Да кажем, че е по средата на пътя между солидната Миланска групичка и Форли, където е Лени.
На първата страница имаме карта. Ако искаш погледни и ще се ориентираш.
Ама тя твоята колежка що не намине да ни драсне някой ред Grinning Ние тук сме гостоприемни и се радваме на нови попълнения.
И много акъл даваме Laughing Ако иска да пита нещо, тук е мястото.


Егати колко е пусто около мен  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 379
Ани, незнам как работиш върху първото съобщение, но понеже са изтекли 24ч от постването вече не ми дава опция РЕдактирай, за да поставя моргаусе в списъка  Sad
Oх, да. Вярно, че вече е така по новите правила.
За да сменя картата, аз всъщност не ти редактирам постинга Simple Smile Нали реално в него само е посочен адрес съм изображение, което е поместено някъде си в web пространството. Това изображение е мое, т.е. качено е на мое web пространство. Само замествам старата картинка с нова в моето web пространство и новата информация се обновява и тук Wink
Не знам дали стана съвсем ясно Rolling Eyes
Иначе ще прибавим Morgause в списъка на следващата тема Peace

# 39
  • Мнения: 3 388
Добро утро усмихнати италиански мами-настоящи и бъдещи   wavey

За номинации ставало дума, аз съм пропуснала, ама нищо-следващия път  Peace

Ние в събота вечер бяхме на гости у свеки и хапнахме доста вкусно  cook, а вчера работихме у дома на компютъра.

Тук има мъгла и е доста влажно ... 

Хайде от мен хубава седмица, аз днес чакам да ми доставят един подарък, ето го и куриера звънна, че вече е на път  Crazy

# 40
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
     Добро утро!

     ДНЕС едно малко момиченце си има рожден ден-КИАРА!  bouquet
     
     Да е най-веселото и палаво човече за радост на мама,тати и бати!!!

# 41
  • Мнения: 714
Честит Рожден Ден на Киара!
(и лека й гърбина на мама Тони, дето сега трябва мнннноооого да почерпи).
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet


Момичета, натъкнах се на статия за Триест:

http://www.dnes.bg/article.php?id=29695

# 42
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4ЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА МАЛКАТА КИАРА !



Да расте здрава,Щастлива и да радва мама,тати и батко си Джулиано с лудории без4ет  Hug
А на мама Италина   bouquet

# 43
  • Мнения: 708
здравейте,
появих се и аз.Пи6а рядко напоследък понеже майка ми пристигна и покрай нея изоб6то не ми остава време да седна пред компа.
Ние в петък бяхме при доки.Каза 4е никви тенденции за раждане не виждал 
Направи ми вагинален преглед от който ми настръхна косата и сълзи ми потекоха....така да боле6е.Както се изрази той оба4е "само един пръст успя да влезе",тоест мнооооого малко разкритие.Плацента добра,а водите пак както той каза "Има даже за продан"
Аз така се надявах на някакво хубаво разкритие,а то ни6то.На вси4кото отгоре всякви контракции и неразположения сяка6 напук ми минаха и сега си седяяяя все едно бреенна в 5 месец.Спя по цяла но6т и ставам по 1_2 пъти за пи6кане.
Абе ако цялата бременност ми бе6е като този 9 месец 6тях да бременея и да пея 

Много ме пла6и факта,4е най_вероятно 6те се размина с епидуралната заради кръвните зследвания които показват 4е кръвта ми била доста разредена каквото и да озна4ава това.
То4но заради това много ме е страх ако бебката продължава все така кротко да си натиска парцалите и стане голяма как 6те излизаме без епидурална 
Айде стига толкова вайкане от моя страна.Утре пак съм в болницата за мерене на водите.....

Сбно6ти бяхма на ве4еря в свеки и мъжо така се скара с техните,4е сега нито на него нито на тях им говоря.....циганска работа това тяхното,все викат,все за н6то се карат.....аманннннннннннннннннн.
Много цунки от моя страна и успех на вси4ки сладуранки   
 

# 44
  • Мнения: 1 049
Момичета, натъкнах се на статия за Триест:

http://www.dnes.bg/article.php?id=29695
Подписвам с 2 ръце на мама ми и направиха впечатление същите неща  Joy Joy hahaha  bouquet
Честит Рожден Ден на Киара!

Общи условия

Активация на акаунт