Мами в Италия - Част 28

  • 13 079
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 714
Момичета, натъкнах се на статия за Триест:

http://www.dnes.bg/article.php?id=29695
Подписвам с 2 ръце на мама ми и направиха впечатление същите неща  Joy Joy hahaha  bouquet


Гинче, ма и за Задника ли?  Joy  Joy

# 46
  • Мнения: 3 388
Честит рожден ден на малката Киара! Да е жива и здрава и много обичана!



# 47
  • Мнения: 1 049
 
Момичета, натъкнах се на статия за Триест:

http://www.dnes.bg/article.php?id=29695
Подписвам с 2 ръце на мама ми и направиха впечатление същите неща  Joy Joy hahaha  bouquet


Гинче, ма и за Задника ли?  Joy  Joy
да и на мен ми беше смешно  Joy Joy

# 48
  • Мнения: 191
Честит рожден ден на малката Киара и от нас и да ви носи много радости.

 nbirthday

Бимба, не се ядосвай напразно, още малко остана и ще гушкаш бебка.

# 49
  • Мнения: 764
Благодаря,моми4ета на вси4ки за добрите пожелания Hug Hug HugТорти4ката о6те не е пристигнала затова за сега по4ерпката е виртуална.  party023По нататък 6те ви ка4а снимки на рожденни4ката.
Бимба,не се ядосвай и аз така бях.Мои приятелки влезли-невлезли в 9тия и раждаха.Аз, с баткото 4аках,4аках,роди се на 30.06,а термина ми бе6е на 29.Бебка се роди на 13.11,а термина и бе6е на 8.11.Изоб6то из4ака ми се 4акането... smile3510

# 50
  • Мнения: 1 545
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА КИАРА! ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА МАМА ИТАЛИНА, ДА Е ВСЕ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!
 newsm59  party023 newsm59

# 51
  • Мнения: 3 388
Като става дума за рожденици и торти тук, да взема да се похваля и на италианските мами. Току-що направих торта! С блатове, напоени с крем уиски,  шоколадов крем, отгоре сметана и мандарини, декорация от миниатюрни капки от шоколад фонденте/ от тези готовите на фрателли Ребекки/. Дано сте разбрали от описанието  Crazy  Никак не съм специалист по сладките неща, но съм се заела да се уча  Wink А вие правите ли торти? ... защото ние по принцип винаги купуваме готови.

Разбирам, че бебка на Бимбичка се е кротнала в корема на мама и й е толкова добре, че хич не и се излиза  Heart Eyes А с Влади какво става, че не съм я засичала скоро ...  newsm78 ...

# 52
  • Мнения: 3 388
Бууууут, темичката на 1-ва страница!
Ун по вуото куа, е  Whistling
Много съм ранобудна и дейна днес. Къщата оправена, една паралня пусната и мусака има вече във фурната да се пече  Crazy Мъжо днес пак по болонско, та съм  станала и аз от ранни зори  Laughing
Тортата му хареса много и реши, че можело и сладкарка да го раздавам, тъй съм била брава, ахахаха.
Хубав ден на всички, сега ще поработя!

# 53
  • Мнения: 714

ааа, сонче, нЙе тъй  Crossing Arms  Crossing Arms , че ще дойде Лени бързо бързо ...   Wink  Wink  Wink

а че си хванала менците отрано .... говори се, че "добре оправена невеста става рано да мете"  Wink  Wink  Wink Wink

# 54
  • Мнения: 3 388

ааа, сонче, нЙе тъй  Crossing Arms  Crossing Arms , че ще дойде Лени бързо бързо ...   Wink  Wink  Wink


Еее, ама тук в Мами в Италия ли сме или какво  Flutter

а че си хванала менците отрано .... говори се, че "добре оправена невеста става рано да мете"  Wink  Wink  Wink Wink

Ахахахаха  Joy
Тя невестата, ако не я оправят у дома, другаде ще иде да мете  hahaha

# 55
  • Мнения: 6 167
Здравейте и от мен!

Честит Рожден Ден на Киара и от мен, на патерица!
Щастливо Детство, Киара!

Ние сме добре, аз търся работа, грижа се за къщата.
Дамиано се е заинатил за поредния уред ( каза, че нямаме Shocked), та
утре поръчваме велоергометър.
Голяма придобивка. Като си реши нещо не се спира.
Аз му казах, че ако ще му бърша праха, като на пътеката да забрави.
Идеята не е лоша - за реализацията ще докладвам по-късно.

Снощи готвих финокио, като винен кебап!
Става вълшебно! Вместо лук се слага финокио, вари се бавно няколко часа
Повече ми хареса от винен кебап.
Свеки ме научи!
Аз го правих в нормална тенджера, тя има керамична, като гювеч,
вари се бааавно и търпеливо. Гаранция Франция.


Това се сещам за момента!
Хубав ден на всички!


# 56
  • Мнения: 6 167
Забравих да кажа на Соня за тортите!
Ами, Соня, аз много обичам да правя сладки неща, но избягвам, защото сме ящни с Дамиано.Торта досега не съм правила, купуваме само за рожденни дни от една сладкарница наблизо. Обичам леки и елегантни вкусове. Рецептите с няколко бурканчета нутелла, сметана, масло и тн не са ми любими. Тежки торти ям само в Романс в София - веднъж на няколко години Laughing

В сладките неща съм специализирана вече в еклерите, правих няколко пъти.
И май това е. Правих и 1-2 пъти кекс. Но съм потресена как се изяжда почти веднагач Не може да се задържи, Дамиано час по час ходи и за кратко време нищо не остава  Shocked

Иначе гледам да готвя разделно, колкото мога.

# 57
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хубав ден и от мен на всички мами Flutter Hug  bouquet
и честит рожден ден на малката Киара, макар и малко със закуснение Blush nbirthday!
Нещо гледам няма много посещения днеска тука в темата...хммм Crossing Arms Thinking Thinking а мислех, че аз съм несериозна Thinking Crazy Flutter Peace

# 58
  • Мнения: 2 379
Добър ден, добър ден  bouquet

С малко закъснение. Честит рожден ден на Киара Hug Heart Eyes
Да е жива и здрава малката сладурка, да расте добричка и послушна!
Италина, честито и на теб. Това е толкова мил празник за всяка майка Hug

Вале, бая се посмях с тази статия Joy

Соня, скри ми шапката с тази ранобудност и работливост!
Мислех да ви се оплаквам, че пак прекалих със спането и станах меко казано късно, ама сега ме хвана срам и няма да се впускам в подробности Blush
Поне си имам оправдание. Всеки понедлник ми разказват играта в университета с лекции от 9 сутринта до 9 вечерта Close

Лельо, здрасти бе Simple Smile Как е хавата?

# 59
  • Мнения: 26
Здравейте, мами в Италия. Аз съм нова тук. Наскоро ви открих и съм много Щастлива. Живея в Алессандрия от 2 години. ОЩе не съм мама, но и това Ще стане. За сега Ще се радвам да си обЩувам със сънародници, сродни дуШи. Сама съм тук  Cry

Общи условия

Активация на акаунт