Фантастика, поличби и предсказания.

  • 2 686
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 856
Според тази картинка сме близо до времето на "12 маймуни", който гледам в момента.
Как мислите, кое се е сбъднало и кое не? Кое предстои според вас?

# 1
  • Мнения: 3 250
Само Идиокрация се сбъдна по-рано.
От другите нищо. Няма летящи коли, няма репликанти, няма пътуване във времето, няма апокалипсис, няма космически пътувания до други системи, а Ню Йорк засега не е затвор. Thinking

# 2
  • Мнения: 41 527
Ама има неща, за които никой не се е сетил. В Стар трек може да има телепортации и какво ли не, ама екраните и комуникаторите им са направо смешни.

# 3
  • Мнения: 36 678
Мъск мисли да чипосва хора (и не го крие). Освен това се говори, че скоро ще има огромен напредък при разработването на изкуствен интелект - като се съчетаят двете, може да попаднем в Матрицата Simple Smile

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо не разбрах. Може ли превод? За какво е темата?
Кой какво предсказал? Какво се е сбъднало, тази картинка имало ли я е преди днес или сега се появи, както всички останали предсказания - разбираме че са се сбъднали, но се появяват след като нещото се случи.

# 5
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Интересно изглежда за анализ, но за съжаление не помня филми. Някой ако се заеме, ще е любопитно, да. Хареса ми коментара за "Идиокрация" (него го помня Grinning).

# 6
  • София
  • Мнения: 5 856
Нищо не разбрах. Може ли превод? За какво е темата?
Кой какво предсказал? Какво се е сбъднало, тази картинка имало ли я е преди днес или сега се появи, както всички останали предсказания - разбираме че са се сбъднали, но се появяват след като нещото се случи.

В картинката предсказания няма. Просто са представени фантастични филми с годината, в която се развива действието. Любопитно ми е, какво според вас се е случило. И дали нещо от филмите ще се случи. Аз не съм гледала всички филми, затова питам. Дали сте чели фантастични книги, които са се сбъднали.

За предсказанията на Ванга, Слава Севрюкова и Лидия Браун съм чела достатъчно. Няма нужда да се коментират, мерси.

А също и кои филми са пропуснати в картинката, а вече са се случили. Без да се връщаме обратно до Жул Верн и романите му.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, благодаря, Артемис, не съм обърнала внимание на заглавието на картинката, а и като имена само Робокоп ми е познато.
Ми тя темата е за кинофорума. Иначе пак не ми е ясно за какво е темата. Поне при кинофеновете може да има повече такива, които са гледали филмите от скалата.

# 8
  • Мнения: 3 325
Не знам какво точно от тези филми ще се случи, но съм изумена от това колко неща се случиха от "Семейство Симпсън" Simple Smile

# 9
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 309
Коя е Лидия Браун?

# 10
  • Мнения: 1 430
Аз също съм изумена от Симпсън. Мисля си, че целта е точно такава, за да им е чиста съвестта на елита, ни предупреждават какво ще се случи. За съжаление в повечето случаи разбираме предупрежденията след като са се случили.

# 11
  • Мнения: 9 319
Нямам усещането,че "Симпсън" е конспирация на елита... Винаги е имало умни и с пророчески дарби хора,които са предупреждавали за бъдещи беди или пък щастливи изходи.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 856

Силвия Браун била, моя грешка. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 5 856
Я, сега сме 2022 г., времето на Soylent Green.

Кошмарна футуристична фантазия за контролиращата сила на големите корпорации и невинно ченге, което се натъква на истината.

Корпорациите са ясни. Още не се знае кое е невинното ченге. Laughing

# 14
  • Мнения: 14 503
Я, сега сме 2022 г., времето на Soylent Green.

Кошмарна футуристична фантазия за контролиращата сила на големите корпорации и невинно ченге, което се натъква на истината.

Корпорациите са ясни. Още не се знае кое е невинното ченге. Laughing

Как да не се знае? Но от съображения за сигурност няма да му напиша името щото нали, всичко руско трябва да бъде изличено от историята, културата, науката...какво беше нацизма и фашизма, че забравих?

Общи условия

Активация на акаунт