Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 064
  • 240
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
molq vi daite mi kordinati na doc ruseva ot mai4in dom

# 136
  • Мнения: 34
Moje li nqkoi da spodeli pri koi doktor vav mai4in dom e rajdal i kolko mu e struvalo??? Praynig

# 137
Препоръчвам ви проф. Ангел Димитров. Преди 2 години ми напраив секцио. Не съм имала никакви проблеми. Много съм доволна. След като ме изписаха не си личеше секциото. Много е добър. Препоръчвам ви го.

# 138
  • Мнения: 5 790

Аз също го препоръчвам!
Родих при него, супер доволна съм.
Белег от секциото вече нямам, нито ме е боляло или съм имала някакви проблеми!
Отделно е много добър лекар и Човек с главно Ч.
Леко раждане!

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 13:35 от Tatti

# 139
  • Лондон
  • Мнения: 403
Знае ли някой ,какви са актуалните цени за раждане в Майчин дом?

Интересуваме избор на лекар за раждане -  секцио по желание.

# 140
  • Мнения: 36
Дано някой да знае мен също ме интересува!Също така колко струва по медицински причини!

# 141
  • София
  • Мнения: 6 011
Знае ли някой ,какви са актуалните цени за раждане в Майчин дом?

Интересуваме избор на лекар за раждане -  секцио по желание.
Секцио по желание не знам въобще дали съществува като опция.
Вариант е да се уговориш с лекар и той да ти напише мед. причини за секцио, работата винаги може да се уреди. Цената на раждане със секцио с избор на екип е 550 лв., които се плащат на касата на болницата. ВИП стаите са по 35 лв. на нощ, имат тв и хладилник.
Секцио по мед. показания винаги е било безплатно, само не знам как точно се организира самото раждане без избор на екип, Ети 74, предполагам, че ще бъде трудно.
Инфото ми е актуално, защото снаха ми ражда там преди месец, беше на 12-ия етаж.

# 142
  • Мнения: 1 671
Секцио по желание не знам въобще дали съществува като опция.
Цената на раждане със секцио с избор на екип е 550 лв., които се плащат на касата на болницата. ВИП стаите са по 35 лв. на нощ, имат тв и хладилник.

Секцио по желание не съществува като опция, за да се пристъпи към секцио трябва да има мед. причина.  Peace

# 143
  • Мнения: 50
актуалните цени в Майчин дом от преди 3 дена са:
раждане секцио с избор на екип 550 лв
нормално раждане с епидурална и избор на екип 450 лв
избор на екип за нормално раждане без упойка 400 лв
присъствие на таткото 35 лв
зала за раждане (отделена е само там може да присъства таткото) 35 лв
епидурална (ако няма избор на екип) 100 лв
двойна вип стая (разполагат с 10 такива на 12 етаж) 35 лв на ден - както са писали по-горе имат ТВ и хладилник, също така за всяка стая си има баня с WC, леглото е 1 персон
единична вип стая (4 стаи на 12 етаж) 60 лв/ден разликата е в леглото - персон и половина е и има фотьойл.
Вече изискват всеки да си носи собствен дигитален термометър.

# 144
  • Мнения: 124
Хайде и аз да се включа, че също се интересувам от раждане в МД, а няма актуална тема във форума....Благодаря за актуалните цени!!! Аз имам доста време, но все пак трябва да сме наясно /не че не могат да се променят след няколко месеца.../ Аз ходя при д-р Дяволов, засега съм доволна. Малко ме плаши инфото от попрепатилите мами, чиито бебета са побързали да тръгнат посред нощ, а наблюдаващите бременността лекари така и не са вдигнали телефона ooooh! Защо ходиш при определен лекар през цялата бременност, ако не можеш да разчиташ на него за раждането /когато искаш да родиш при него, разбира се!/. Иначе мизерията ще я понеса...то какъв ли избор имаме...

# 145
  • София
  • Мнения: 6 011
Туити, понеже сега видях, че си с близнаци, няма да се плашиш!  Hug Grinning
Снаха ми също роди именно близнаци в МД. Водите и се бяха спукали вечерта, тя е отишла в МД, приел я е дежурният екип, свързала се е с избрания лекар и заради разположението на децата са решили да и направят секцио. На следващия ден преди обяд и беше операцията с избрания лекар, всичко мина чудесно.
Тъй като бебетата бяха в 34-35 г.с., съответно с ниско тегло, поостанаха в болницата. Истината е, че инфо за децата почти не дават, но пък си свършиха работата добре и сега всички са живи и здрави вкъщи, което е най-важното.

# 146
  • Мнения: 124
Ника, благодаря за окуражителните думи! Именно факта, че съм с близнаци, ме накара да избера МД, след дългото проучване на лекари и болници...Чудесно е, че при вас всичко е приключило успешно и двете бебчета са здравички, наистина това е вай-важното! Дано да растат усмихнати и спокойни!

# 147
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря, да ти се връща! Hug
И ние имахме възможност близнаците да се родят и на доста по-луксозно място, но снаха ми предпочете специалистите и наличието на добра техника и денонощно наблюдение пред лукса и естествено, се оказа права.

# 148
  • Мнения: 34
Вече изискват всеки да си носи собствен дигитален термометър.


Здравей Ladysunny!!! Виждам че и твоя термин е септември, може да се видим в родилното Simple Smile
Имаш ли някакво друго инфо ,какво друго трябва да си носим? newsm78

# 149
  • София
  • Мнения: 4 025
Здравей Ladysunny!!! Виждам че и твоя термин е септември, може да се видим в родилното Simple Smile
Имаш ли някакво друго инфо ,какво друго трябва да си носим? newsm78

Памперси и мокри кърпички за бебето.
Другото си е по твоя преценка - джапанки, хавлия, бельо, тоалетни принадлежости, ако искаш нощница (може и те да ти дадат ако нямаш при постъпването) и най-важното - документи - лична карта, направлението за раждане,картона  и последните изследвания , задължително картонче с кръвната група.А също и шишенце с вода, за след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт