Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 044
  • 240
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 34
Благодаря за инфото ЕliG!!!  bouquet

# 151
  • Мнения: 36
Много ви благодaря момичета!На касата пишеше 1000 лв. секцио ,но явно това е или за неусигурени или пък жени от провинцията  newsm78

# 152
  • София
  • Мнения: 194
На мен пък ми е много интересно дали има някоя мама, която да е родила със секцио по мед. причини и да не е платила за избор на екип, т.е. раждането да и е било безплатно(е може на докторите за почерпка определена сума). Също така ако случайно има такъв случай, как става организирането - записване, тонове, насрочване на дата и.т.н  newsm78

# 153
  • Мнения: 1 671
На мен пък ми е много интересно дали има някоя мама, която да е родила със секцио по мед. причини и да не е платила за избор на екип, т.е. раждането да и е било безплатно(е може на докторите за почерпка определена сума). Също така ако случайно има такъв случай, как става организирането - записване, тонове, насрочване на дата и.т.н  newsm78

Имаше вероятност аз да родя така първото дете, но ми се размина в последния момент. Приемат те по-рано в болницата и ти насрочват операцията, прави я дежурният екип. Докато си в болницата ти правят записите, а и долу в поликлиниката правеха записи. Може да отидеш да питаш на регистратурата. Не могат да те принудят да си избереш екип  Wink, макар че при второто ми раждане докторът, който беше на смяна, определено се опита да ме притисне да го избера, бях твърда, че номерът няма да мине и той се отказа. Иначе аз съм раждала 2 пъти нормално. Първия път бях в болницата преди раждането и направо ме свалиха в РЗ, втория път директно постъпих за раждане.

# 154
  • Мнения: 1
Малко извън темата, но моля да ме ориентира някоя мама, ако е раждала скоро при д-р Асен Николов, какви са цените на раждането/лично на него колко пари иска да му се дадат ?/ И отделно от това иска ли да се заплаща нещо на самата болница. Много ви благодаря.

# 155
  • Мнения: 2
Др. Дуковски е адски груб, арогантен и сребролюбив изрод.Той ми препоръча да махна бебето си заради вродени аномалии по особенно мъчителен начин. Това провокира силно кървене от притеснения и двумесечен престой за задържане.Не искам да се връщам към този кошмар.Този човек страда от вродена човечна недостатъчност. Бебето ми е здраво слава на Бог и на другите двама лекари които ни спасиха.

# 156
БИ ЛИ МИ ДАЛ НЯКОЙ ТЕЛЕФОНА НА ДИАВОЛОВ
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 157
  • Мнения: 165
актуалните цени в Майчин дом от преди 3 дена са:
раждане секцио с избор на екип 550 лв
нормално раждане с епидурална и избор на екип 450 лв
избор на екип за нормално раждане без упойка 400 лв
присъствие на таткото 35 лв
зала за раждане (отделена е само там може да присъства таткото) 35 лв
епидурална (ако няма избор на екип) 100 лв
двойна вип стая (разполагат с 10 такива на 12 етаж) 35 лв на ден - както са писали по-горе имат ТВ и хладилник, също така за всяка стая си има баня с WC, леглото е 1 персон
единична вип стая (4 стаи на 12 етаж) 60 лв/ден разликата е в леглото - персон и половина е и има фотьойл.
Вече изискват всеки да си носи собствен дигитален термометър.


Момичета, към днешна дата има ли промяна в цените от цитата?

# 158
  • Мнения: 34

Момичета, към днешна дата има ли промяна в цените от цитата?
[/quote]
Аз родих там на 15.09.09. цените си бяха сащите.
Препоръчвам ти да си вземеш вип стая,защото другите са мизерни и ползваш обща баня и тоалетна който са Sick

# 159
  • Мнения: 165
hristy , много благодаря за отговора.   bouquet

А ако раждането е секцио по мед. причини с избор на екип, пак ли е 550 лв.? А без избор на екип?

# 160
  • Мнения: 131
Аз родих там на 15.09.09. цените си бяха сащите.
Препоръчвам ти да си вземеш вип стая

Hristy, може ли малко уточнение как става точно вземането на ВИП стая? Още преди самото раждане, докато ти попълват документацията ли се заявява желанието да ползваш ВИП стая. Кога и на кого трябва да кажа, че искам да бъда в такава? Благодаря предварително!

# 161
  • Мнения: 34
hristy , много благодаря за отговора.   bouquet

А ако раждането е секцио по мед. причини с избор на екип, пак ли е 550 лв.? А без избор на екип?
Предполагам че щом е с избор на екип се заплаща,а без избор би трябвало да не плащаш. Аз бях без избор на екип и не сам платила нито лев,но трябва да имаш направление номер 7 /аз родих нормално/.

# 162
  • Мнения: 34
Аз родих там на 15.09.09. цените си бяха сащите.
Препоръчвам ти да си вземеш вип стая

Hristy, може ли малко уточнение как става точно вземането на ВИП стая? Още преди самото раждане, докато ти попълват документацията ли се заявява желанието да ползваш ВИП стая. Кога и на кого трябва да кажа, че искам да бъда в такава? Благодаря предварително!
При приемането ти трябва да заявиш на доктора който ще те приеме че искаш вип.

# 163
  • Мнения: 233
Др. Дуковски е адски груб, арогантен и сребролюбив изрод.Той ми препоръча да махна бебето си заради вродени аномалии по особенно мъчителен начин. Това провокира силно кървене от притеснения и двумесечен престой за задържане.Не искам да се връщам към този кошмар.Този човек страда от вродена човечна недостатъчност. Бебето ми е здраво слава на Бог и на другите двама лекари които ни спасиха.
За съжаление всичко написано от теб е вярно,явно някои представители на тази хуманна професия са я прявърнали по скоро в свой бизнес.

# 164
аз лично бих ви препоръчала д-р.Хранов- много добро отношение и леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт