Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 039
  • 240
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 347
Препоръчвам ви проф. Ангел Димитров, заплатих си само 550 лв. на касата, а отделно не ми е искал и една стотинка повече. Много съм доволна от работата му!

# 166
  • Мнения: 466
С каква упойка се прави секциото в МД ?

# 167
  • Мнения: 61
Мерси за информацията относно лекарите в МД.
Аз ще раждам секцио по мед. причини, тъй като съм със сърдечен порок и имайки впредвид,че в МД имат най - добрата апаратура ще трябва да се ориентирам натам
Макар , че не ми се иска изобщо - твърде е мизерно...
Ще следя темата

# 168
  • Мнения: 347
С каква упойка се прави секциото в МД ?

Моето поне беше със спинална.

# 169
  • Мнения: 4
И ДВЕТЕ СИ ДЕЦА РОДИХ ПРИ ДОЦЕНТ АСЕН НИКОЛОВ НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК И СПЕЦИАЛИСТ,ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ Simple Smile

# 170
  • Мнения: 3 044
Аз съм чувала добри отзиви за д-р Гунев - моя съседка при него е родила и е очарована от отношение и професонални качества, а друга моя съседка каза, че приятеки е водила при него за следене на бременност и раждане и всичко е било ок. А някой нещо чувал ли е за д-р Кръстева? Любопитно ми е от известно време...

# 171
  • Мнения: 171
Родих на21.10.2009. при д-р Дяволов.... Всичко мина бързо и перфектно, ако си за секцио ти го препоръчвам. Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 262
Интересува ме дали д-р Клисурски води раждания. По-точно дали прави секцио.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 541
Интересува ме дали д-р Клисурски води раждания. По-точно дали прави секцио.
не
и аз съм при него на ЖК
ПОЗДРАВИ!!!

# 174
  • София
  • Мнения: 2 104
Моя приятелка роди секцио по спешност преди няколко месеца при Гунев и е много доволна Peace

# 175
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз родих при др Гунев. Много съм доволна. И сега си ходя при него - на годишен технически преглед  Laughing Освен че е много добър специалист е и много пестелив на думи, защото има други лекари, които като заобясняват и вкарват пациента в стрес.

# 176
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте,

Има толкова много теми за Майчин дом , че направо незнам къде да си пусна питането...  Blush

Моля , за малко повече мнения за проф. Ангел Димитров!  Praynig Препоръчан ми е за секциото, което ми предстои през януари.. Обаче за него намирам много оскъдна информация. Моля, ако някой е имал допирни точки с него да сподели!   bouquet

# 177
  • гр. София
  • Мнения: 23
Др. Дуковски е адски груб, арогантен и сребролюбив изрод.Той ми препоръча да махна бебето си заради вродени аномалии по особенно мъчителен начин. Това провокира силно кървене от притеснения и двумесечен престой за задържане.Не искам да се връщам към този кошмар.Този човек страда от вродена човечна недостатъчност. Бебето ми е здраво слава на Бог и на другите двама лекари които ни спасиха.
За съжаление всичко написано от теб е вярно,явно някои представители на тази хуманна професия са я прявърнали по скоро в свой бизнес.
Абсолютно подкрепям и двете ви!!! Никой, никога, за нищо на света при този човек!!! Аз лежах на 7ми етаж в патологична бременност в 7ма седмица за отлепване на ембрионалния сак и попаднах в неговата стая (въпреки че моя док е д-р Божилов - най-добрия!)...идиота искаше да ми махне бебето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Полудях! Слава Богу днес съм в 35та седмица и чакам моето първо слънце....така че мацки - този бизнесмен - д-р Дуковски...НИКОГА!

# 178
  • Мнения: 347
Моля , за малко повече мнения за проф. Ангел Димитров!  Praynig Препоръчан ми е за секциото, което ми предстои през януари.. Обаче за него намирам много оскъдна информация. Моля, ако някой е имал допирни точки с него да сподели!   bouquet

Аз родих със секцио при него преди 2 месеца и половина и съм много доволна. Малко чешит си пада, аз го харесвам, но не на всеки допада хумор като неговия, пък и не това е важното, а да си върши работата и той го прави. Ако нещо по-специално те интересува, пиши ми на лични, ще се радвам да помогна.

# 179
  • Мнения: 5 790
Моля , за малко повече мнения за проф. Ангел Димитров!  Praynig Препоръчан ми е за секциото, което ми предстои през януари.. Обаче за него намирам много оскъдна информация. Моля, ако някой е имал допирни точки с него да сподели!   bouquet

Аз родих със секцио при него преди 2 месеца и половина и съм много доволна. Малко чешит си пада, аз го харесвам, но не на всеки допада хумор като неговия, пък и не това е важното, а да си върши работата и той го прави. Ако нещо по-специално те интересува, пиши ми на лични, ще се радвам да помогна.

Аз пък родих секцио при него преди 5 години.
Изключително доволна съм. Страхотен професионалист е! Белег вече нямам, станах на 8-мия час от операцията сама, не съм имала никакви проблеми след това.
Верно, чешит е, но си върши работата идеално! Препоръчвам с две ръце, много добър избор на лекар е.

Общи условия

Активация на акаунт