Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 032
  • 240
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 767
Алекс, Мрън  благодаря ви, за бързите отговори!   bouquet

А , знаете ли случайно, къде се намира кабинетът му и какво е приемното му време? С предварително запазен час ли приема и ако да къде трябва да отида за да се запиша за преглед?  Praynig

# 181
  • Мнения: 5 790
Да, с предварително записан час е.
Кабинетът е на пресечката на ул. Хан Крум и Любен Каравелов.
Трябва да му звъннеш по телефона, за да се уговорите за час.
Ако му нямаш телефона, ми пиши на ЛС да ти го пратя.

# 182
  • София
  • Мнения: 767
Благодаря ти, много за адреса!  Hug
Имам вече телефона и в първият работен ден за 2010 ще се обадя!

# 183
  • Мнения: 83
Аз за секцио,препоръчвам с две ръце д-р Дяволов.Много съм доволна.Почти нямам белег,а  операцията ми беше около 20мин! Peace

# 184
  • Мнения: 5
Здравейте,
Аз раждах при Д-р Нашар в МД и не мога да кажа нищо лошо. Без предварителна уговорка, не съм плащала за раждането. Трябваше да родя при Д-р Манчев, но той идва само за секцио. Ако става въпрос за нормално раждане извън работното му време не идва. Така в последния момент моя позната се обади на Д-р Сузана Нашар, която беше дежурна и тя взе нещата присърце, раждането мина успешно, заши ме много добре и съм  благодарна!!! Мисля, че е съвестен и отговорен лекар!

# 185
  • Мнения: 27
Д-р Алън Начев от Второ гинекологично отделение в  "Майчин Дом" 9 ет.
Виртуоз с вълшебни ръце! Peace

# 186
  • Мнения: 3 016
Д-р Алън Начев от Второ гинекологично отделение в  "Майчин Дом" 9 ет.
Виртуоз с вълшебни ръце! Peace
Явно е добър. Фолк певицата Емилия ражда при него.

# 187
  • Мнения: 65
Предстои ми раждане в МД ще следя с интерес темата

# 188
  • София
  • Мнения: 2 908
Записвам се да следя темата. Peace

# 189
  • в белята
  • Мнения: 536
Цоп и аз в темата.Чудя се аз при кой ще раждам?Заради добрите отзиви за неантолозите ,ще се лиша от добри условия ,ама айде от мен да мине.............

# 190
  • Мнения: 0
Здравейте!Аз съм на ЖК в МД при д-р Клисурски.Препоръча ми го една приятелка.За сега съм доволна.Винаги ми обръща внимание и никога не пренебрегва притесненията ми.Много е стриктен по отношение на изследвания, а и болнични ми дава.Харесва ми също, че е добре организиран-винаги ми дава дата и час за следваща консултация и съм чакала максимално 15,20 мин. повече.
Вече съм по средата на 8-мия месец (35 г.с.) и се оказа, че бебчо е разположен седалищно.Д-р Клисурски ми каза, че вероятността да се обърне е много малка и може би ще се наложи да раждам секцио.Интересува ме дали някой би ми го препоръчал за самото раждане или да търся друг специалист?
Поздрави на всички бъдещи и настоящи мами!

# 191
  • София
  • Мнения: 4 025
migpantel , не мога да ти отговоря за Клисурски, но е твърде рано да се каже дали бебето ще се обърне, моето се обърна  в началото на 9-тия месец.Леко раждане ти желая и здраво и красиво бебче!

# 192
  • Мнения: 1 671
Д-р Клисурски не води раждания, само ЖК към поликлиниката на МД.

# 193
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Момичета, може ли да ми каже някоя от вас скоро раждала при Дяволов колко струва секцио с избор на екип, видях цената 550 лв, но иска ли нещо допълнително за него?
И къде мога да го намеря, за да говоря с него за раждането, необходимо ли е преди това да говоря с него, да ходя предварително да ме преглежда?
Въобще ако някоя мама може да ми даде някаква информация, както и координати ще съм много благодарна. Може и на лични.

# 194
  • Мнения: 101
Момичета, може ли да ми каже някоя от вас скоро раждала при Дяволов колко струва секцио с избор на екип, видях цената 550 лв, но иска ли нещо допълнително за него?
И къде мога да го намеря, за да говоря с него за раждането, необходимо ли е преди това да говоря с него, да ходя предварително да ме преглежда?
Въобще ако някоя мама може да ми даде някаква информация, както и координати ще съм много благодарна. Може и на лични.
Все още не съм родила,но имам уговорка с др.Дяволов за раждане/секцио/ и цената е 650 лв.,заплаща се на касата/това е новата цена от 1 март 2010г./

Общи условия

Активация на акаунт