Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 063
  • 240
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 372
Дали някой е бил с планово секцио да ме ориентира - тъй като ме приемат 3 дни предварително, кога трябва да се плати избора на екип - при приемането или след раждането?

# 196
  • Мнения: 347
Мъжът ми плати веднага след раждането, ама малко ни се поскараха, че трябвало преди това, така че най-добре преди самото секцио, не е нужно още при приемането. Леко раждане и здраво и хубаво бебче на финала!

# 197
  • Мнения: 20
доц. Димитрова МД. Ако някой с по- слаба психика беше извървял моя път, по който тази жена ме прати сигурно сега щеше или да на 4- ти километър, а може и на 2 метра под земята. Накратко тази женица ми постави страшната диагноза септико оптична дисплазия в прехваления МЦ Фемина, където също работи. С една дума слепота на 100%. Как се поставя такава диагноза пренатално незнам без никакви изследвания. Но това единствено донесе преждевременното ми раждане и после 1 месец неонатолозите да ти говорят за някакви си 10-12% шанс изобщо да оцелее. Кошмар само аз си знам какво ми е било. Сега вече детето ми е на 3 месеца храни се, расте и най- важното не е сляпо. Затова мой съвет е не се предоверявайте на големите и прехвалени умници, защото все пак сме преди всичко хора и всички сме грешници!

# 198
  • Мнения: 347
didystar, мила, много съжалявам за случилото се и се радвам, че бебчо е добре, но темата е за лекарите в МД, от които сме доволни, а въпросната особа не ни я препоръчваш, нали? Опиши я в черния списък.

# 199
  • София
  • Мнения: 493
Извинявам се за спама, и аз не съм доволна от прехвалените специалисти във "Фемина". Ще пиша в черния списък.

# 200
  • Мнения: 0
 Момичета, на мен също ми предстои скорошно раждане... Crazy

Мои познати горещо ми препоръчаха Професор Стоимен Иванов- накоя да има отзиви за него?! Rolling Eyes

В сайта на МД пише, че длъжността му е Началник
Клиника “Майчин риск”... Simple Smile

Благодаря ви в аванс за отговорите!!! Praynig Heart Eyes

# 201
  • Мнения: 61
д-р Сузан Нашар

# 202
  • Мнения: 4 414
още един глас за Сузи Нашар. второто си дете родих при нея, без уговорка - тя се падна на смяна. много добри впечатления имам.

# 203
  • Мнения: 487
А някой има ли телефон за връзка на д-р Нашар?

# 204
  • гр.София
  • Мнения: 30
ДОЦ. ВИОЛЕТА ДИМИТРОВА-МД.МНОГО СЪМ ДОВОЛНА. Peace

# 205
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Родих секцио 2008 при д- р Механджиев от МД!
 Благодаря му оттук, защото не можах да сторя това след раждането. Той е млад, неизвестен, оперира нон - стоп, бях му 7 секцио, последно, заши ме добре, въпреки срастване,  нямахме никакви уговорки. просто бебка избърза през нощта и трябваше някой да я поеме. Не си бях плащала и за екип, но си бях избрала д-р Димитров от Фемина, въпреки, че той е много ангажиран и не се наема лесно, но не бях плащала. И докато намерят дата, бебка спести тия 500 лв. Секциото ми беше назначено за 13. 03. но ми изтекоха водите вкъщи на 11 вечерта и така в 5 10 на 12. 03  родих неуговорено при д-р Механджиев!!ПОКЛОН!
пп. Имам една уговорка, Манчев ме следи в болницата, беше казал, че бебето ще е 3,200 на ехографа!
Малка грешка- роди се 4 200, дано само в това да греши..

# 206
  • София
  • Мнения: 483
Момичета, ако знаете само как се радвам, че има към кого да се обърна...  Simple Smile
Лекарката ми от ЖК се разболя и ще отсъства дълго. Налага се да правя преизбор на лекар и тъй като искам да родя в МД, искам и ЖК да е там. В средата на 6-ти месец съм и си мисля, че никой лекар няма да ме приеме толкова късно  Sad А вече ми е трудно да ходя на работа и ще искам веднага да започна с болнични. За раждане съм си избрала д-р Дяволов.
Към кой лекар да се обърна за ЖК? Моля, препоръчайте ми някой, който няма да ми откаже  Praynig

# 207
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз лично бях при Клисурски.
При избора, нали знаеш, че е индивидуално, и трябва личен контакт и да ти вдъхне доверие.
Аз бях при него, сестра ми също.
И съм доволна. Това за ЖК.

Иначе за Дяволов изборът ти е отличен. Аз също бях при него.
Живот и здраве второто, пак искам той да е.

# 208
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Arim много ми е чудно, защо се притесняваш, дали ще те вземат от шести месец. Вземи си документите и действай. На тях им трябва някаква информация първоначална, а каквото им е нужно още, ще ти направят. ти не си виновна за това.  Hug

# 209
  • Мнения: 3 044
Точно в 6 мес. се прехвърлих при Клисурски - никакъв проблем! За болничните обаче се плащаше при него, мисля 20 лв. на мес.

Общи условия

Активация на акаунт