Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 028
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз раждах при Диков. Доволна съм.
След раждането идваше всеки ден да ме види как съм!
Не е меркантилен- дадохме му 300 лева, а той даде 100 на акушерката!
Позволи на таткото веднага след раждането да види мен и бебо.
Абе, като цяло съм доволна!

А той е известен, че едвам може човек да му даде пари. Мен как ми отказа бут уиски при условие, че на цялия колектив  взели и невзели участие носех. Накрая акушерката я помолих тя да му я предаде и тя ми обясни, че той си е такъв и ще му обясни. /Не става въпрос за раждане/. Много го е страх да не черпи човек само него. И като специалист си е много добър.

# 16
  • във фурната
  • Мнения: 596
Д-р Гуневне ми беше зашил шийката на матката #Cussing out
след първото раждане и за да запазя второто бебче,трябваше да ми правят серклаж през бременността.Освен това ме остави да се мъча с ригидна шийка на матката,без да се получава разкритие в хода на раждането,а сега от форума научавам,че има два вида ЛС от групата на простагландините,които ти предизвикват разкритие за много кратко време.Абе не съм доволна от него,но ти си знаеш.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 056



П.П: ludmilana - дай ми, моля те някакви негови координати? Къде преглежда на частно той сега? Мерси   bouquet

[/quote]


Тел. 0888932733 - д-р Манчев
Аз винаги съм ходила в Майчин дом на 7-мия етаж при него на преглед, там е хубав ехографа.Той е там всеки ден до към 13-14 часа, а иначе не знам къде има частен кабинет.

# 18
  • Мнения: 2 807
Д-р Гунев - невероятен е!

И трите дечица съм родила при него. Стоя неотлъчно до мен по време на трите раждания.
Ражданията ми започваха през нощта - вдигаше телефона си още на първото позвъняване и ме чакаше пред Майчин дом дори преди уговорения час.
Човек и професионалист е, възпитан, скромен, перфектен във всичко, което върши...
Мога да изпиша още много за него...

Ако избереш него няма да съжаляваш, повярвай ми  Peace

# 19
  • Мнения: 5 255

мдааааааа, той е Човекът и лекарят! ТОЙ е  Peace

 Peace Подкрепям  Wink
Екипът при който раждах беше Доц.Маринов + Д-р Манчев

# 20
  • Мнения: 4 915
Само да вметна за д-р Диков: Вече не работи в "Майчин Дом", а в болница "Токуда".

# 21
  • Мнения: 2 663
д-р Гунев
Невероятен професионали, много фин човек, внимателен, скромен, а бе мога да редя само суперлативи за него.

Д-р Гунев - невероятен е!

Човек и професионалист е, възпитан, скромен, перфектен във всичко, което върши...
Мога да изпиша още много за него...

Ако избереш него няма да съжаляваш, повярвай ми  Peace


По време на раждането беше до мен постоянно, идваше да ме види всеки ден след раждането, даваше ми напътствия и за кърменето!Дай Боже и другите деца да родя при него!

# 22
  • София
  • Мнения: 208
Д-р Гунев- newsm10много добър,аз раждах при д-р райчева(младата) и двете си деца-също съм много доволна-и Гунев ,и райчева не говорят за пари преди ражданията,а после взимат колкото си им приготвил!

# 23
  • Мнения: 94
Професор Ангел Димитров, аз раждах при него и съм мното доволна, не съм имала и усложнения де ,ама, важно е , че и анестезиолог - първо е анестезиолог, а и като раждах при него всички от персонала ме похвалиха, че е добър избор. Успех, ако искаш телефон пиши ми съобщение

И аз родих при него. Това е отличен избор, а професорът е прекрасен лекар и човек. А все пак е и шеф...
Успех при избора!

И аз Peace
Много съм доволна. Родих секцио и професорът ме ши един час, в резултат на което нямах никакви придърпвания и на 20-я час вече се чуствах добре. Обича да се шегува и това е важно, поне за мен.

Успех в избора!

# 24
  • Мнения: 371
Д-р Веселин Дяволов страхотен специалист!!! newsm10.

# 25
  • Мнения: 487
Д-р Божилов. newsm10

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тел. 0888932733 - д-р Манчев
Аз винаги съм ходила в Майчин дом на 7-мия етаж при него на преглед, там е хубав ехографа.Той е там всеки ден до към 13-14 часа, а иначе не знам къде има частен кабинет.

ох, и аз му имам гсм-а, но мислях, че знаеш къде има частен кабинет. Искам да се консултирам по аг въпроси с него, но не от бременски х-р Wink

# 27
  • Мнения: 403
Д-р Дяволов!!! Той ми направи секциото и съм страшно доволна. Още на следващият ден се бях възстановила, а другите около мен не можеха да станат с дни. Препоръчвам ти го!

# 28
  • Мнения: 109
Проф. Чернев  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 956
Благодаря на всички за отзивите. Очаквам и други да се включат. Със сигурност има полза от такова допитване. Рано е да правя окончателен избор за лекар за раждане, но е хубаво да се сондира мнение. Що се отнася до Женската консултация - май ще се възползвам от инфото за др Манчев. Понеже на консултацията по здравна каса всичко минава на конвейер, има купища пациенти, а друго си е да попаднеш на индивидуален подход.
 

Общи условия

Активация на акаунт