Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 038
  • 240
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 741
Д-р Николай Негенцов ми помогна да забременея,следи ми цялата бременност и ми направи секциото.Хиляди благодарности!

# 46
Д-р Дяволов!!! Той ми направи секциото и съм страшно доволна. Още на следващият ден се бях възстановила, а другите около мен не можеха да станат с дни. Препоръчвам ти го!
-------------Д-р Веселин Дяволов страхотен специалист!!! --------------Mnogo hvalbi be.Ne6to samnitelno mi izglejda!

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Д-р Дяволов!!! Той ми направи секциото и съм страшно доволна. Още на следващият ден се бях възстановила, а другите около мен не можеха да станат с дни. Препоръчвам ти го!
-------------Д-р Веселин Дяволов страхотен специалист!!! --------------Mnogo hvalbi be.Ne6to samnitelno mi izglejda!

Не съм раждала при него, но наистина добър специалист гледа си работата

# 48
  • Мнения: 284
Д-р Станева-изключително мила и добра жена!

# 49
# 50
д-р Живка Карагьозова.Много съм доволна от нея.Тя ми е личен АГ вече 3-та година.От д-р Димитрова не съм доволна.Наложи ми се да лежа 2 месеца в "Майчин дом" за задържане и тя ми беше наблюдаващ лекар.Всеки понеделник съм плакала заради нея.Казваше ми ,че бебето има преплитане на червата ,кисти в стомаха и какво ли още не.Незнам като лекар колко е добра/слава богу родих здраво бебе/,но като човек не струва.А за д-р Негенцов не искам и да чувам.2 год. ни лекува с мъжа ми от гъбички и хламидии.

# 51
  • Мнения: 153
Екипът - доц. Маринов и Манчев! Номер едно са и им благодаря от все сърце за това, че спомогнаха на този свят преди 2 г. и 8 м.да се роди прекрасната ми дъщеря Анна. Hug newsm10

# 52
  • Мнения: 4 156
Професор Ангел Димитров, аз раждах при него и съм мното доволна, не съм имала и усложнения де ,ама, важно е , че и анестезиолог - първо е анестезиолог, а и като раждах при него всички от персонала ме похвалиха, че е добър избор. Успех, ако искаш телефон пиши ми съобщение

Шефа на родилното отделение - много добър хирург. И 2-те ми деца родих при него и съм много доволна. Само предварително научи таксите му.

# 53
Познавам един "специалист" майчин дом, но на никого не бих го препоръчал. Става въпрос за д-р Дуковски. Д-р Дуковски, както повечето си колеги акушер-гинеколози, е готов на всичко за да спечели пари, включително и да си играе с живота на родилките, които са му гласували доверие, както и с живота на техните деца. За съжаление и ние с жена ми бяхме от хората гласували му доверие. Когато дойде време да се роди нашата дъщеря, докторът беше решил, че на всяка цена трябва да ни вземе пари за цезарово сечение, които възлизаха на няколко стотин евро. За да роди жена ми в удобно за него време с цезарово сечение, й беше дал медикамент, който предизвиква много силни контракции, с ясното съзнание, че няма индикации за подобно нещо и, че жена ми не е още готова за нормално раждане (никакво разкритие и готовност на маточната шийка). Наложи се спешна операция поради силно страдание на плода от контракциите, изчезващи тонове на плода, опасност от руптура на матката, да не говорим за болката и мъките, които преживя жена ми…. Още по неприятно ми е, че самият аз съм лекар и този фарс се разви под носа ми.
Д-р Кирилов

# 54
# 55
  • Варна
  • Мнения: 692
Запис Peace

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 08:58 от Cherry*

# 56
моля ви кажете нещо за доктор негенцов

# 57
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте!
Аз преди няколко дни разбрах, че съм бременна. В момента се чудя къде да се запиша на женска консултация.  В Майчин дом дали водят женска консултация чрез Здравната каса? Бихте ли ми препоръчали някой лекар там, при когото да се запиша?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте!
Аз преди няколко дни разбрах, че съм бременна. В момента се чудя къде да се запиша на женска консултация.  В Майчин дом дали водят женска консултация чрез Здравната каса? Бихте ли ми препоръчали някой лекар там, при когото да се запиша?
Аз ходех на ЖК в МАйчин дом. Да - по здравна каса е. Ходих при доктор Клисурски. Симпатяга е. Разбира си от работата, акушерката също е свястна. Обаче в който и родилен дом да отидеш, по здравна каса имаш право само на 3 или 4 прегледа с видеозон и на 3-4 кръвни изследвания. Всичко допълнително се заплаща по държавен ценоразпис. На мен не ми се нсложи нищо допълнително, така че не знам цените.
А що се отнася до другите родилни домове, имам информация само за Шейново - една приятелка отиде да се записва на ЖК там и й искали 340 лв (май толкова беше...) за пълен пакет прегледи и то по здравна каса  #Crazy през бременността, при положение, че в ШЕйново всеки път на ЖК е различен доктор и то стажант, докато в МАйчин дом си през цялото време при един доктор. И тя в крайна сметка не се записа там на ЖК.
А иначе аз ходех на ЖК при др КЛисурски и успоредно с това - при др ГУнев, но в частен кабинет. И родих при Гунев. Много съм доволна от него. Съвестен лекар и изключително добър специалист е.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 541
В НИКОИ СЛУЧАЙ ПРИ ТОЗИ ГРУБИЯН И ПОДИГРАВЧИЯ!
ИМА МНОГО ПО ДОБРИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ
МАНЧЕВ ПРИМЕРНО Peace

Общи условия

Активация на акаунт