Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 046
  • 240
  •   1
Отговори
# 75
И двете си деца съм родила в Майчин Дом при д-р Дяволов. Само едно мога да кажа за него - ТОЙ Е.... ДЯВОЛСКИ ДОБЪР!!!!
Горещо го препоръчвам!  bouquet

# 76
  • Мнения: 34
Аз раждах при д-р Асен Николов, декември 2006, близнаци. Невероятен лекар и човек. Всичко мина нормално, по нормален начин родих, заши ме. Не съм имала никакви проблеми. Пари не ми е искал макар, че го извиках в ден, когато си беше взел почивка. Даже се писа на работа за да не плащам на болницата 100 лв. А иначе на консултации бях при Клисурски, ако не му бъркам името. Но е много внимателен и не съм плащала нищо, което е към ЗК.  Отделно ходех и на платени прегледи при него, по мое собствено желание. За по сигурно. Имам му страшно доверие и ако ми се наложи отново ще ида при него.

# 77
Здравейте,
Д-р Гунев е добър специалист при раждания,но ако проблема ви е друг по-добре се обърнете при друг специалист гинеколог.

# 78
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,
Д-р Гунев е добър специалист при раждания,но ако проблема ви е друг по-добре се обърнете при друг специалист гинеколог.

имала съм проблемна неуспешна  бременност,преди,
и тази не  ми беше  много  като по вода,
но ето сега съм на  финала и то благодарение на  Д-р ГУНЕВ-така  че ........ Whistling
представи се  де защо си анонимен,може  би си  завистлив негов колега или?
С 2 ръце  го подкрепям и вярвам в  него Peace

# 79
  • Мнения: 1 103
При доц. Чернев много съм доволна и двете там съм ги раждала супер е  Grinning

# 80
  • Мнения: 2 336
При доц. Чернев много съм доволна и двете там съм ги раждала супер е  Grinning
Peace Peace Peace Peace Peace само с една поправка -професор  Wink

# 81
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Доцент Асен Николов - с две ръце подкрепям!  Peace
В понеделник - 07.04.2008 - ми направи секцио за втори път! Без забележки!  Peace

# 82
  • Мнения: 429
д-р Р. Димитров

# 83
  • Мнения: 2 401
Бих искала да кажа всичко най - хубаво за доктор Хранов. Той проследи и двете ми бремености и изроди идвете ми дъщери. Това е един прекрасен човек, изключително честен.

Хранов е Бог!  Heart Eyes

# 84
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

 newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 389
За мен Д-Р ТАШКОВ /младши/ е наистина ЛЕКАР!!! Страшно добър като човек, притежава онова толкова вече рядко срещано качество в лекарите - СЪСТРАДАНИЕ! Той ме наблюдава през цялата бременност, присъстваше на всички прегледи и изследвания, които ми назначаваше, слизаше долу на входа, чакаше ме, взимаше ме и ме водеше, където е нужно като или влизаше с мен или ме чакаше отвън - такова отношение, никъде го няма, повярвайте ми, много съм ходила по лекари и болници и затова го казвам. Ще го препоръчвам винаги и на всички, защото той наистина умее да те обгрижи, да те успокои и в крайна сметка ми направи секцио след което на другата сутрин ме срещна тичайки по коридора към бебето си. Много добър Човек и отличен специалист! До като ми траеше операцията влезе и баща му, от няколкото думи които размених с него, разбрах, че явно доброто възпитание, грижовност и професионализъм са наследени достойно!!!!

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
butterfly*- темата е за д-ри от МД, не за такива от Тина Киркова.
А за мен д-р Ташков (младши) не вдъхва доверие.

# 87
  • Мнения: 95
Препоръчвам с две ръце д-р Гунев. Прекрасен специалист и човек!

# 88

Горещо препоръчвам доц. Асен Николов. На 22 април той заедно с д-р С. Нашар ми направиха секциото и съм много доволна и от двамата-страхотни специалисти.

# 89
  • Мнения: 115
Кажете ми нещо за професор Найден Пранчев? Ако имате впечатление, координати и прочие...

Общи условия

Активация на акаунт