Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 044
  • 240
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 835
Бих препоръчала Др.Й.Димитров.

# 91
  • Мнения: 576
Аз раждах при Доц.Маринов и д-р Манчев!
Невероятно добър екип!
Благодаря им от сърце! smile3521 newsm10

# 92
Някой да знае нещо за д-р СЛАВОВ?Отзиви?

# 93
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Някой да знае нещо за д-р СЛАВОВ?Отзиви?
Ами засега съм чула само 2 отзива за него - само отрицателни. Sad
Ама знам ли може пък да си е добър специалист човека..........  newsm78

# 94
Други отзиви за д-р Славов? newsm78

# 95
  • Мнения: 13
Имам въпрос за д-р Манчев от Маичин дом.
Той не се или занимава само със секцио? newsm78
Някой раждал ли е нормално при него?

# 96
  • Мнения: 308
Ако не си близка с някой лекар или не му платиш, д-р Манчев няма да ти обърне никакво внимание.Такъв рев съм изревала от него, толкова беше груб.Затова отидох в Окръжна и родих нормално.Много съм доволна.

# 97
  • Мнения: 13
Не мога да се оплача от липса на внимание по време на бременността ми от страна на д-р Манчев,дори напротив!Но явно това е било така,защото при него ме изпрати жената на доц.Доганов(шефа на Майчин дом),а и освен това му й плащах.Бях доволна от него ,но накрая се разочаровах!
Когато наближи времето да раждам, той започна да ме убеждава,че бебето било голямо,с голяма глава и,че съм нямало да мога да родя нормално!Нито веднъж не ми беше премерил таза,гледаше ме само на видеозон и беше изчислил,че ще е около 4.200кг.
Тъй като знаех,че се занимава само със секцио и не бях чувала някоя да е раждала нормално при него реших,че ме лъже,за да ми направи секцио и да вземе повече парички.
Между временно ходех при още един лекар на консултация без негово знание.Той ми беше мерил таза и ми беше казал,че няма проблем да родя нормално!За това твърдо отстоявах пред Манчев,че ще раждам нормално.Той, обаче не ми каза,че няма да участва в израждането и да си търся друг лекар.В нощта когато започнах да раждам той просто не си вдигна телефона!Попаднах на случаен екип,от който мога да кажа,че съм доволна!Бебето беше 3.800кг.и имах два външни шева,което никак не е много за първо раждане!
Та, за това ми беше любопитно някой дали все пак е раждал при него нормално?!

# 98
  • Мнения: 18
И аз съм с две ръце за д-р Асен Николов.През 2003 родих секцио при него, сега пак той следи бременността ми .

# 99
  • Мнения: 2
моля препоръчайте ми лекар от "Майчин дом" при които да родя .бях си избрал екипа на д-р дяволов ,но се указа , че точно когато ще раждам той ще в отпуск и сега незнам към кого да се насоча благодаря

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
igenkova, ти не прочете ли темата дотук?  newsm78

# 101
  • Мнения: 233
Само д-р Гунев!!!
Никога Дуковски!!!

# 102
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Абсолютно съм съгласна!  Peace

# 103
  • Мнения: 113
Аз раждах секцио при екип Манчев(той ми следи и бременноста) и Начев(той не проследява бременност), много съм доволна  Peace Но да подчертая, че тези доктори са подходящи за секцио  Peace
Манчев е малко разсеян,но много точен лекар...абе голям симпатяга е Laughing Продължавам да го ползвам,като гинеколог и живот и здраве за следващото бебче, пак ще съм с този екип  Wink
За нормално раждане препоръчвам Дяволов(2 мои приятелки бяха при него)
От Маринов имам също добри впечатления, той ми следеше бременноста когато Манчев беше отпуска  Simple Smile
С Дуковски съм контактувала няколко пъти, и ми се стори доста неприятен....не знам как е като лекар( лично мнение,аз държа да се чувствам комфортно доктора си)  Peace

# 104
  • Мнения: 4 465
Дяволов

Общи условия

Активация на акаунт