Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 029
  • 240
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
Аз раждах при Негенцов, секцио. Определено съм много доволна от него - професионализъм, отношение, грижи   bouquet. Но ми излезе толкова пари, колкото да бях отишла да раждам в Токуда например Shocked. А само като видиш мизерията в Майчин дом, направо ти призлява, ама това е др. тема.

# 106
Zdrasti!

uspia li da namerish lekar we4e?Az sasto sam w podobno polojenie, w 8 mesetz sam, nabliudawashe me d-r mehandjiew, koito zamina za 4ujbina (ot Mai4in dom e) i sega se 4udia kam koi da se orioentiram, naso4ila sam se kam dr Man4ew ili Diawolow, ama ne sam gowoila oste s nikoi ot tiah.

Pozdrawi i uspeh!

# 107
  • Мнения: 13
Ако ще раждаш секцио д-р Манчев е чудесен за тази работа.
Ако смяташ да раждаш нормално-гледам,че много препоръчват за тази работа Дяволов.Аз нямам впечатления от него. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 16
ДОКТОР  ВЕСЕЛИН ДЯВОЛОВ!!
МАЙЧИН ДОМ!

# 109
  • Мнения: 2 524
Ако ще раждаш секцио д-р Манчев е чудесен за тази работа.
Ако смяташ да раждаш нормално-гледам,че много препоръчват за тази работа Дяволов.Аз нямам впечатления от него. Simple Smile

А, мноу се извинявам - доктор Дяволов е добър и в двата вида раждания. При мен се почна нормално, пък завършихме със секцио, като след операцията се изправих на 8-мия час!

# 110
Бременна съм в 8 месец иска ми се да родя нормално за сега съм се насочила към д-р Божилов в Маичин дом но нямям впечатления от него за раждания.Ако някои от вас е раждал при него пишете малко се страхувам ? Зе операции горешто го препоръчвам има златни ръце. Hug

# 111
  • Мнения: 6
ЩОМ МИСЛИШ ДА СИ ПЛАТИШ НЯМА ПРОБЛЕМ ВСИЧКИ ЛЕКАРИ СА ДОБРИ КАТО ТАКИВА НО КАТО ЧОВЕЦИ СА МАЛКО ОСТАНАЛИТЕ ДА НЕ КАЗА ЧЕ МАЙ ГИ НЯМА ВЪОБЩЕ ТАМ ДОРИ СЕ УЧУДВАТТ КОГАТО НЕ СИ ИЗБЕРЕШ ЕКИП И ЗАПОЧВАТ ЕДНИ НАМЕЦИ КАТО ЧЕЛИ СИ ДЛЪЖЕН МОЕТО СЕКЦИО Е ПО МЕД.ПРИЧИНИБЕБО БЕШЕ НАПРЕЧНО И МЕ ДЪРЖАХА 10 ДНИ 8 ПРЕНАСЯНЕ КОГАТО ОТКАЗАХ НА СИ ПЛАТЯ ЗА ЕКИП ЛЕКУВАЩИЯТ АКО МОЖЕ ТАКА ДА СЕ НАРЕЧЕ МИ БЕШЕ ДУКОВСКИ ОТНОШЕНИЕТО МУ БЕШЕ КРАЙНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОКАЗА СЕ ЧЕ ЩОМ НЯМА ДА ПЛАЩАШ ТЕ ДАВАТ НА СПЕЦИАЛИЗАНТИТЕ

# 112
  • Мнения: 2 336
hera_orsa нужно ли е да крещиш.  newsm78

# 113
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
hera_orsa нужно ли е да крещиш.  newsm78
Според мен изобщо не е нужно!!! Все пак всеки сам си прави избора!  Peace

# 114
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ЩОМ МИСЛИШ ДА СИ ПЛАТИШ НЯМА ПРОБЛЕМ ВСИЧКИ ЛЕКАРИ СА ДОБРИ КАТО ТАКИВА НО КАТО ЧОВЕЦИ СА МАЛКО ОСТАНАЛИТЕ ДА НЕ КАЗА ЧЕ МАЙ ГИ НЯМА ВЪОБЩЕ ТАМ ДОРИ СЕ УЧУДВАТТ КОГАТО НЕ СИ ИЗБЕРЕШ ЕКИП И ЗАПОЧВАТ ЕДНИ НАМЕЦИ КАТО ЧЕЛИ СИ ДЛЪЖЕН МОЕТО СЕКЦИО Е ПО МЕД.ПРИЧИНИБЕБО БЕШЕ НАПРЕЧНО И МЕ ДЪРЖАХА 10 ДНИ 8 ПРЕНАСЯНЕ КОГАТО ОТКАЗАХ НА СИ ПЛАТЯ ЗА ЕКИП ЛЕКУВАЩИЯТ АКО МОЖЕ ТАКА ДА СЕ НАРЕЧЕ МИ БЕШЕ ДУКОВСКИ ОТНОШЕНИЕТО МУ БЕШЕ КРАЙНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОКАЗА СЕ ЧЕ ЩОМ НЯМА ДА ПЛАЩАШ ТЕ ДАВАТ НА СПЕЦИАЛИЗАНТИТЕ

Късмет, че не си била при Дуковски. Специализантите нямат право да правят секцио.

# 115
  • Мнения: 7
Искам да кажа на Велисслава 1980

Нямай никакви притеснения да раждаш при д-р Божилов
Родила съм и двете си деца при него
Първото - беше седалищно, заради него родих нормално, при условие, че беше планирана
операция, не ми е поискал нито стотинка
Второто - аз го потърсих, прослядявяше ми цялата бременост и отново на 37год. -
благодарение на него родих нормално. Разбира се това ми струваше пари, но все пак избора е личен и когото ползваш компетенциите на някой е нормално това да струва нещо.
За този човек и лекар мога да кажа само много, много хубави неща.

# 116
  • Мнения: 10
Д-р Дяволов!!! Той ми направи секциото и съм страшно доволна. Още на следващият ден се бях възстановила, а другите около мен не можеха да станат с дни. Препоръчвам ти го!
И на мен също:-)) Трудно се виждаше шева, а когато отидох да ми махат конците и сестрата погледна и си зададе отговор: Д-р Дяволов нали?!

# 117
  • Мнения: 7 723
ЩОМ МИСЛИШ ДА СИ ПЛАТИШ НЯМА ПРОБЛЕМ ВСИЧКИ ЛЕКАРИ СА ДОБРИ КАТО ТАКИВА НО КАТО ЧОВЕЦИ СА МАЛКО ОСТАНАЛИТЕ ДА НЕ КАЗА ЧЕ МАЙ ГИ НЯМА ВЪОБЩЕ ТАМ ДОРИ СЕ УЧУДВАТТ КОГАТО НЕ СИ ИЗБЕРЕШ ЕКИП И ЗАПОЧВАТ ЕДНИ НАМЕЦИ КАТО ЧЕЛИ СИ ДЛЪЖЕН МОЕТО СЕКЦИО Е ПО МЕД.ПРИЧИНИБЕБО БЕШЕ НАПРЕЧНО И МЕ ДЪРЖАХА 10 ДНИ 8 ПРЕНАСЯНЕ КОГАТО ОТКАЗАХ НА СИ ПЛАТЯ ЗА ЕКИП ЛЕКУВАЩИЯТ АКО МОЖЕ ТАКА ДА СЕ НАРЕЧЕ МИ БЕШЕ ДУКОВСКИ ОТНОШЕНИЕТО МУ БЕШЕ КРАЙНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОКАЗА СЕ ЧЕ ЩОМ НЯМА ДА ПЛАЩАШ ТЕ ДАВАТ НА СПЕЦИАЛИЗАНТИТЕ
Аз пък не разбирам що си отказала да платиш в твоя случай?
Как може да знаеш, че преносваш, че бебето ти
е в неподходяща да естествено раждане поза и да си спокойна,
че всичко ще бъде наред?
Странно...
Повечето майки биха намерили начин да си платят,
но да са спокойни, че здравето на детето няма да е в опасност...
Въпроса за корупцията няма да го коментирам.
Но бих отметнала, че Дуковски, всъщност е страшно
добър специалист. Един от най- добрите доктори в МД.

# 118
Здравейте,  мами!
На 23.02.09 ми предстои раждане (секцио) в МД. Избрала съм екип, но не мога да се ориентирам какви са цените там. Другото, което ме интересува дали най-накрая са направили ремонт на прословутия 7ми етаж или да резервирам самостоятелна стая. Моля Ви да ми кажете, дали бебка ще е е при мен след раждането или ще е в отделението? Изобщо, ако на някой му се пише би ли ми разказал как преминава в общи линии престоя в МД след секцио.
Благодаря Ви!
 

# 119
  • Мнения: 4 156
Инфото ми е от края на август. На 7-мия етаж не бяха направили ремонт, но качваха всички жени на 12-тия. Една приятелка роди 1 месец по-късно и ми каза, че нея са я настанили на 7-мия етаж и мизерията си е била както си я знаем.
Попитай дали има начин да си на 12-тия етаж. Ако си в самостоятелен ВИП може да ти е скучно. каквото стане - важното е бебето и ти да сте добре.
Веднага след операцията те избутват с легло в реанимацията. Там се стои до следващата сутрин (стига да няма усложнения). На следващата сутрин идват лекарите и след прегледа те раздвижват. След това сядаш на един стол и те закарват до стаята ти. На 12-тия етаж можеше да виждаш бебето си в часовете за хранене  и когато си готова да го вземеш при себе си в стаята.
На 7-мия етаж всички бебета са в детското помещение. През 3 часа ги изкарват от стаите им и с колички ги предвижвате до стаята, в която си. Там се храните. Когато приключите с кърменето или даването на адаптирано мляко, връщаш бебето.
На 12-тия етаж са по 2 жени в една стая, докато на 7-мия са по 3. В стата на 12-тия етаж има собствена баня с тоалетна. На 7-мия има една баня и няколко (май че бяха 3) общи тоалетни.
И на 2-та етажа викат за храна сутрин, обед и вечер. Но на мен ми носеха.
Ако е възможно си поискай упойка с морфин.
За мен най-трудното беше, че една седмица съм откъсната от семейството си.
На 6-тия или 7-мия ден ти режат едни възелчета и те пускат да си ходиш.
Леко и максимално безболезнено раждане!

Общи условия

Активация на акаунт