За пазаруването на половинките ви.

  • 3 380
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Нямам такъв проблем.
Варианта ти е списък /няма такъв филм не го чете Twisted Evil/ или да се обажда от магазина по тел.  Peace

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ако,ще те успокои това не си сама Mr. Green.
  Ъхъ,аз казвам захар,той носи тоал. хартия.Поръчвам му вода,носи олио...примери много.От 4-5 неща,които трябва да купи,едно е объркано,че после и спори Laughing. За един празник преди 11 г.(още бяхме гаджета) идва и ми вика:"Виж какви хубави рози ти купих" и ми подава карамфили. smile3555

# 17
  • Мнения: 271
Аз давам точни указания какво трябва да се купи и какво евентуално да откаже ако го няма исканото. При нас проблема е по - скоро в количеството. Казвам му да купи 0.500кг. сирене, а се връща с буца около 1.500кг., казвам да вземе някаква сушеница, той ми идва с поне 5 и т.н. Очаквам следващия път като го пратя за свинско да домъкне някоя свиня Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Ами хич не са ти били ясни указанията да ти кажа честно. 
Моя мъж като отива на пазар получава бележка с ясно и точно написани продукти с имената им. Като захранвах Дани бях много конкретна точно какво пюре да купи за да няма разминавания.
По-късно, когато Дани вече ядеше всякакви пюрета пращам мъжа ми до магазина с поръчката да купи месни и зеленчукови пюрета. Прибира се той, а в торбите към 30 бурканчета само месни пюрета Shocked Аз: А защо не си купил зеленчукови пюрета?! Той: Купил съм бе! Аз тия дето съм ги купил са смесени - месо със зеленчуци hahaha
Преди този случай явно е мислел, че бебешките месни пюрета се състоят от 100% месо Laughing

# 19
  • Мнения: 1 212
newsm78 newsm78
Хм, сложен казус щом не чете списък......... Crossing Arms

Ами пробвай тогава да си смените ролите - ти иди на пазар, а него остави с щерката да се гледат.....
Да смени и някоя друга пелена.....  Laughing  според мен ще има ефект и следващият път сам ще си води записки... Hands Clap wflag

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами хич не са ти били ясни указанията да ти кажа честно. 
Моя мъж като отива на пазар получава бележка с ясно и точно написани продукти с имената им. Като захранвах Дани бях много конкретна точно какво пюре да купи за да няма разминавания.
По-късно, когато Дани вече ядеше всякакви пюрета пращам мъжа ми до магазина с поръчката да купи месни и зеленчукови пюрета. Прибира се той, а в торбите към 30 бурканчета само месни пюрета Shocked Аз: А защо не си купил зеленчукови пюрета?! Той: Купил съм бе! Аз тия дето съм ги купил са смесени - месо със зеленчуци hahaha
Преди този случай явно е мислел, че бебешките месни пюрета се състоят от 100% месо Laughing
Ей това ме довърши Joy.Даже го прочетох на мъжът ми.
Ние пазарим заедно или ходя само аз, но той да ходи- Naughty (не иска) Laughing

# 21
  • Мнения: 2 498
Таткото всяка седмица пазари за малката ми принцеска....в началото ми звънеше и питаше каквото не му е ясно, но сега се справя просто перфектно Peace....

# 22
  • Мнения: 18
Същата работа...

Само дето май ми има страх вече Simple Smile Оня ден му казах да ми купи някакво кексче - прибра се с 6 различни кекса и едни бисквити. Не знаел кой точно кекс искам Simple Smile Ще има да ги ядем до Коледа.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Всички са така,аз изпращам моят да купи риба да си опържим,прибира се и още като я видях разбрах,че е развалена.Питам го "Не видя ли ,че е развалена? а той"Ми продавачката каза ,че е прясна" И не само това,много често го пращам за едно,а той купува друго.....Дали не го правят нарочно,за да не ги пращаме постоянно по магазините  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 039
Ми то май моито най-оправното бе Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 3 835
Ах, леле, каква весела тема. То по тая тема мога да си пиша безкрай, добре, че не сте ме хванали в бебешкия период, че тогава нямаше да се сдържа. А, иначе инструкций, мила, инструкций, подробни, ясни, да няма после тън-мън. Пишех всичко най-подробно, памперси: марка, кила, Пюрета: фирма, месеци, зеленчук, месо, всичко подробно. А иначе най-добре ти да си отидеш до магазина. Говоря от личен опит. Ама, много личен. Sick Sick Sick Joy Joy

# 26
  • Мнения: 442
когато пращам мъжа ми до магазина, му давам точни указания какво да купи и къде точно да го намери. ако се затруднява ми се обажда по мобилния и аз го навигирам, така да се каже, от къщи. пропусна ли, не знам какво ще ми донесе. както миналата неделя - пращам го за препарат за миене на съдове. той пита `какъв? как се казва?`, аз казвам `ехо` или `пур`. човекът ми донесе `циф`. ами, за него е същата работа - все с три букви е. Confused

# 27
  • Мнения: 4 392
Ако са много нещата, правя списък. Hug Но по принцип се ориентира доста добре в бебешките артикули. Peace

# 28
  • Мнения: 619
за бебето предпочитам да си пазарувам аз,
за другите неща ,не се оплаквам. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 35 950
Напълно нормолно  Wink
Затова, за да съм сигурна - правя списък с нещата които ТОЧНО трябва да се купят

Общи условия

Активация на акаунт