Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 13

  • 69 165
  • 853
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 16 151
Добре дошли в новата тема newsm71

Полезни страници с информация, относно продуктите и фирмите, които са на пазара
(благодарение на Mikkey   Hug ):


Българска агенция по безопасност на храните

Проверка на производителите на продукти с животински произход
- за повече информация, прочетете help секцията в страницата

Закон за защита на потребителите
- добре е да си знаем правата ...

Комисия за защита на потребителите

Моля, без "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки  и всички техни производни ...
За старата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо, ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко едно време в забавата
За новата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона )
   bouquet  


старата тема

Тема 12

Последна редакция: нд, 06 фев 2022, 13:20 от karzz

# 1
  • Мнения: 4 018
Добър ден!
Загледах вакуумиращта машинка в Била.
Дали някои от вас я имат и могат да дадат отзив?
Заслужава ли си?
Благодаря!

# 2
  • Мнения: 564
Момичета, трябваше да открият нов хипермаркет на Г.М.Димитров в София? Откриха ли го? Имате ли впечатления от него?

# 3
  • Мнения: 3 610
Запис, кашкавала на Била марката го харесаха у дома аз оставам скептичен.

# 4
  • София
  • Мнения: 16 037
Момичета, трябваше да открият нов хипермаркет на Г.М.Димитров в София? Откриха ли го? Имате ли впечатления от него?
   
Ако питаш за немския магазин с европейски храни - чак пък хипермаркет няма да е.
Още не е открит, струпаха щандове вътре и до там. Но блока още няма Акт 16 и явно  се съобразяват с това.
Иначе в другата част на блока Била работи от няколко месеца. За сега е чиста и подредена, но като гледам нивото на персонала съм скептично настроена. Дано ме оборят.

# 5
  • Мнения: 5 386
Да се запиша. Последно  кр.сирене Филаделфия взех от Била - с подправки зелени, хареса ни. Има и с шоколад Филаделфия - хубаво ли е?

# 6
  • Мнения: 717
Да се запиша. Последно  кр.сирене Филаделфия взех от Била - с подправки зелени, хареса ни. Има и с шоколад Филаделфия - хубаво ли е?
Пробвай, въпрос на вкус е, на мен не ми харесва, само класическия вкус харесвам.

# 7
  • Мнения: 3 538
Филаделфията с шоколад и за мен не е нищо особено, не ми е достатъчно сладка като течен шоколад. Предпочитам или само класическия вкус, или само течен шоколад на филийка.

# 8
  • Мнения: 4 144
Опредлвно тази филаделфия е въпрос на вкус

# 9
  • Мнения: 564
Момичета, трябваше да открият нов хипермаркет на Г.М.Димитров в София? Откриха ли го? Имате ли впечатления от него?
   
Ако питаш за немския магазин с европейски храни - чак пък хипермаркет няма да е.
Още не е открит, струпаха щандове вътре и до там. Но блока още няма Акт 16 и явно  се съобразяват с това.
Иначе в другата част на блока Била работи от няколко месеца. За сега е чиста и подредена, но като гледам нивото на персонала съм скептично настроена. Дано ме оборят.
[/quoteТова е което исках да знам, благодаря!

# 10
  • Мнения: 9 483
Има и с шоколад Филаделфия - хубаво ли е?

Аз съм ѝ фен. Simple Smile
Напомня ми на домашния течен шоколад от едно време, който си правехме, поради липса на такъв по магазините...

# 11
  • Мнения: 6 706
Да се запиша. Последно  кр.сирене Филаделфия взех от Била - с подправки зелени, хареса ни. Има и с шоколад Филаделфия - хубаво ли е?

И вкъщи не се харесва. Няма вкус на милка изобщо, а и е някаква плужеста.

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 464
И на мен не ми харесва Филаделфия с шоколад. Нито Филаделфия, нито шоколад, промит вкус. Домашният течен шоколад е последното нещо, на което ми прилича като вкус.

# 13
  • Мнения: 4 144
Някой да знае актуален код за Тмаркет?

# 14
  • София
  • Мнения: 22 748
За първи път чувам за код за Т Маркет.

Общи условия

Активация на акаунт