АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 5) ☀

  • 22 654
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте, имам един въпрос лекаря ми предписа да пия supple maman каза ми като ми свърши фолиевата киселина да не си купувам нова ми да я спра, да но аз си бях взела нова опаковка и бях изпила 5 хапчета най мн от нея, мисълта ми е такава дали да спра да я пия или да си изпия колкото имам от нея понеже прочетох че и в тези витамини също има фолиева киселина.

И аз имах подобен казус и питах. Пия отделно фолиева киселина и във витамините също има. Докторът ми каза, че мога да пия по една фолиева и отделно самите витамини, които са комбинирани. Каза, че няма как да предозирам. Така че спокойно. Може да я спреш и да си пиеш само витамините. Нищо лошо няма да стане.

# 736
  • Мнения: 3 946
Момичета, да сменя малко темата Simple Smile Понеже доста от вас бяха писали че пият Биозин мама, трябва ли да се прави някаква "почивка" от него? Понеже изпих три кутийки и се чудя дали да продължа или се спира?

Може да се пие през цялата бременност, без прекъсване.
Фолиевата също, даже е добре да не се спира, защото е отговорна не само за предотвратяване на спина бифида в началото.

# 737
  • Мнения: 164
Когато легна в пълно легнало положение и моят корем пулсира, дори когато не съм бременна, това е напълно нормално. Когато започнат отчетливи ритници ще забележите разликата.
След като боледувах и на мен личната ми изписа да пия биозин мама 2по1, но аз ги започнах чак днес и ще ги пия по 1. По принцип не пия хапчета, а сега и но шпа и магнерот и биозин мама и ми идва в повече.
Според вас когато нямам болки трябва ли да пия но шпа, АГ ми ги изписа заради болката от миомата, но аз не всеки ден я имам.
Вчера бях повече време на вън и вечерта ужасно ме боля опашката и кръста. За сега нито съм качила кг, нито имам още тежък корем. И още нещо да попитам момичетата раждали секцио със спинална упойка имате ли болки на мястото където се бие упойката?

# 738
# 739
  • Мнения: 85
@Nessa , надявам се така да се отбелязва човек в групата , та по твоя въпрос . Аз приемах утрогестан през устата поради отлепване на плоден сак . Днес в 15 +5 Доки ми каза , че плацентата вече държи бебето и започваме да намаляме дозата и след седмица спираме приема . Според мен е важно Доки да те види и спрямо причината подари която приемаш хапчета да ти даде съвет . Има мамита , които до края го пият или поставят вагинално . Спокойно 😍

Общи условия

Активация на акаунт