Здравейте и от мен! Нова съм :)

  • 1 132
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, amona83, добре дошла при нас! По принцип щом не сте имали някакви проблеми, 5 месеца не е дълъг срок. Засичаш ли овулация? Правете секс около датата на овулацията и ако нещо те притеснява, по-добре направете изследвания, макар и само за успокоение; успех ти пожелавам и дано не се задържиш дълго при нас  Praynig Hug

# 16
  • Мнения: 701
amona83 ,здравей и добре дошла!Само не трябва да психясваш!5 месеца не са много,а и след като нищо ви няма... Peace Hug
Правете любов и не целенасочено бебе-то любовта ще ви го поднесе ненадейно.. Peace

# 17
Знам че не трябва да се психясвам,но чесно да ви кажа след всички разкази които прочетох тук съм доста притеснена.Просто не искам да губя зенно време,ако нещо не ми е наред и мога да взема мерки навреме.Мисля си за тези хормоналните изследвания и какво точно показват те.Чела сам много но като чели не сам много наясно! newsm78

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Амона, моята лекарка отказа да ми прави хормонални изследвания, без да сме правили спермограма. Така че, ако толкова искаш да правите изследвания, започнете от спермограмата. Ако там всичко е наред, тогава прави хормони; все пак ти казвам, че за мен 5 месеца не са толкова много време щом досега не сте имали някакви проблеми; стискам палци, миличка, скоро да се похвалиш в седмичната тема и да те пишем в списъка  Peace

# 19
  • Мнения: 2 825
Здравей  Hug Добре дошла и дано не се задържиш дълго Simple Smile
Момичетата са те посъветвали за спокойствието, отпусни се покрай празниците и вярвай, че на Коледа се случват чудеса  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт