Магнитна дъска- за стена или на стойка?

  • 7 764
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Дияна има дъска за стената, с две лица. Когато поиска я подпира някъде. Хубав и практичен подарък.

# 16
  • Мнения: 3 447
А тези дъски стават ли и за по-малко дете - на година и половина-две? Интересно ми звучат, а и трябва да мисля подаръци от името на роднините  Simple Smile Но не знам дали не е още малък за нея  newsm78 Иначе магнитите по хладулника ги лепи и разлепва с голям кеф  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 824

Да и ние имахме като втората,наистина е пълен боклук Close разглобява се, пада и ....те са ти казали другите мами Wink
Другите на снимките на amrianka и Кифлата изглеждат по-надеждни, а и нашата беше към 20 лв,тези щом са 50 трябва и по-качествени да са.

# 18
  • Мнения: 5 877
А тези дъски стават ли и за по-малко дете - на година и половина-две? Интересно ми звучат, а и трябва да мисля подаръци от името на роднините  Simple Smile Но не знам дали не е още малък за нея  newsm78 Иначе магнитите по хладулника ги лепи и разлепва с голям кеф  Simple Smile
Доне, моят съвет е да почакаш. Аз ужасно много исках да вземем такава дъска за втория й рожден ден... е, взехме я, за драскане по нея - драскаше (магнитната част не я кефеше толкова), но с нищо не й се струваше по-интересна от всякакви други повърхности.
Сега обаче изведнъж прояви интерес към тебешири и дъски, обаче онази вече си замина по реда...

# 19
  • Мнения: 4 187

Сглобих я ! Абсолютно същата е  Grinning. Голяма игра пада. Освен тебешири, има и нещо като маркер, който пише по тази бялата гланцирана страна , а на капачката има някаква мека гъба (гума ) която го трие !

# 20
  • Мнения: 4 187
А тези дъски стават ли и за по-малко дете - на година и половина-две?


Според мен не само стават, а са и чудесна занимавка, поне за дъщеря ми. Целият следобед изкара пред дъската. Реди магнити, рисува. Предполагам, че е предназначена за по- големи деца по принцип, но тъй като Рая специално, от доста време реди магнитите по хладилника
( и затри два- три от любимите ми) за нас е добре дошла  Flutter.

# 21
  • Мнения: 1 232
Днес фиксирах една магнитна дъска на стойка имаше и пластмасово столче,от едната страна се редят букви от другата се пише с тебешир,кофтито е ,че буквите са латински,но като вариант съм виждала в една он лайн книжарница магнитни букви на кирилица и мисля ако решим  да я купим дъската да поръчам и букви.Цената беше около 36 лева.Някой да има отзиви за нещо подобно newsm78

# 22
  • Мнения: 1 114
star, каква марка е дъската ви? като на Кифлата ли е?
 
bimba,в кой онлайн видя магнитни букви? пластмасови с магнитче ли са или картонени? Ако са картонени ние имаме такива, но съм ги ламинирала....

# 23
  • Мнения: 1 232
star, каква марка е дъската ви? като на Кифлата ли е?
 
bimba,в кой онлайн видя магнитни букви? пластмасови с магнитче ли са или картонени? Ако са картонени ние имаме такива, но съм ги ламинирала....
мисля,че беше в букс бг не съм много сигурна ще проверя Hug
Да картонени са:
http://www.books.bg/book.php?ISBN=99548517042
идеята за ламинирането е чудесна VБлагодаря ти  bouquet

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 21:05 от bimba

# 24
  • Мнения: 1 114
идеята за ламинирането е чудесна VБлагодаря ти  bouquet

Моля. Hug  Да, същите са.  Simple Smile
На Марти много му харесаха картинките. Махнах магнитите, ламинирах картончетата и сега ще лепя малко по-големи магнити от едни пластмасови плодчета.

# 25
  • Мнения: 1 232
идеята за ламинирането е чудесна VБлагодаря ти  bouquet

Моля. Hug  Да, същите са.  Simple Smile
На Марти много му харесаха картинките. Махнах магнитите, ламинирах картончетата и сега ще лепя малко по-големи магнити от едни пластмасови плодчета.
ехе значи поръчвам ги дори д не купим дъската ,хладилника ще ни послужи Hug

# 26
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
На "Фют" в картонени кутии (като бонбон) се продават магнитни букви (български) и цифри. Май на  Verdad бях подарявала за Рада, но не знам какво и е мнението за тях. Ако искате - питайте я.А относно дъските и опита ми с играчки-колкото по-евтино, толкова по-некачествено! Верно, че на "Смоби" са скъпи, но са от дебела и издръжлива пластмаса.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз мисля за малкия да взема такава дъска за Коледа ама никъде не съм виждала. Я кажете къде се продават да ходя да взема една.

# 28
# 29
  • Мнения: 460
Нашата дъска е от Симба тойс, на стойка за 26лв, дървена. Цяла година вече се рисува на нея, и то интензивно. Имаме и за стена също от там, на нея си пиша разни списъци, тип" да не забравя". Миналата година когато купувахме декември месец подаръците от там, бяха свършили дъските. Януари, когато получиха пак, отидохме и я взехме.

Общи условия

Активация на акаунт