Комплекси в секса

  • 20 798
  • 238
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 257
Нещо не се разбрахме. Както и да е.

# 91
  • София
  • Мнения: 35 297
Разбрахме се, не се четем. Тц тц тц

# 92
  • Мнения: 573
Проблема е психологически, тя желание си има. Резултат от набиваното пуританско възпитание е това, за съжаление всичко е на подсъзнателно ниво и трудно може да го изкара без професионална помощ.
Ето ви една статия, от която се вижда за какво точно става въпрос.
https://jenite.bg/%D0%A8%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D0% … l.a_i.337698.html

Възпитанието е като грима и прическата, дават някакво излъчване но не променят костната структура и плътта, те се променят с годините и травмите. Има си и свенливи жени, на тях им трябва доста повече време за да не остане нищо свято в главата им.

# 93
  • Мнения: 12 888
Тази статия ми се видя доста измислена. Simple Smile Мъжът как пуфти над нея, а тя му разправя как готвила супа... Не може да е истина, та ако ще жената да е съпруга на свещеник от 19-ти век.

# 94
  • Мнения: 6 781
Кхммм сега сме 21 век и информация дебне от всякъде. Не се разчита на възпитанието. Аз в тийнейджърските ми години получих някаква книга по темата и кутия презервативи от майка ми. Това беше. Не ми е повлияло особено, че не съм говорила с нашите по тая тема. Повечето ми приятелки и приятели бяха по същия начин. Малко бяха тия дето са ги образовали техните. Взаимно се е образовахме.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Ако е с пуританско възпитание не ми се връзват 8-9 секс партньори.
А за качествена свирка гледай да не пускаш зъбки като за начало. Импровизирай!

# 96
  • Мнения: 18 371
Аз пък няма да давам акъл на авторката, ще си мълча. Close
Щот има повече бройки от мен... Grinning

# 97
  • Мнения: X
Хихихи, и аз известно време се притеснявах, но със сегашния ми партньор стигнахме немислими за мен нива на "опознаване"
Скрит текст:
Има хемороидче на дупето. Беше ми любопитно и веднъж му разтворих бузките, да го разгледам.
Той мен също ме разтваря и разглежда, ако има как - под лупа. Беше ми неудобно първоначално, но свикнах

# 98
  • Мнения: 3 350
Здравейте, момичета!
Пускам тази тема с последна надежда. На 26 години съм, имала съм около 8 9 партньора в живота, а от 4 години съм с мъжа ми и вече си имаме и бебче. От самото начало на моя сексуален живот имам страшни комплекси. Правя секс само в 2 пози, защото не желая да ми се вижда лицето или да поемам аз контрола. Срам ме е, например да бъда отгоре, защото си мисля, че няма да се справя добре и ще изглеждам тъпо и ще е неловко. Срам ме е да направя хубава свирка на партньора си, защото не знам, как ще се справя ако експериментирам и че пак ще се изложа... Това нещо ми тежи страшно много, защото освен парньпра си, аз наказвам и себе си. Много пъти съм си мечтала за ден, в който ще ми паднат всички задръжки и ще изпитам истинско удоволствие от секса. Ходех 2 3 пъти и на психотртапия но ефект нулев. Съвети от сорта на "отпусни се" или "просто го направи" не действат, защото блокажа при мен е огромен. Не пия, но съм пробвала да се напия за да се осводобя от срама, но не помогна. Самата аз си имам постоянно фантазии с мъжа ми и си казвам често, че днес ще действам и не ме интересува, какво ще става, ноо стигне ли се до секса отново блокирам. Той човека много отдавна се отказа да мърсува с мен и се превърна и той в същоя смотаняк, а си беше доста луд в началото. Искам просто да се отпусна, да бъда уверена в себе си, да се насладя, но как...
Освен за съвет, пуснах темата и с цел малко да си излея душата. Благодаря ви предварително!
Виолетке, голям срам душицо, кажи сега ти как го излъга тоя твоя мъж, че да се ожени за тебе, като една с*рка не можа да направиш кат хората ? С какво го излъга, кат не ставаш за нищо в леглото ? Хубава мусака ли му направи ? Кажи каква е рецептата ? Туй голям пробив си направила шЪ знайш ! Много ме е срам, тук-там дали да ти дам...както се пееше в една чалга песен. Ба'хти пързалката

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 15:24 от buttercake

# 99
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ще дам един практичен съвет за свирка- лапни ментово бонбонче и гледай какво става Simple Smile

# 100
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Кои родители възпитават децата си в разкрепостеност? Хората са различни. Някои са по-страстни и сензитивни. Други са доволни и на вечеря, с вино и сериал. Съвети и психолози няма да помогнат.
За мен са крайно неприятни лаладжиите. Много приказки за лично промотиране. В секса-скука и лед. Реалните причини са лични дефицити и табута.

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 17:35 от Viviana91

# 101
  • Мнения: 4 972
Да те е срам от туй дето ти се иска..
До 22г. 8-9 опита, ама срам..
Да чувстваш свян в началото ясно..Но да се контролираш с мъж, с който живееш ми е чудно. Все едно всичко ви е фалш.

# 102
  • Мнения: 3 049
Защо да е толкова неразбираемо да има отклонения от "нормалното" стигащи чак до фрапиращи изключения по стечение на редица обстоятелства. Ако всички можеха сами да се справят с всичките си проблеми то психолози, сексолози и т.н. -лози щяха да са останали съвсем без работа. А то е точно обратното, което показва колко много хора не могат да се справят сами и се нуждаят от професионална помощ.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Адекватната помощ няма да е от други. При желание, тя и партньора и могат да споделят и експериментират. Може да им допаднат нестандартни пози и техники.

# 104
  • Мнения: 2 257
Хихихи, и аз известно време се притеснявах, но със сегашния ми партньор стигнахме немислими за мен нива на "опознаване"
Скрит текст:
Има хемороидче на дупето. Беше ми любопитно и веднъж му разтворих бузките, да го разгледам.
Той мен също ме разтваря и разглежда, ако има как - под лупа. Беше ми неудобно първоначално, но свикнах
Току що имаме победител в конкурса "Двойка на годината".

Общи условия

Активация на акаунт