Комплекси в секса

  • 20 678
  • 238
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Пускам тази тема с последна надежда. На 26 години съм, имала съм около 8 9 партньора в живота, а от 4 години съм с мъжа ми и вече си имаме и бебче. От самото начало на моя сексуален живот имам страшни комплекси. Правя секс само в 2 пози, защото не желая да ми се вижда лицето или да поемам аз контрола. Срам ме е, например да бъда отгоре, защото си мисля, че няма да се справя добре и ще изглеждам тъпо и ще е неловко. Срам ме е да направя хубава свирка на партньора си, защото не знам, как ще се справя ако експериментирам и че пак ще се изложа... Това нещо ми тежи страшно много, защото освен парньпра си, аз наказвам и себе си. Много пъти съм си мечтала за ден, в който ще ми паднат всички задръжки и ще изпитам истинско удоволствие от секса. Ходех 2 3 пъти и на психотртапия но ефект нулев. Съвети от сорта на "отпусни се" или "просто го направи" не действат, защото блокажа при мен е огромен. Не пия, но съм пробвала да се напия за да се осводобя от срама, но не помогна. Самата аз си имам постоянно фантазии с мъжа ми и си казвам често, че днес ще действам и не ме интересува, какво ще става, ноо стигне ли се до секса отново блокирам. Той човека много отдавна се отказа да мърсува с мен и се превърна и той в същоя смотаняк, а си беше доста луд в началото. Искам просто да се отпусна, да бъда уверена в себе си, да се насладя, но как...
Освен за съвет, пуснах темата и с цел малко да си излея душата. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 574
Скрит текст:
Пробвайте игра на учител и ученичка, при която ти трябва да се учиш, докато той ти пише шест.

# 2
  • Мнения: 354
Спокойно, след 26 жените се отприщват. Така че скоро...
Но си трябва и практика. Най-добре започни да тренираш с непознат. Все ще се намери добър човек, който да се жертва.
И когато се получи да можеш да изненадаш любимия.
Ако желаеш ми напиши на лично от кой град си.

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 02:18 от Дмитри

# 3
  • Мнения: 1 847
Добре де имаж мъж, имаш дете, семейство сте.Трябва да нямаш задръжки, поне да говориш с мъжа си за това.
"Аз имам разни комплекси, както знаеш и ми е трудно да открия себе си в секса. Бих искала твоята помощ за да преодолея това.Бих искала да ти доставя удоволстие, но не знам как.Имам идеи и фантазии в главата си, но мисля че няма да се чуствам комфортно да го направя.Би ли ми помогнал с напътствия или кое как да правя?"
Просто е, мъжът ще е толкова щастлив, че искаш д анаправиш нещо и искаш неговата помощ....освен и ако и той не  ........

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Е, мъжът абдикирал вече, не му се занимава, не четете ли...

# 5
  • Мнения: 1 847
Е, мъжът абдикирал вече, не му се занимава, не четете ли...

чета аз "че и той се отказал и станал същия смотанияк", ама може да промени мнението ако види че иска жената да "мърсува".

# 6
  • Мнения: 2 146
... На 26 години съм, имала съм около 8 9 партньора в живота...
Слагайте тирета между тея цифри. Ще получим инфаркт.

# 7
  • Мнения: 2 987
Техниката на Емоционалната Свобода (потърси за ТЕС или EFT) е това което ти трябва. В ютуб за броени минути ще видиш как се прилага и колко е ефективна точно за такива емоционални блокажи. Желаеш ли промяна ще намериш начин. Не ако, а когато се освободиш от тези пречещи ти да живееш нормално задръжки, повече се притеснявам дали текущия ти партньор ще се окаже достатъчен за да успееш да наваксаш пропуснатото.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 098
Вземи пийни, ама качествено.
После опитай нещо от което да те е срам три дни. Като видиш, че няма да умреш от факта - повтори го.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Абе и аз не си падам много да съм отгоре ама това, е защото съм мързелива, а не че съм фригидна или комплексирана. Grinning
 А това, че го правиш в една поза няма нищо лошо стига да не лежиш като труп и да чоплиш семки. И аз много обичам мисионерската ама т`ва не ме прави комплексирана или неосвободена. И какво значи не може да му направиш свястна свирка? На другите 8-9 партньора свестни ли бяха свирките? Много се филмираш според мен и това ти пречи. Все пак ти е мъж, отпусни се!

# 10
  • Мнения: 12 760
Ако не си кърмачка, и аз бих заложила на доброто пиене. Направете си атмосфера, нали знаеш, свещи, едно-друго, ама да не подпалите къщата. След като го искаш и си го представяш, само трябва да преодолееш сценичната треска. И на най-добрите актьори се случва, та може точно днес да заслужиш Оскар. Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Ако авторката бъде поставена в изцяло доминантна позиция, мисля, че работата ще тръгне. Да я хване някъде кухни, бани и да я изтряска ама като за последно и да видиш тогава. Ама и той ми се струва, че не е такъв тип. Но пък има една поговорка - "Краставите магарета се сдушват".

# 12
  • France
  • Мнения: 12 544
Уау, впечатляващо! До 22 години си имала 7-8 партньора, но имаш големи сексуални комплекси? Ще следя коментарите, мога да науча нещо. Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 35 098
И мен партньорите ми направиха впечатление, при цялата минзухареност на Аяторката Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 15 960
Тези теми не ги ли пускаха в петък вечер? Много нетърпелив народ.

Общи условия

Активация на акаунт