Комплекси в секса

  • 20 652
  • 238
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 35 062
Да лежиш и да чакаш някой да ти прави фън- а, е краткият път към сексуалната неудоволетвореност.

# 226
  • Мнения: 3 661
Да лежиш и да чакаш някой да ти прави фън- а, е краткият път към сексуалната неудоволетвореност.
И аз това казвам, който обича секса знае кое и как се прави. Другите могат да си чакат....

# 227
  • Мнения: 2 925
Ахъм, така е, ама си е друго по двойки. Ако можехме всеки сам за себе си, нямаше да се търсим. Трябва си работа в екип и за това пък и за много други неща.Satisfied

# 228
  • Мнения: 6 537
Аз съвсем друго имах предвид, и нямаше общо с пасивност, а с взаимност.

# 229
  • София
  • Мнения: 12 602
Аз ако трябва сама да се задоволя, за какво ми е другият Joy Съвсем различно е да поставиш собственото си удоволствие на първо място. Аз попринцип съм си дашна, и ми е кеф да се раздавам, но е имало случаи да кажа, аз съм готова, и сексът е свършвал в онзи момент Satisfied

# 230
  • Мнения: 7 388
То повечето жени са наясно със своята сексуалност, след N брой години, ама да се раздаваш а отсрещната страна да не се постарае,  не е особено удовлетворяване.

# 231
  • Мнения: 2 925
Аз затова и ги тествам първо в леглото. По-важно е дори от това да е хендимен и да може да забива пирони без да се смаже. Дървета, дето ми свършват на 5-тата минута без да се интересуват от никой друг, не ща! То и продължителността не е гаранция за успех, ако не знае, какво да прави с инструмента си, ама все пак. Не съм чувала за някоя, дето е лежала като талпа да са я потърсили повторно, ама сигурно има.

# 232
  • Мнения: 15 960
То понеже всички мъже са терминатори в леглото, та няма да търпят талпи. Има закъсали, дето и на талпа ще са доволни да им върже.

# 233
  • Мнения: 6 537
"на жената й е лесно, само се съблича и готово, пък мъжа все трябва да се старае, и то не само в леглото Joy Joy

# 234
  • Мнения: 7 388
Напротив,  добрите жени също се стараят да доставят удоволствие на партньора си.
Затова са и търсени, не еднократно.

# 235
  • Мнения: 168
Какво означава '' срам не е да направя хубава свирка ''? Ти и орална ли не му правиш? И като си му отгоре що за притеснения как ще се справиш? Имала съм партньор... пълно дърво, миличкият, хем мускулест хем когато беше отгоре, на втората минута го заболяваха ръцете. Май правеше лицеви докато го правихме XD . Вземи си просто една Кама Сутра и чети и гледай, няма да се излагаш, но може да те позаболят бедрата например докато свикнеш.

# 236
  • Мнения: 2 925
То понеже всички мъже са терминатори в леглото, та няма да търпят талпи. Има закъсали, дето и на талпа ще са доволни да им върже.
E, ако опра до чак толкоз закъсали, значи и мен не ме бива повече и ми е време да спирам. Confounded
Те - тези закъсалите неслучайно са на това дередже. Има им нещо. Laughing

# 237
  • Мнения: 116
Цитат на:  ink=topic=1410583.msg44600713#msg44600713 date=1649677895
Какво мислите за дълга връзка продължаваща 15 години при пълна липса на химия и сексуална съвместимост? Момичето е супер комплексирано, почти на 31 години и според момчето е асексуална и много зле в интимен план.

 А той - пълна противоположност, много сексуален, обича всичко свързано със секса и да експериментира. 

нещо не се връзва

i  като е готин и сексуален, защо  не се е сетил да огранизира спа уикенд, вана, етерични масла,
масажи,специални масажи, ако требе и некое филмче...

всяка жена се разчувства при правилно стимулиране на правилните зони.

Някоя жена някога да е отказвала клиторен оргазъм?
Ми нали специалитите ги разбират  тия работи?

Или мъжкарите искат само на тях да имправят кеф, а те да оценяват коя каква е?
А те какви са , ама реално????

То темата може и да е пързалка,
но мъжете специалисти да слязат от трона на нарцисизма
и да се сетят да подаряват повече специални  мигове на специалните зони на жените си.

# 238
  • Мнения: X
Щом имаш комплекси,предполагам се дължат на някаква травма,която си преживяла-тези неща не се появяват без причина.Може би си била подтискана по някакъв начин и това те кара да блокираш-тези неща трябва да се съгласуват със специалист,да се разрови надълбоко.Може да е нещо в детството,което се притесняваш да споделиш или не помниш,но е останало в подсъзнанието ти.Не се наказвай,а потърси помощ при някой адекватен професионалист,обикновено тези неща се лекуват бавно и трудно,но не бива да се отказваш.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт