шофирате ли?

  • 5 209
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 621
Шофирам всеки ден. Не мога да си представя да съм без кола Naughty

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 10:32 от Simona

# 106
  • Мнения: 4 406
шофирам... търпеливо си чакам в задръстванията

# 107
  • Мнения: 104
Ей това - търпението е много необходимо качество на днешните шофьори В ЧАСТНОСТ в България .... защото САМО тук са ЕГАТИ гамените  #2gunfire
Смея да твърдя, че съм много добър шофьор (по-добър от повечето мъже  Rolling Eyes  Grinning Laughing Grinning
Издухвам ги за секунди ....  Twisted Evil
Но пък допълнително те тормозят останалите ИЗНЕРВЕНИ шофьори  ooooh!
Просто трафика става УЖАСЕН  ooooh!

# 108
  • Мнения: 9 095
да си призная и аз като гледам се оценявам по- добре от много шофьори, то проблема е че са велики на пътя Peace

# 109
Shofiram i az ,ta ztova vchera se blasnah.......ne sam vinovna az ama az si stroshih glavata....dobre che ne biah s deteto inache tribvashe da go ubia onia....chudia se do koga 6te prodaljava vsi4ko tova i kak nikoi ne vzema merki  za ni6to.

# 110
  • Мнения: 9 095
ей така една моя колежка тъкмо излиза от улицата и някакъв идиот не я е видял, и детето и било отзад, пълни некадърници Sick

# 111
Ами от нас  до работа ми е 20 мин. пеша,така че предпочитам да си походя.Така се чувствам по-добре ,вместо да чакам по кръстовищата.Живея в широк център и всичко ми е на макс.15-20 мин. newsm10

# 112
  • Мнения: 201
От 13 години не слизам от колата.

# 113
  • Мнения: 1 517
Имам книжка от 1997, но чак наскоро взех да я ползвам по-интензивно. И точно поради липсата на стаж избягвам натоварените часове и улици. Във Варна напоследък е някакъв АД - много кола, много нещо  ooooh! Но като се поошлайфам, едва ли ще се съобразявам , че сега има трафик и да не излизам с колата.

# 114
E i az za Varna govoria....vsiakakvi selaini sa se navadili deto ama vaob6te ne mogat da karat  to zatova taka se poluchava...

# 115
  • Мнения: 1 313
Шофирам от около 3 години, но почти всеки ден. Напоследък задръстванията станаха ужасни и когато не пътувам в натоварените часове понякога се казвам на атобуса, сядам и си чета - почивам си. За съжаление рядко ми се случва.  Sad

Някой ден ако имам много пари ще си наема шофьор Mr. Green

# 116
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Шофирам всеки ден. Не мога да си представя да съм без кола Naughty

 Peace

# 117
  • Мнения: 4 737
Шофирам, когато съм без кола съм като с вързани крака.

# 118
  • Мнения: 769
Движението във Варна от няколко месеца е ад, но това не е причина да престана да шофирам. Напротив, от както имаме кола се родих! Минавам скромните 1000км на месец, удобството да имаш кола не може да се сравни с никакъв друг транспорт, да не говорим колко време се пести.
Вчера оставих колата да и оправят нещо, дано ми я върнат скоро, че пътуването в тролей не е никак романтично  Confused

# 119
  • Мнения: 2 259
Естествено,че шофирам.Това е изцяло женска работа.Колата е нежно същество и само нежна ръка трябва да я пипа.А вижте и статистиките кой как кара,т.е. актове ,фишове,ПТП.Жените сме по добри.Е нищо ,че има и малко блейки между нас.ПО ДОБРИТЕ СМЕ.

Общи условия

Активация на акаунт